New Posts New Posts RSS Feed - anticelulitne kreme vs. masti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

anticelulitne kreme vs. masti

 Post Reply Post Reply
Author
krijesnica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krijesnica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: anticelulitne kreme vs. masti
    Posted: 14 Rujan 2007 at 10:40
 Te kreme su ti vise za vizualnu korekciju, ja koristim od Afrodite one kreme (Cecropia, Guarana..), namazem si noge prije treninga i mogu ti rec da dosta pomaze. Znam da celulit nije potpuno nestao, ali se puuuno manje vidi - ako nista drugo, vise mi nije bed prosetat po plazi! KOza mi je ravnija i zategnutija - na guuuzi i nogama. Naravno, redovito idem na trening, 3 puta tjedno.
Life is like a box of chocolate. U never know what U R gonna get.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2007 at 19:33
Ja ne vjerujem u te kreme...samo bacas lovu...probaj bolje sa vjezbanjem, puno vode, zdrava prehrana.... ali to je samo moje misljenje....;) 
Back to Top
Body_And_Mind View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Body_And_Mind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 20:38

Znojenje,draga moja,samo znojenje,kakve kreme

Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2007 at 23:22
 ma sam vi kupujte te kreme  ak imate para na bacanje, zasto ne?  ;)
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2007 at 20:45

 Masno tkivo ces skinuti samo dooobrim znojenjem.

Ne postoje cudotvotne kreme koje ce te rijesiti masnog tkiva, zato tenisice na noge i na vjezbanje!

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2007 at 12:06
Originally posted by auidq7 auidq7 wrote:

 bili doslo do ucinka ukoliko bi masna podrucja mazao sam kremama protiv celulita (nemam celulit samo masne naslage) npr. vischy lipometric ! i dali bi imalo kakve stetne posljedice mzanje tom kremom !ma  masno podrucje oko trbusnjaka mislim!

 

Ne bi doslo do nikakvog ucinka, a ni do stetnih posljedica. Jer celulit nije isto sto i masno tkivo.

Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2007 at 22:41
 Ne vjerujem u ucinak tih krema u tvom slucaju i iskreno mislim da je to bacanje novaca. Tvoj problem rjesiv je jedino kombinacijom treninga i prehrane.  

Edited by fitnessHr
Back to Top
auidq7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote auidq7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2007 at 22:36

 bili doslo do ucinka ukoliko bi masna podrucja mazao sam kremama protiv celulita (nemam celulit samo masne naslage) npr. vischy lipometric ! i dali bi imalo kakve stetne posljedice mzanje tom kremom !ma  masno podrucje oko trbusnjaka mislim!

 

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.