New Posts New Posts RSS Feed - Proteini
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Proteini

 Post Reply Post Reply Page  <1 78910>
Author
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2008 at 10:18
Nutrabolics isobolic- najbolji i najskuplji protein, al ga nažalost nema u Hrvatsoj za kupit!
Ja sam godinu dana koristio isoš00, a sad vec tjedan dana isobolic i moram reci da je i okus, a i sastav isobolica dosta bolji. što se tice sastava kod isoš00-a je upravo ono što bi mu trebala biti najveca vrlina, a to je brzina apsorpcije ujedno i najveca mana jer je iskoristiv samo u sat vremena nakon treninga..  
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2008 at 12:14
Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Nutrabolics isobolic- najbolji i najskuplji protein, al ga nažalost nema u Hrvatsoj za kupit!
 

Tako je! Samo nutrabolics brate, nutrabolics je mocan i djeluje! Ma sam se obratiš bosanskoj ruti za nabavu i dobiješ ga!


You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2008 at 20:10
 Od kud ta fasciniranost Nutrabolicsom
www.fitness-trening.com
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2008 at 22:55
Originally posted by fitnessHr fitnessHr wrote:

 Od kud ta fasciniranost Nutrabolicsom

Vjerojatno iz "cinjenice" kako je to no.š protein u svijetu i da "djeluje" (sam ne znam kak to vide i osjete) kako kažu kolege s drugog foruma. ili jednostavno, najbolji su! Hehe
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Vein View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vein Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2008 at 22:57
  Mislim da je stvarno bezpredmetno neki protein prozivat najboljim, koda ja kažem da je BMW najbolji auto. Nutrabolics nisam probao al vjerujem da je dobar protein.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2008 at 08:56
Originally posted by Vein Vein wrote:

  Mislim da je stvarno bezpredmetno neki protein prozivat najboljim, koda ja kažem da je BMW najbolji auto. Nutrabolics nisam probao al vjerujem da je dobar protein.

Možda sam ja krivo protumacio ovaj tvoj post, a možda si i ti mene krivo shvatio - u pitanju je sarkazam.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2008 at 15:51
Sarkazam je u redu, ali ako malo bolje pogledaš sastav Nutrabolicsovih proteina, mislim da onda sarkazmu ne bi smjelo biti mjesta.
Ne bih ulazio u kvalitetu sirovina i sam nacin proizvodnog procesa jer je to stvar o kojoj je bespredmetno govoriti, upravo iz razloga što ne postoji nacin na koji se to može provjeriti.
Stvar je u tome što je to kombinacija više vrsta proteina(izolat sirutke, micelarni kazein, itd.) uz dodatke CLA, lanenog ulja i dr.
Okus i topljivost su odlicni, a cijena dosta visoka..

 

Edited by Fresh
Back to Top
ARKADA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ARKADA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2009 at 23:38
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by enaa enaa wrote:

<SPAN
style="COLOR: rgb(153,0,255)">Molim za objasnjenje u
cemu se razlikuje sirutka u prahu iz DM-a i nekog
specijaliziranog proizvodjaca za fitness/bodybuilding?
Mozemo li to uopce usporedjivati?Thnx!</SPAN>

 


Razlika je u kvaliteti sastava, odnosno podrijetla
sirovine sirutke (mjesavina proteina soje, jaja,
mlijeka), manje kvalitetnom dijelu bjelancevina, visok
pototak laktoze, niska bioloska vrijednost, mala
kolicina stvarnih proteina u sadrzaju (vjerojatno zbog
toga i je niska cijena), ekstra povoljna cijena koja je
razlog za sumnju. Dakako da se ne moze usporedjivati s
ostalim proizvodjacimama, no za te novce bolje uzeti
nesto pamtnije iz dm-a

ARKADA
Back to Top
G. Korpulentni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote G. Korpulentni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2010 at 12:44
da li neko ima iskustva sa nitro tech hardcoreom, naime
obecavaju 4kg cistih mišica u samo dva tjedna, a nisu ni
jeftini 907g - 350kn
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2010 at 15:01
 javi rezultate
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2010 at 17:51
hm, ne znam bas za ta 4kg u 2 tjedna.. imas mozda neki sastav, da vidimo sta je unutra?
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2010 at 18:12

Originally posted by G. Korpulentni G. Korpulentni wrote:

da li neko ima iskustva sa nitro tech hardcoreom, naime
obecavaju 4kg cistih mišica u samo dva tjedna, a nisu ni
jeftini 907g - 350kn
 

Ma daaj.. ne slusaj viceve. 4kg misica se dobiva po godinu dana..ccc

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2010 at 19:38
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by G. Korpulentni G. Korpulentni wrote:

da li neko ima iskustva sa nitro tech hardcoreom, naime obecavaju 4kg cistih mišica u samo dva tjedna, a nisu ni jeftini 907g - 350kn
 


Ma daaj.. ne slusaj viceve. 4kg misica se dobiva po godinu dana..ccc




potvrđujem...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2010 at 20:03

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by Vein Vein wrote:

  Mislim da je stvarno bezpredmetno neki protein prozivat najboljim, koda ja kažem da je BMW najbolji auto. Nutrabolics nisam probao al vjerujem da je dobar protein.

Možda sam ja krivo protumacio ovaj tvoj post, a možda si i ti mene krivo shvatio - u pitanju je sarkazam.
 

thorn

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2010 at 20:36
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by Vein Vein wrote:

  Mislim da je stvarno bezpredmetno neki protein prozivat najboljim, koda ja kažem da je BMW najbolji auto. Nutrabolics nisam probao al vjerujem da je dobar protein.

Možda sam ja krivo protumacio ovaj tvoj post, a možda si i ti mene krivo shvatio - u pitanju je sarkazam.
 

thorn

 

Reci? Trebaš hammera?

Back to Top
G. Korpulentni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote G. Korpulentni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2010 at 21:17
http://gaz.hr/product_info.php?products_id=202?
osCsid=6dš3e0š4f28795aš3fš325f3ed0b8e33
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 78910>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.