New Posts New Posts RSS Feed - Zeleni caj
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zeleni caj

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zeleni caj
    Posted: 09 Prosinac 2012 at 14:13
Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:

svi zeleni cajevi odlicni! gunpowder extra!
kopriva odlicna! diuretik i antianemik


grannysmith gdje kupujes ovaj gunpowder?
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2012 at 22:33
Crni je isto efektivan, mislim. Mozda vise teina - za razbudivanje. A zeleni bas vise antioksidans svojstva. A nis, sad cu popiti ovaj filter zeleni caj (proizvodac Cedevita LOL)
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2012 at 15:28
svi zeleni cajevi odlicni! gunpowder extra!
kopriva odlicna! diuretik i antianemik
Harder Better Faster Stronger
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2012 at 12:28
probajte caj od koprive,(ali ne filter vrecice), s medom i cimetom
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2012 at 09:03
otkad sam na ratnickoj maznem tu i tamo i meni je super (preporucen je pošto cisti organizam pa ono) ja ga pijem samog ili s limunom nema šecera i meda za mene
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2012 at 01:55
Da, ko u svemu....
Zasto uopce postoji jeftini onda XD i zasto ni ga netko pio XD haha, al nije odvratan uopce pa cak ni onaj najjaci caj - crni iz Kuce zelenog caja kojeg pila svako jutro bez ikakvog dodatka
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2012 at 01:11
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:


Znaci, zelite rec da ovaj caj iz filter vrecica nema ucinka?

pa da, kol'ko para - tol'ko muzike
Harder Better Faster Stronger
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2012 at 00:37
Caj s dodatkom cokolade? LOL

Znaci, zelite rec da ovaj caj iz filter vrecica nema ucinka?
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
CiXi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CiXi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 15:05
ja sam veliki cajofil i jaku dugo pijem zeleni caj, ne iz filtera, i probala sma jakoooo puno vrsta svakavih cajeva, medjutim sada sam otkrila Ginseng koji mi je puno ukusniji a koliko cujem ima i puno zdraviji ucinak  (ja pijem Ginseng Oolong) na organizam, pa ga preporucam. Preporucam i bilo koji jasminov ili gunpodwer green tea koji nije u filter vrecicama , a nikako nemojte piti one cajeve s dodacima voca, cokolade i slicnoga .....
we have more blood then we think
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2012 at 17:03
onaj u filter vrecicama je još i oke...al kažu da to ni nije caj Confused

gledala sam u kuci zelenog caja.. 50g = 29kn Shocked Wacko 

ne dam toliko za obicni caj Big smile


Edited by Slavonka23 - 12 Rujan 2012 at 17:04
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2012 at 16:48
Ne ocajavaj, naviknut ceš se na okus Zeleni caj ima takav specifican "travnati" okus. Ako imaš mogucnost, otidji u Kucu zelenog caja gdje imaš širok izbor zelenih, žutih, bijelih i ostalih cajeva, kako obicnih, tako i u kombinacijama sa sušenim vocem, laticama i slicno. Ako ne možeš podnijeti zeleni caj, probaj sa žutim. Takodjer ima ulogu cišcenja organizma i pomaže u mršavljenju, ali je nešto blažeg okusa i pomalo slatkaste arome.
Harder Better Faster Stronger
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2012 at 13:52
kolko ja znam, zeleni caj treba piti cisti - tj. bez ikakvih dodataka jer smanjuju djelovanje na metabolizam (dakle, bez šecera, meda cak i bez limuna).
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2012 at 11:38
Neki dan sam kupila zeleni caj u rinfuzi..i sad ga skuhala... okus je užasan!! 

Jel smijem staviti malo vitamina c (onaj iz dm-a, u prahu) u njega.. jer inace ne znam kako cu popiti ova 2-3dl? Hoce ostati isti ucinak caja? 

Pinch


Edited by Slavonka23 - 12 Rujan 2012 at 11:41
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
sandrahus View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandrahus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2011 at 13:28
dobar je za detoksikaciju organizma..
Back to Top
ruzohr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2011
Location: Split
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ruzohr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2011 at 09:15
Ja pijem Twiningsov gunpowder green tea prije zobenih s wheyom. Odgovara mi bez ikakvog zaslađivanja.
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 16:27
Originally posted by Passiongym Passiongym wrote:

Ja svako jutro nakon wheya i zobenih popijem šalicu zelenog caja. Razlog- jer mi je fini :D
Ono što sam primijetila je da idem piškit cesto iza njega tak da djeluje kao diuretik + ima antioxidans svojstva.
Ne može ti štetit u svakom slucaju. Od ovih "jefitnijih" varijanti zelenog caja meni je okusom dobar od Alnature iz DM-a i Holyplant.


Taj diuretik je kofein... Samo sto je on u zelenom caju vezan za katehine, pa se sporo otpusta u krv i ne djeluje tako jako.
Inace, zeleni caj je odlican antioksidans, kao sto kazes. Ima ogromne kolicine polifenolskih katehina koji hvataju slobodne radikale i tako sprecavaju ostecenja stanica, pogotovo probavnog trakta, a tu moze nastati dobar dio radikala te agresivnih substanci kroz razgradnju hrane, pogotovo hrane nakrcane konzervansima...


Edited by tare
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.