New Posts New Posts RSS Feed - Trening doma?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trening doma?

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2007 at 12:24
Ne, ja osobno mijenjam trening program svaki tjedan, jer vjezbam vec duze vrijeme i misici se naviknu na odredjenu vjezbu i na odredjeno opterecenje te je isto potrebno promjeniti barem svaki drugi tjedan. 
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2007 at 23:28

 Ja bi kombinaciju....trebam izgubiti nekih š0kg...ali zelim i misice ..je mogu to usporedno;)

Mr.G. Gle...ja ti npr...trcim pola sata...nakon toga trbuh...nekih š0-tak minuta... vjezbe (sa bucicama od 2kg) za ruke isto š0 tak minuta...i za noge sa pjeskovima od 2kg isto š0 tak minuta.... Drugi dan umjesto nogu ubacim vjezbe za ledja i straznjicu... I na kraju istezanje....

To je nekada... a nekada radim 45 minuta pilates....

 E sada mene zanima jel se vi drzite uvijek jednog programa kroz duze vrijeme...ili?

 

 

Edited by dalila
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2007 at 23:11

na kakav trening mislis? gubljenje sala ili izgradnja misica?
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2007 at 22:11
Pa napisi nam sto sve radis doma pa cemo ti mi rec da li to valja ili ne valja. 
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2007 at 20:04

Pitanjce za vas... Kako da si slozim trening doma...nakon trcanja ili bicikle...ja imam ideju, odnosno svoj nacin...ali zanima me ako se netko ovdje kuzi... Mala  razmjena misljenja i ideja...Hvala

 

Edited by dalila
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.