New Posts New Posts RSS Feed - Fit do svadbe :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit do svadbe :)

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 21:57
Prvo uploadaj slike na www.tinypic.com, i kad ih tamo uppaš, pisat ce ti pored slike "Forum code". To samo ovdje pastaš 
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 22:16
 







Hvala na pomoci kako da ih podignem...eto sad gledajte, a ja odoh da se stidim... Ovo je fuuj
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 11:10
 Ma glavno da imaš volje to popraviti. Ništa se ti ne brini. Ima dosta sala za otopit. šišaj po kardiju i da vidiš kako ce ic
Dum spiro, spero.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 11:39
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:

šišaj po kardiju

I reguliranoj prehrani, naravno
 

Edited by Pitbull
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 12:13
  Prehranu sam vec donekle uredila, sad jos da budem malo aktivnija u teretani...imam mali steper kuci, kad bi bilo najbolje da i na njemu malo vjezbam (3x sedmicno sam u teretani)?
  Koliko vremena mi treba, realno, da skinem bar 5kg?
Back to Top
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 12:23
  ja sam u mjesec dana skinula 5 kg al sam se zato cijeli sljedeci mjesec zadrzala na tome jer sam brljavila:(
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 12:31
Originally posted by Lady Lady wrote:

  ja sam u mjesec dana skinula 5 kg al sam se zato cijeli sljedeci mjesec zadrzala na tome jer sam brljavila:(


jooj ja bih bila presrecna da bude i tako! Ja imam sitne kosti i ne volim ni kad sam premrsava, da skinem 5kg sala ja bih bila super happy
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 12:57
Originally posted by Happy-fit Happy-fit wrote:

 
  Koliko vremena mi treba, realno, da skinem bar 5kg?

Otprilike, 0.5 kg tjedno, ako samo salo ide dolje Iako, na pocetku je vrlo lako moguce da ceš gubiti i više, jer ceš izgubit vodu
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 15:03
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:

šišaj po kardiju

I reguliranoj prehrani, naravno
 


To sam vec rekla, ti dežurni

Ugl, probaj više od tri puta tjedno u teretanu. Doduše, ja sad tu baš i ne mogu rec kako što i tocno jer sam ja prve kile gubile bjesomucnim rolanjem. Teretana je došla kasnije.

I kao što kaže gdin koji sve zna    u pocetku kile idu brže, jer gubiš vodu. Ali mislim da izgubit više od 5 kila mjesecno nije uputno. Da si ne pojedeš mišicnu masu (da, svi imaju mišice, bez obzira na kolicinu sala) i da ne bi došlo do jo-jo efekta.  Mišicna ti je masa bitna jer mišici jedu salo, tako da oprezno s tim. I vode... Pij galone vode.

Zanimljivo mi je kako si sasma drugacije od mene građena. Višak ti ide u struk, a noge su ti super. Kod mene obrnuto.
 

Edited by Scarlet_Letter
Dum spiro, spero.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 15:21
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:

Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:

šišaj po kardiju

I reguliranoj prehrani, naravno
 


To sam vec rekla, ti dežurni

Ugl, probaj više od tri puta tjedno u teretanu. Doduše, ja sad tu baš i ne mogu rec kako što i tocno jer sam ja prve kile gubile bjesomucnim rolanjem. Teretana je došla kasnije.

I kao što kaže gdin koji sve zna    u pocetku kile idu brže, jer gubiš vodu. Ali mislim da izgubit više od 5 kila mjesecno nije uputno. Da si ne pojedeš mišicnu masu (da, svi imaju mišice, bez obzira na kolicinu sala) i da ne bi došlo do jo-jo efekta.  Mišicna ti je masa bitna jer mišici jedu salo, tako da oprezno s tim. I vode... Pij galone vode.

Zanimljivo mi je kako si sasma drugacije od mene građena. Višak ti ide u struk, a noge su ti super. Kod mene obrnuto.
 

šalim se ja malo, naravno
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 15:30
  Naravno

Ugl, sad sam se sjetila kaj sam još htjela rec i necu bit fina: ZAJEBI VAGU. Jedini brojevi kojima trebaš biti vjerna su oni na krojackom metru. Vaga nije pokazatelj. Jer možeš gubit kile a da to bude nekvalitetno (spomenuti gubitak mišica, gdje salo ostaje), a možeš dobivat na kilaži jer dobivaš mišice koji su teži od sala (iako je ovo vjerojatniji scenarij kad netko dugo trenira).

Važi se eventualno svakih š0 dana ili 2 tjedna. Tak si bar nekak ja mislim.
Dum spiro, spero.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 15:42
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:

  Naravno

Ugl, sad sam se sjetila kaj sam još htjela rec i necu bit fina: ZAJEBI VAGU. Jedini brojevi kojima trebaš biti vjerna su oni na krojackom metru. Vaga nije pokazatelj. Jer možeš gubit kile a da to bude nekvalitetno (spomenuti gubitak mišica, gdje salo ostaje), a možeš dobivat na kilaži jer dobivaš mišice koji su teži od sala (iako je ovo vjerojatniji scenarij kad netko dugo trenira).

Važi se eventualno svakih š0 dana ili 2 tjedna. Tak si bar nekak ja mislim.

Samo bih se još nadovezao (opet) da koristiš i ogledalo Ako ti se u ogledalu pocne sviđati ono što vidiš, znaci da napreduješ, vagom neceš puno postici
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 16:13
  E drugari, super ste!!! bas mi dajete volje da krenem, idem, nastavim! Ma ima da budem najzgodnija mlada ikad
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 16:14
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:



Samo bih se još nadovezao (opet)


Ma bi li?


 

Edited by Scarlet_Letter
Dum spiro, spero.
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 16:19
  Ajd da se i ja jos nadovezem, u pravu si za noge, nisu one nesto debela al' su zato brate krive i pune celulita! Mislim kad ne bi bilo tog celulita da mi salo ne bi ni smetalo
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 16:20
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:

Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:



Samo bih se još nadovezao (opet)


Ma bi li?


 

Slucajnost
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.