New Posts New Posts RSS Feed - nema vise okolisanja ogledalo je okrutno
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

nema vise okolisanja ogledalo je okrutno

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Wanda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wanda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: nema vise okolisanja ogledalo je okrutno
    Posted: 23 Prosinac 2011 at 10:45
Pozdrav.

Nisam vas zaboravila. Hrpa posla, selidba, prinove sa svih strana.

Jos 3 kile su otisle u meduvremenu a kitchma zastekala...


Zelim vam svima sretne blagdane i jos sretniju 20š2. godinu, puno uspjeha u poslu, ucenju, mrsavljenju i odrzavanju Big smile
Back to Top
Wanda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wanda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2011 at 10:42
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Odlicno Wanda, vidiš kako je krenulo Thumbs UpWink  Treba samo dati jedan kick organizmu kada dođe do stagnacije...promijeniti nešto...treba ga stalno provocirati :) Dopustiš li si kad neki "zabranjeni" obrok? :)
I to ti je normalno inace...da krene sa kilom tjedno pa se uspori... reci, koliko se kreceš sada?


Brzinski pozdrav. S terena u selidbu Shocked

Zabranjeni obrok kazes... khm...inace ponekad (par kockica cokolade min. 65% kakao, djecji rockas pa snitica vocne torte, kolegicin odlazak u penziju i njezn domaci kuruzni kruh, tzv. GRIJEH SMRTNI kolko je dobar, cokoladna bananica, uglavnom barem jednom tjedno pojedem barem jednu veliku jusnu zlicu "junka") , a zadnja 3 tjedna junkam skoro ko prosjecni amerikanac LOL
Ne znam da li se stanje na vagi promjenilo od mojeg zadnjeg vaganja jer mi je vaga spakirana na dnu neke kutije. U meduvremenu sam kupila nove hlace, 2 konfekcijska broja manje nego one koje sam nosila  (tj. prve nove hlace koje sam kupila unazad 2 godine pa ni u centimetre nisam sigurna da li su se vratili unazad 3 tjedna jer su stare hlace vec bile i rastegnute malo).
Junkali smo ko veliki, svi od reda. Pri tome ne mislim bas da smo zderali cips, bombone, kolace i slicno nego je jedan obrok dnevno uglavnom bio ili neki "pileci kebab", pohano sa krumpir salatom, przene ribice, uglavnom je rucak bio ono ponudeno a besplatno.
Vagu cu upogoniti kad raspakiramo sve kutije, vjerojatno sljedeci tjedan  pa javim kakva je situacija na vagi.
Ne krecem se bas puno. Jedan nespretni korak i istegla tetivu, sad je vec super ali 2 tjedna nisam mrdnula vise od minimum potrebnog za dnevne aktivnosti.

Originally posted by tomislav tomislav wrote:

ako ste se zaželili promjene imam prjedlog: http://www.ponudadana.hr/r/o/7JPP9PL3


Hvala na prijedlogu ali Volovcica, Sesvete i Dubrava mi nikako nisu na ruti. No snimam neke druge lokacije, cim se smjestim krecem u potragu za povoljnom teretanom.
Back to Top
tomislav View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tomislav Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2011 at 18:06
ako ste se zaželili promjene imam prjedlog: http://www.ponudadana.hr/r/o/7JPP9PL3
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2011 at 00:04
Odlicno Wanda, vidiš kako je krenulo Thumbs UpWink  Treba samo dati jedan kick organizmu kada dođe do stagnacije...promijeniti nešto...treba ga stalno provocirati :) Dopustiš li si kad neki "zabranjeni" obrok? :)
I to ti je normalno inace...da krene sa kilom tjedno pa se uspori... reci, koliko se kreceš sada?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Wanda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wanda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2011 at 12:02
73
Ukupno š0 kg u skoro 3 mj.

