New Posts New Posts RSS Feed - Forumasi & kucni ljubimci
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Forumasi & kucni ljubimci

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Forumasi & kucni ljubimci
    Posted: 09 Rujan 2007 at 18:22
Vjerujem da nas ima puno koji volimo zivotinje , a posebno nase voljene kucne ljubimce. Zato se nadam da ce ova tema biti osvjezenje i zanimanje mnogim forumasima.

Tako da sam otvorio ovu temu kako bi ovdje stavljali slicice svojih slatkih kucnih ljubimaca



Evo ja za sada imam samo macka, stavit cu njegove slike uskoro, cim ih nadjem na kompu i uploadam

A sad uskoro si mislim nabaviti i psa, jer obozavam zivotinje

Vjerojatno ima i vas forumasa koji dijelite moje misljenje, pa krenimo sa slicicama ....

Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2007 at 18:24
ajde...

ukrali mi mog ljubimca prije mjesec dana , mali tornjak , bio 3 mjeseca star...

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2007 at 18:39
A joj, bas tuzno, mislim da bi ja bio zivcan ful





Evo nekih slicica mog macka, imam ih puno, odabrao sam par koje su mi draze













(ovo su thumbnailovi ako ko ne zna slucajno, kliknite na slicicu za veci prikaz)
 
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2007 at 18:45
vidjo sam ja tu bestiju po msnu  
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2007 at 20:13

Originally posted by Lega Lega wrote:

vidjo sam ja tu bestiju po msnu  
 

I meni je poznat...

 

Inace imam akvari i nekoliko ribica,kad fotkam stavit cu sliku

 

Edited by caba
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2007 at 14:22

Zasto ja tu ne mogu sliku postaviti? Upravo pokusavam svoje cetveronozno bice podijeliti s vama, ali mi ne ide... Odem an postavljanje slika i ubacim URL, ali...NIšTA! Help!

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2007 at 21:46
ne razumijem te... probaj samo link staviti 
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2007 at 13:47
Originally posted by petra petra wrote:

Zasto ja tu ne mogu sliku postaviti? Upravo pokusavam svoje cetveronozno bice podijeliti s vama, ali mi ne ide... Odem an postavljanje slika i ubacim URL, ali...NIšTA! Help!



Jesi skuzila kako? Ako nikako ne ide slobodno meni posalji sliku na mail ili preko msn-a pa cu ti ja upladat i stavit tu slike.

pozz
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2007 at 18:33






S ovom spagom se obozava igrat hehe






A ovo je njegova loptica





A na kraju malo manjeza ne skodi, a i malo dobre pasje hrane




Eto to vam je moj psic
 

Edited by Ive_ri
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2007 at 23:34
Evo neke nove slicice od psa, narasao je duplo skoro

Macak mi se nazalost otrovao prije mjesec dana, je**eni susjedi koji stavljaju otrove za miseve








Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2007 at 15:42
 Ja bi isto stavila svog psica...ali ne znam kako...di je tiu objasnjenje;)
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2007 at 15:56
Odi na  http://imageshack.us/

Tamo uploadaj sliku i ako znas engleski snaci ces se.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2007 at 15:03

 

Evo...zove se Ron i ima pola godine.... budem drugi put stavila jos slikica;)

Hvala Mr.G.

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2007 at 22:39
predivan peso, iste je dobi kao i moj, moj je isto sada star oko pola godine 
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2007 at 15:09
 I tvoj psic je sladak... Stvaiti cu ja jos slika.... samo da ga uhvatim da je malo na miru;)
Back to Top
haley20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haley20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2007 at 19:08

 evo i mene.. moja omiljena tema..

   

 

to je moja bivsa mica maca, samo je odjednom nestala negdje

 

evo je pas od moje sestre, tu je jos bio mali, kad sam ga ja cuvala

  tu je veliki.. sad su nabavili i curu..

Upravo skuzih da nemam nijednu sliku na kompu svoje nove mace, moje nove ljubavi, preslatko stvorenje.. to je to, pozz od mene

 

H@ley
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.