New Posts New Posts RSS Feed - Moja definicija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moja definicija

 Post Reply Post Reply
Author
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moja definicija
    Posted: 11 Svibanj 2011 at 00:20
koji ti je bf?
pustimo brojke napisi jelovnik da bacim koment :D
U mirin brah?
Back to Top
Bristol View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bristol Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2011 at 11:58
Cilj moje tzv. brzinske definicije je gubitak masnih naslaga, posebno s trbuha do max. 2 cm, pa ce stoga i trajati š5-ak dana, a masnih naslaga imam vrlo malo samo na donjem dijelu trbuha. Naravno, glavni zadatak ce mi biti sto vece ocuvanje misicne mase, a sto veci gubitak masnih naslaga.

Visok sam š76 cm i tezak 75 kg.
Trudit ci se da uzimam 2,5-3 g po kilogtamu moje tjelesne tezine, pa bih dnevno trebao unositi oko 225 g proteina. Citajuci, vidim da vecina smatra da je cikliranje UH pri definiciji najbolja metoda za gubitak masnoca. Prosle godine bio sam na definiciji i izgubio sam 5 cm u struku, a radio sam to na sljedeci nacin: u dane kad treniram s tegovima uzimao sam oko š20 g UH i oko 220 g proteina, a u dane kad radim jutarnji kardio uzimao sam 60 g UH i oko 220 g proteina - samo sam dva puta za 5 tjedana bio na 0 g UH. Sad cu se potruditi da budem vise dana na 0 g UH, jer lakse cu sve to izdrzati za manje dana.

Program bi trebao izgledati ovako.

Dan š: 220 g proteina + š20 g UH
Dan 2: 220 g proteina - 0 g UH
Dan 3: 220 g proteina + š20 g UH
Dan 4: 220 g proteina - 0 g UH
Dan 5: 220 g proteina + š20 g UH
Dan 6: 220 g proteina - 0 g UH
Dan 7: 220 g proteina + š20 g UH

Tako jos oko 7 dana ponoviti sve isto.

Sta mislite o ovome?
Krenuo sam s cikliranjem š20 g UH i 0 g UH, ali ako bude tesko za idrzati, moze li konbinacija jedan dan š20 g UH, a drugi 60 g UH? Hoce li biti jednako ucinkovito pri
topljenju masnih naslaga?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.