Pozdravljam vas i odlazim na teren.
Nadam se da necu otici u plus. LOL
Back to Top
Wanda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wanda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2011 at 09:25
Uglavnom...
Sve se malo usporilo po pitanju vage. Do prije mjesec dana je islo dole i preko kile tjedno a sad ide oko kile u 2 tjedna. U meduvremenu sam dodala malo kalorija u svaki obrok. Nekako nisam bas gladna kroz dan pa mi tesko dode pojesti konkretan rucak koji je veci od ostalih obroka (kako vecina ljudi kombinira) i zbog toga sam u biti slozila da su mi skoro svi obroci (osim vecere) kalorijski ili kolicinski skoro pa isti i jedem ugljikohidrate i u popodnevnim obrocima (opet osim vecere).
Primjer od jucer:
D: sendvic od snite punozrnatog kruha, sirni namaz, tri snitice neke vindinije sunke s manje masnoca (prvi put to vidla u ponedeljak u ducanu), mala narezana paprika, jogurt
šMO: zrnati sir, paradajz i paprika, dvopekic
R: pileca prsa dinstana sa porilukom, paprika i paradajz
2MO: cuspajz mahune, š/4 pilecih prsa (iskrsnulo u frizideru), krastavci
V: malo posnog, bademi
Pola zivotinjskog carsta koje mi je donio necak... Nisam ponosna ali sam bila zadovoljna Embarrassed

Plan za danas:
D: zobene sa mljebenim bademima i lanenim, vocni jogurt light (joj ove zobene mi idu na uha i nos van kad nisu prokuhane s mlijekom, ali dok nisam doma...eh)
šMO: posni, paradajz
R: dva kuhana jaja, paradajz i paprika na salatu (dobila paprike i paradajze od kolegice i sad to moram pojest jer je pun frizider)
2MO: cuspajz buca i komadic mesa koji mi ostave od rucka
V: posni ili jogurt i neki orascici
Imam i sljive sa sobom samo ne znam da i cu ih ubaciti u šMO ili nakon rucka

Vecernje hodanje sam prebacila prije vecere jer vise nisu takve vrucine i mislim da mi takav recim odgovara, vidjet cemo u sljedecim danima.

Uglavnom, usporilo se... Ali... Nema predaje Exclamati&#šš1;n


Edited by Wanda
Back to Top
Wanda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wanda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2011 at 09:06



My Weight Chart:
>

06.07.20šš. - 83
0š.09.20šš. - 75
š4.09.20šš. - 74
26.09.20šš. - 73

Ne mogu nikako staviti ticker u potpis C&#šš1;nfused pa cu ga ostaviti ovdje uz dodavanje datuma s promjenama.


Edited by Wanda
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2011 at 00:25
Originally posted by Wanda Wanda wrote:

Mali update: vaga kaze -2 nakon 2 tjedna stagnacije. Party

Clap
samo naprijed Wink


Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 22:46
Originally posted by Wanda Wanda wrote:

Mali update: vaga kaze -2 nakon 2 tjedna stagnacije. Party


bravoThumbs Up
Back to Top
Wanda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wanda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 20:37
Mali update: vaga kaze -2 nakon 2 tjedna stagnacije. Party

75






Edited by Wanda
Back to Top
Wanda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wanda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2011 at 08:36
Ma na to sam i mislila, cuspajz niej problem nego taj prokleti fasiranac LOL
E sad... nije bas veslacki ergometar kakvim si ga predocimo kad izgovorimo to, elektronika je riknula pa nema nikakvog ocitanja, ali mozda cemo i to uspjeti srediti.

Nego, danasnji meni... malo drugacije poslozeno nego inace jer mi je tempo takav da cu jesti "s nogu" dok hodam od lokacije a do b.LOL

D (oko 8): 2 kuhana jaja, š punozrnati dvopek kruscica/polovica od Pagena (5škcal, secer 0.3g, masti 0.8g, vlakana š.2g), kava s malijekom (u kaficu), breskva
MOš (oko šš): sendvic od punozrnatog kruha, kucni sirni namaz od posnog, 4 snite dimceka i to zaliti sa light jogurtom
R (izmedu 2 i 3): zrnati sir (opet jedem u hodu a s njim dode i zlicica plasticna LOL), š punozrnati dvopek ko i u dorucku, 2 mini paradajzica
2MO (kad dodem doma e sad... izmedu 5 i 6): mali komad bijelog mesa iz juhe koji je ostao (mozda š00g) i nekoliko prokulica iz te iste juhe prelivenih sa zlicicom maslinovog i acetom
V (najcesce oko 9): posni š25g i nekoliko badema
I prije svega ujutro, cim se probudim dok jos ne znam za sebe, ili pola dcl soka od grejpa u casi vode ili zeleni caj sa par kapi sirupa od agave.

