New Posts New Posts RSS Feed - Proteini
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Proteini

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 10>
Author
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2008 at 16:55
@jedna_mala
Stvar je u tome da nisi napisala koje prot. cokoladice, kakve, itd. Zato sam i dao onu usporedbu sa kruhom.. Ima više vrsta, nisu samo jedne proteinske cokoladice, kao što nije samo jedna vrsta kruha.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2008 at 17:36

 ti nisi mogao napisati probao sam cokoladice "š" i cokoladice "2" , bla bla bla... ove od ovog proizvodjaca - cokoladice "š" su ovakve, one od onog proizvodjaca - cokoladice "2" su onakve, bla bla bla

kak da napišem koje kad ni ne znam kakvih sve ima i kad nisam probala nijedne?

samo znam da postoje nekakve proteinske cokoladice i to je to

joj, hammer, hammer...

   

Edited by jedna_mala
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2008 at 17:40
Evo ti link na cokoladice pa ti sama si pogledaj :-))) http://www.prosport.net/katalog/index.php?cat_id=8&order by=pricedesc
Ja sam narucio ove http://www.prosport.net/katalog/product.php?cat_id=8&ord erby=pricedesc&product_id=šš300328š8
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2008 at 17:49

thanx, ali mene zanima kakav je okus.. opišite malo!!!

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2008 at 19:18
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

thanx, ali mene zanima kakav je okus.. opišite malo!!!


caroban
Ako ti je Dm dostupan imaš povoljnih prot. cokoladica 5kn - 45g. š2g proteina, 20u itd. okus banana, nisu loše, a uz to i jeftinije od drugih. Sad o kvaliteti bjelancevina ne bih, ali sigurno bolje nego recimo burek, pizza il slicno.

Btw, cemu toliki interes za tim cokoladicama ako se smije znati?
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2008 at 20:58

evo do±le su i one na red nakon proteinskih napitaka i konacno sam odlucila da necu vi±e nista od gluposti jesti (osim subotom)  jer malo sam u zadnje vrijeme visila po mc donaldsu i fast foodovima, malo se udebljala kojih 2kg (nije puno, ali opet)

i sad po novom jedem samo proteine i malo nes ugljikohidrata (ujutro i ono bas kad moram), samo vikendom tj. subotom pizzu, hambice i slicno

za 4 mj, 8 kg manje je realno, jel da?

evo prije kojih par sati probah weiderove od vanilije - nisu lose, ali 60g = š5kn (š9g proteina) i labradine neke cca80g= 23kn (30g proteina) - bljak

zasitne su full..

jo± imam jednu labradinu 82g =23 kn (30g proteina) i extremeovu od vanilije 65g =š6kn (š9g proteina) za te javim sutra kad probam kakve su..

iz zg-a sam tako da mi je dostupan

ako kazes da o kvaliteti bjelancevina ne bi znaci nisu bas nes te iz dm-a?

   

Edited by jedna_mala
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2008 at 21:17
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

evo do±le su i one na red nakon proteinskih napitaka i konacno sam odlucila da necu vi±e nista od gluposti jesti (osim subotom)  jer malo sam u zadnje vrijeme visila po mc donaldsu i fast foodovima, malo se udebljala kojih 2kg (nije puno, ali opet)

i sad po novom jedem samo proteine i malo nes ugljikohidrata (ujutro i ono bas kad moram), samo vikendom tj. subotom pizzu, hambice i slicno

za 4 mj, 8 kg manje je realno, jel da?

evo prije kojih par sati probah weiderove od vanilije - nisu lose, ali 60g = š5kn (š9g proteina) i labradine neke cca80g= 23kn (30g proteina) - bljak

zasitne su full..

jo± imam jednu labradinu 82g =23 kn (30g proteina) i extremeovu od vanilije 65g =š6kn (š9g proteina) za te javim sutra kad probam kakve su..

iz zg-a sam tako da mi je dostupan

ako kazes da o kvaliteti bjelancevina ne bi znaci nisu bas nes te iz dm-a?

   

 

Ma te iz dm-a su ti pune šecera, a i to kaj hamm kaže za kvalitetu bjelancevina stoji...imaš masu plocica od svih proizvođaca dodataka prehrani, a ja ti savjetujem da uzimaš one low carb ko recimo weiderova high protein-low carb plocica...ima 40 gr proteina i manje od š gr šecera, a ostalo su ti oni polialkoholni uljikohidrati(koji imaju izuzetno nizak GI, skoro da ga i nemaju)-cca 20 gr...plocica dođe 20 kn. Ja si kupim tu i tam kad sam stvarno u žurbi pa nemam drugog izvora, al moja ti je preporuka da uvijek uzmeš nekaj tipa posni sir, tuna...jer je puno bolje i kvalitetnije...

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2008 at 21:41
@jedna_mala
Koliko teksta se skrivalo iza jednog jednostavnog pitanja o prot. cokoladicama...

@ostali
Ja ne znam koliko se vama isplati kupovati te brandirane prot. cokoladice. Na kraju, to je ipak samo cokoladica, jednako kao i ova iz dm-a, tako da mi je žao bacati novac na to. Bolje ako vec možeš, složit si neki obrok sa klasicnom hranom, ili napraviti home made prot. plocice.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 00:52

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

@jedna_mala
Koliko teksta se skrivalo iza jednog jednostavnog pitanja o prot. cokoladicama...

 

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:


ili napraviti home made prot. plocice.

imaš kakav receptic??  

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 12:44
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:


ili napraviti home made prot. plocice.

imaš kakav receptic??  


Dakako, cak sam i probao nekoliko puta - svaki put više iskustva i budu bolje.

Evo link za recepte:
http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=š76š4&postdays =0&postorder=asc&highlight=proteinske+%E8okoladice&a mp;start=0
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 13:14
 thanx
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 14:38
Hamm kakav zaslađivac si koristio?? Jel u redu groždani šecer iz dm-a?? 
Po mojoj nekoj racunici takva jedna plocica napravljena po prvom receptu, za takav kolac potrebno je nekih 30-35 kuna.. što znaci manje od 5 kuna po plocici :-), a sastav je strava :-))



Edited by Fresh
Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 15:25
Ovo mi se cini dosta zanimljiv recept za proteinske plocice..
 http://www.youtube.com/watch?v=0oRCgnbnq78&feature =related
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 21:18
Originally posted by Fresh Fresh wrote:

Hamm kakav zaslađivac si koristio?? Jel u redu groždani šecer iz dm-a?? 
Po mojoj nekoj racunici takva jedna plocica napravljena po prvom receptu, za takav kolac potrebno je nekih 30-35 kuna.. što znaci manje od 5 kuna po plocici :-), a sastav je strava :-))


Mogu se koristiti suhe grožđice, jer su najjeftinije i najdostupnije. Nisam koristio nikakav šecer.
Naravno, plocice su s obzirom na sastav jako isplative i što je najbolje, sam određuješ sastav.
Mogao bih si napraviti par vrsta pa za predavanja kad pocnu da se ima
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 22:12

ja sam prije par sati radila one s pudingom i ta smjesa nikak da se stvrdne.. sad sam ih stavila u škrinju.. da cekam da se skroz zalede ili??

Back to Top
Fresh View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2008
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fresh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2008 at 22:16
Ja sam probo onaj recept gore sa youtubea i ispalo je predobro. Okus kao corny iz ducana.. Samo malo kvalitetnijeg sastava  
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 10>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.