New Posts New Posts RSS Feed - Pozzz svima! :)))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozzz svima! :)))

 Post Reply Post Reply
Author
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozzz svima! :)))
    Posted: 13 Listopad 2011 at 20:03
Pozdrav!Wink
Back to Top
WannabeLean View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WannabeLean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2011 at 19:54
Pozdrav svima,

ovdje sam kako bih naucio sto vise o zdravom nacinu zivota i naravno stekao nova poznanstva te podijelio sa vama svoja iskustva i vrlo rado cuo vasa o treningu,prehrani,suplementima itd...
Imam 20 godina,visok sam š90cm i trenutna kilaza je 95 kg. Do prije godine ipo dana kilaza je bila š30 kg te sam odlucio krenuti na dijetu i poceti trenirati jer mi je zdravlje polako bilo ugrozeno (krvna slika katastrofa) i danas sam nakon godine i pol dana dosao na kilazu sa kojom sam poprilicno zadovoljan!Jos uvijek ostaje dosta posla, tj vrijeme je za gradenje misica i nakon toga definicija istih.
Veliki sam ljubitelj triatlonskih disciplina i svakodnevno treniram barem jednu od njih bilo to bicikla,trcanje ili plivanje u tome sam se najvise pronasao.Teretanu sam upisao ovaj tjedan,tri puta tjedno idem.Prije sam isto isao ali radi nekih osobnih stvari u obitelji nisam uspio biti redovan te zbog toga morao teretanu staviti na cekanje.Nisam laik ali i nisam profi sto se tice vjezbi i prehrane,jednostavno slusam svoje tijelo i dajem mu ono sto mu treba.Do sada je uspijevalo i nadam se da ce tako i ostati.

Eto malo poduze od mene,tek tako da me sto bolje upoznate,pozdrav svima!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.