E sad... citam ja tako sve vase jelovnike a u meduvremenu sam procitala i opce naputke o prehrani. (I prije citanja nisam bila daleko po tome kako sam si slozila nacin prehrane, bravo ja LOL) Skoro svugdje u uputama pise ugljikohidrate izbaciti u popodnevnim satima, izbaciti kombinaciju netakodobrih ugljikohidrata (kruh, tjestetnina) i bjelancevina u istom obroku i slicno. Onda citam vase jelovnike i u dosta njih se pojavljuju ugljikohidrati s vlaknima u popodnevnim i vecernjim satima (tipa crni kruh, kruh od razlicitih zitarica sa i bez nekih bjelancevina). Sad sam u dilemi. Iako vecina ovdje ne radi na mrsavljenju velike kilaze nego na odrzavanju dobre forme i postizanjem jos bolje.  Jel to neki veci zajeb ako ja mi š meduobrok bude jaci sa ugljikohidratima od dorucka, ili u drugom meduobroku imam tu snitu punozrnatog jer jedem s nogu npr.?


Edited by Wanda
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2011 at 16:19
Hehehe, ma nisi usla u nikaku zabranjenu zonu , rucak je bio odlican Wink . nema tu mrvica toliko da bi trebalo ih gledat, mene bi više smetalo to kaj se faširanci prže u dubokom ulju i kaj su zapravo masni........ali u kombinaciji sa cušpajzom od povrca bez kruha su super obrok........

AK govoris o veslackom ergometru to je po meni najbolje moguce za odradit kao HIIT, kardio, ili samo zagrijavanje.....stvarno cijelo tijelo radi , tak da ak to smiješ sam veslaj
Back to Top
Wanda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wanda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2011 at 10:06
Evo mene, prosao vikend, vagala se nisam, vazem se tek u cetvrtak, to mi je neki "sveti dan" LOL.
U subotu sam usla u zabranjenu zonu, za rucak je bio cuspajz od raznog povrca (bez ajnprena) ali od mesa su imali samo fasirance od buta, naravno samo meso nije problem ali je bio u mrvicama C&#šš1;nfused, no pojela sam samo jedan komad. Ostatak vikenda bio kako treba.

Pitbull: da, nisu bas jeftine ali dvije konzerve tjedno mogu pretrpiti. Kolegica je dobila neki paket od NW sa raznim dodacima prehrani pa mi je velikodusno poklonila Omegu3, jedan trosak manje Smile.

Uz to sam otkrila da od prijatelja brat ima spravu za veslanje, malo je u rasklimanom stanju ali mislim da se moze posarafiti da bude za upotrebu. Cini mi se kao dobro rjesenje jer kod veslanja ipak nije moja kilaza stalno na zglobovima. Plan je za pocetak dva puta tjedno odveslati, samo jos ne znam koliko kilometara u komadu LOL.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2011 at 16:13
Ak tvoj novcanik može preživjet Rio Mare tunjevine, slobodno :D Najidealnije bi bilo jest svježu tunu i ostalu ribu, ali komadi > komadici ;)
Back to Top
Wanda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wanda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2011 at 14:47
dalila: Imam neke jednostavne vjezbe snage koje mislim da mogu isvesti s obzirom na rotaciju kuka i fleksiju ostalih zglobova. Imam i neke utege od pola like, one na cicak traku. krecem od ponedjeljka.
ne ne, ne mislim gledat tv cijeli vikend nego idemo kod rodbine brati jabuke... i to ce mi biti neki workout.

pitbull: Ja s ribom ne znam izac na kraj. Nikako se ne slazemo u kuhinji oko pripreme (ne racun przenu ribu jer je to must not!) LOL. Uglavnom uzimam Rio mare jer u drugim konzervama ona masa cak ni na komadice ribe ne lici. Imas mozda neku preporuku za tunu u komadima (od ovih popupreradevina)?
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2011 at 11:56
Originally posted by Wanda Wanda wrote:



Nego... S obzirom da bas i ne konzumiram previse ribe, ako ne racunamo 2 do 3 puta tjedno malu konzervicu tune 80g (dakle vec je i preradena na neki nacin i ko zna cega sve jos ima unutra a da ne znamo) da li da uzmem omegu3 kao dodatak prehrani, recimo u danima kad nemam nikakvu ribu na meniju?

Naravno, svakako kupi omegu 3 Wink
btw. izbjegavaj konzerve, kupuj svježu ribu (ako vec moraš, radije kupi tunu u komadima nego u komadicima)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.