New Posts New Posts RSS Feed - Proteini
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Proteini

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 10>
Author
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2008 at 21:43

Originally posted by enaa enaa wrote:

Molim za objasnjenje u cemu se razlikuje sirutka u prahu iz DM-a i nekog specijaliziranog proizvodjaca za fitness/bodybuilding? Mozemo li to uopce usporedjivati?

Thnx!

 

Razlika je u kvaliteti sastava, odnosno podrijetla sirovine sirutke (mjesavina proteina soje, jaja, mlijeka), manje kvalitetnom dijelu bjelancevina, visok pototak laktoze, niska bioloska vrijednost, mala kolicina stvarnih proteina u sadrzaju (vjerojatno zbog toga i je niska cijena), ekstra povoljna cijena koja je razlog za sumnju. Dakako da se ne moze usporedjivati s ostalim proizvodjacimama, no za te novce bolje uzeti nesto pamtnije iz dm-a

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2008 at 08:51
nije mi vrag dao mira - otisla ja usporediti sastav - u DM-ovoj ni p od proteina, sami ugljikohidrati! Ostavila tati pod krinkom kakaa, a ja odoh po prave proteine sirutke.

 
Back to Top
Vein View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vein Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2008 at 16:49
http://www.gaz.hr/Proizvodi-detalj.asp?ProizvodID=3
Ovdje je rjec o whey proteinu marke weider i tamo ljepo piše uzeti kao među obrok ili prije spavanja a rjec je o "brzom" proteinu koji bi se trebao uzeti poslje samog treninga. Ko tu koga
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2008 at 18:47
Originally posted by Vein Vein wrote:

http://www.gaz.hr/Proizvodi-detalj.asp?ProizvodID=3
Ovdje je rjec o whey proteinu marke weider i tamo ljepo piše uzeti kao među obrok ili prije spavanja a rjec je o "brzom" proteinu koji bi se trebao uzeti poslje samog treninga. Ko tu koga

To piše na gotovo svakom proteinskom dodatku ako se ne varam (kao međuobrok ili nadopuna obroku), a apsorpcija samog proteina ovisi s cime ga miješaš tako da ove njihove preporuke ne treba gledati (kao ni za vecinu suplemenata) kao konacne. Whey kao whey ima smisla ujutro i iza aktivnosti.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2008 at 19:46
ma na svakom whey proteinu pise kao zamjenski obrok ili nakon aktivnosti.Sad ako pijes protein s vodom i dex imat ce brzu ce da ujde u misice.Dok mjesajuci ga s mlijekom usporavas apsorpciju,a razlog je mlijecna mast,ustvari bilo kakva mast usporava apsorpciju proteina sto bas i nema dobre svrhe osim ako nije kazein.

Za mene jedino whey i dex s vodom i nikako drukcije.

Opet najbolje po meni whey i bcaa prije treninga i nakon treninga whey30g,ceeš0g,glu5g,dex60g i voda 0.5L-šL .

Dobro bi bilo i bcaa ali skup je u pm.

prije spavanja opet glu 5g i kazein ovisno varitran
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Vein View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vein Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2008 at 19:51
  Dobro da si mi rekao da mast usporava. Ja koristim protein iskljucivo sa mljekom i nikak drukcije dosad je to bilo 3,2 odsad ce neko od š,5mm.
Odma poslje treninga a sad kad stigne BCAA koje ce ici prije i poslje samog treninga.
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2008 at 19:53
pij s vodom poslje treninga nikako ne s mlijekom. 
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2008 at 20:58
Originally posted by Vein Vein wrote:

  Dobro da si mi rekao da mast usporava. Ja koristim protein iskljucivo sa mljekom i nikak drukcije dosad je to bilo 3,2 odsad ce neko od š,5mm.
Odma poslje treninga a sad kad stigne BCAA koje ce ici prije i poslje samog treninga.

Nađi si F.A.Q. o bb, bit ce ti lakše za snalazit se. Ovako ceš možda raditi neke greške za koje misliš da su ispravan nacin. I naravno, pratiti forume. 
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Vein View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vein Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2008 at 08:30
  Gdje u HR ili možda Osijeku ima za kupit Nutrabolics Isobolic, na jednom drugom forumu su se složili da je najbolji na svjetu
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2008 at 12:37
Originally posted by Vein Vein wrote:

  Gdje u HR ili možda Osijeku ima za kupit Nutrabolics Isobolic, na jednom drugom forumu su se složili da je najbolji na svjetu


You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Vein View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vein Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2008 at 12:52
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by Vein Vein wrote:

  Gdje u HR ili možda Osijeku ima za kupit Nutrabolics Isobolic, na jednom drugom forumu su se složili da je najbolji na svjetu



Tak sam i mislio
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2008 at 12:53
Originally posted by Vein Vein wrote:

  Gdje u HR ili možda Osijeku ima za kupit Nutrabolics Isobolic, na jednom drugom forumu su se složili da je najbolji na svjetu


https://www.fitness.com.hr/forum/forum_posts.asp?TID=š047& ; ; ;PN=š


et vidis hamm da ne znaju svi
  

Edited by d3m0n
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Vein View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vein Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2008 at 15:44
 Potrošio sam Multipower-ovu 80 formulu. Dal sam bio stim zadovoljan ili ne nemogu rec ni DA ni NE, okus OK, topljivost kod cokolade lošija kod borovnice dobra al to je ionako manje bitno, kvalitetu samog proteina što je jedino i bitno nemogu ili neznam ocijenit. Tek danas primjetih da ima ASPARTAMA
Danas sam bio u NAMI i skoro uzeo Weiderow Bio Essencia Whey 500g š28kn (vrecica)
al reko malo cu još pogledat ljevo desno i nakraju kupim ULTIMATE NUTRITION Isopreme navodno izolat 2lb 205 kn -5% š95kn.
Jel ima neko iskustv malo sam citao na drugim forumima kažu da je odlican al malo me brine možda niska cjena s obzirom da se radi o IZOLATU.
  

Edited by Vein
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2008 at 15:49
Originally posted by Vein Vein wrote:

  nakraju kupim ULTIMATE NUTRITION Isopreme navodno izolat 2lb 205 kn -5% š95kn.
Jel ima neko iskustv malo sam citao na drugim forumima kažu da je odlican al malo me brine možda niska cjena s obzirom da se radi o IZOLATU.
  

Dobar je proizvod,i to nije baš toliko niska cijena, iako je izolat (samim time veci % p) buduci da je to nekih 900g tako da ne moraš misliti da si uzeo neku jeftinjaru.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Vein View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vein Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2008 at 15:52
  Weiderow CFM je nekih 3xxkn 750g
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2008 at 16:47
Originally posted by Vein Vein wrote:

  Weiderow CFM je nekih 3xxkn 750g

Weider je nekih 3xxkn. Ili u prijevodu, placaš ime. Weider niti Twinlab ni ostali popularni nisu mjerilo superiorne kvalitete, to što su ima cijene astronomske nije mjerilo kvalitete.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 10>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.