New Posts New Posts RSS Feed - što volimo na svome tijelu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

što volimo na svome tijelu

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2011 at 11:12
to mi divno zvuci hm....teško je reci kad sve smatram under construction trbuh mi je skroz ravan, to je dobro...i linija struka mi je izraženija i guza nikako da se usavrši, ali mi je draga cudno je reci što voliš na sebi kad misliš da bi sve moglo biti bolje
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2011 at 02:14
Svoju vitku manekensku ektomorf liniju xD
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2011 at 21:55
Kao i svi ovdje, volim cilo tilo, mada opet, neki trademark:
š. Trapez
2. Ramena
3. Kvadovi
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2011 at 20:06
hmm najviše volim svoje bicepse , ali nadam se do ljeta da ce i trbušni mišici biti moj ponos !
Back to Top
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2011 at 23:26

Da cujem Fitovke i Fitovci, što volite na sebi. Smile Pišite!

Nije važno koliko kila imaš, koliko godina, najvažnije je da si sada zadovoljan sa sobom. (imam osjecaj da ponekad zvucim kao fortune cookie hmm)
 
"Joy and happiness through a little bit of pain and agony - this is how it works here" (Tony Horton)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.