New Posts New Posts RSS Feed - Trbusnjaci!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trbusnjaci!

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
DrydeN View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DrydeN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2007 at 10:30

 ja imam stomak bez imalo sala, trbusnjaci su mi dosta dobro izrazeni ali i dalje radim na tome

Ja radim 2 vrste vjezbi za trbusnjake:  š.  serije od š00 kom. ( 20 norm. + 20 u lijevo + 20 udesno + 20 norm. + š0 ulijevo + š0 udesno ) ,  ovo radim 2-3 puta dnevno, vecinom 2 puta.

                                                            2.  legnem na pod i spojim obe noge pa njih dizem, spustas skoro do dna (ali ga ne diras) pa opet dizes ...  cuo sam da je ova vjezba dobra za donji dio trbuha.. ovo radim oko š00 komada na dan, po serijama od 20-40

Back to Top
Riper View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2007
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Riper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2007 at 22:38
Imam stomak bez imalo sala,trbusni misici se naziru ali to nije to!Trbusnjaka mogu uraditi max70!Koliko serija da radim i koliko ponavljanja!Koliko puta na dan!     
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.