New Posts New Posts RSS Feed - kava
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kava

 Post Reply Post Reply
Author
enivej69 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enivej69 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kava
    Posted: 13 Ožujak 2011 at 12:29
daj zeno, dijete su djelotvorne samo ako se zelis jos vise udebljati :s

izgubis tekucinu, nesto sala i previse misica... misici su ti koji zderu kalorije. nema misica - trosis manje kalorija i dok ne radis nista. ako se ne zelis opet udebljati morala bi konstantno smanjivati kolicinu unesenih kalorija - na kraju ces doci do toga da neces jesti prakticki nista - puci ces i krenuti jesti normalno. kile naravno idu gore

jedini nacin koji garantira uspjeh je povecati potrosnju kalorija - kretati se, izgraditi misice, i jesti zdravo. pod "zdravo" podrazumijevam rezim prehrane koji je vec š000000 puta opisan na forumu, gdje se tocno zna kad se sta jede i zasto.

osobno ti mogu potvrditi da takav nacin funkcionira - pocetnik sam, i u mjesec dana intenzivnog vjezbanja i skoro mjesec dana (nisam odmah pocela) rezima prehrane ja sam izgubila 3 kg, jela sam vise nego ikad u zivotu, povecala sam misicnu masu i promjena je ocita - najvise na trbuhu (ne, nisam radila milijun trbusnjaka dnevno, mrzim trbusnjake :@)

ako ces vec uloziti trud u nesto nemoj da to bude nesto sto znas da nece uspjeti.

educiranje o problemu je kljuc uspjeha :)
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2011 at 17:23
Smisao te dijete je?
Back to Top
marina2605 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marina2605 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2011 at 16:20
Dali UN dijeta dopušta da se kava pije svaki dan??
marina
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.