New Posts New Posts RSS Feed - Fit do svadbe :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit do svadbe :)

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fit do svadbe :)
    Posted: 05 Ožujak 2011 at 10:05
  Dragi moji fitovci, ja sam ovdje nova i zelim da ucestvujem u natjecaju fit u 90 dana, jer taman toliko imam do svoje svadbe, pa da zablistam
  Moje trenutno stanje je:
28 god.
visina š68cm
tezina 65 kg
grudi 97 cm
struk 94cm
kuk š00-š03 (ne znam gje se tacno mjeri)
nadlaktica 28cm
list 36cm

  Godinu dana nisam nista trenirala jer sam imala zdravsvenih problema i krenula sam u teretanu prije deset dana, tri puta sedmicno a i to jedva stizem jer radim po cijeli dan. Slike cu postaviti uskoro (cim uhvatim nekog da me slika).
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 10:09
Welcome! Ovo je natjecanje "Transformiraj se!", a ne "Fit u 90 dana", to je bilo prije  Možeš napisati kako ti izgleda jelovnik....
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 11:05
 U mladenka  Fino, fino. Ajmo zapet. Kaj jedeš i kolko vježbaš?
Dum spiro, spero.
Back to Top
Lucky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lucky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 11:07
UUUuu, mladenka :D Želim puno srece :))))
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 11:08
  Oh... moja greska.
Ovako, dorucak je uglavnom musli sa mlijekom, nekad crna kifla i tunjevina, hrenovke.
Rucak, vecera je najcesce neko "kuvanje" npr. mahune, grasak, kupus s mesom i sl. Hljeb jedem crni ili ga ne jedem uopste, slatko ne jedem. Navece popijem jogurt, jedem bundevino sjemenje, ovisna sam o tome, nekad pojedem neki komadic mesa ako je ostao od rucka ili mladi sir... I to sam tako pocela zadnjih š5-ak dana, prije sam jela BAS SVE i BAS PUNO.

Ima li kakve nade za mene?
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 11:10
 Nade uvijek ima.  Eh sad, koliko sam shvatila, i dalje imaš mali broj obroka. Probaj to što jedeš raspodijeliti na 4-5 obroka barem. Da ti se metabolizam ubrza. Kako jedeš sad? Koliko puta na dan?
Dum spiro, spero.
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 11:11
  Vjezbam samo tri puta sedmicno, u teretani 50min na kardio spravama, 4x20 trbusnjaka na kosoj, 4xš0 na rimskoj i jos par vjezbica za noge i ledja, i istezanje na kraju treniga...Totalno nemam kondicije jer godinu dana nisam nista radila.
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 11:13
  Nedeljom jedino stignem jesti "normalno" jer radim puno i ne stignem, nekad samo doruckujem i jedem oko 7-8 kad dodjem kuci s posla, a trudim se da jedem bar nesto na svaka tri sata jer se tako najbolje osjecam.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 11:26
Originally posted by Happy-fit Happy-fit wrote:

  Oh... moja greska.
Ovako, dorucak je uglavnom musli sa mlijekom, nekad crna kifla i tunjevina, hrenovke.
Rucak, vecera je najcesce neko "kuvanje" npr. mahune, grasak, kupus s mesom i sl. Hljeb jedem crni ili ga ne jedem uopste, slatko ne jedem. Navece popijem jogurt, jedem bundevino sjemenje, ovisna sam o tome, nekad pojedem neki komadic mesa ako je ostao od rucka ili mladi sir... I to sam tako pocela zadnjih š5-ak dana, prije sam jela BAS SVE i BAS PUNO.

Ima li kakve nade za mene?

Za dorucak bolje jedi zobene pahuljice s mlijekom, potrudi se da jedeš svaka 3h, u svakom obroku proteini, uh za dorucak te prije i poslije treninga
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 11:37

 Dobro ti kaže Pitbull. Znam da je nezgodno jesti svako malo, ali ja radim, studiram i živim solo (pa solo i kuham), ali sve je stvar organizacije, tako da probaj nekako. Ima tih brzinskih recepata... Ako ništa, uzmem kuhano povrce, jaja i posni sir i to zapecem, gotovo je zacas, a ok kao obrok i nosim to na posao...

A što se treninga tice, tu možda i nisam strucnjak, ali cini mi se jednolicno pomalo.

Dum spiro, spero.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 12:11
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:

ali sve je stvar organizacije, tako da probaj nekako. Ima tih brzinskih recepata... Ako ništa, uzmem kuhano povrce, jaja i posni sir i to zapecem, gotovo je zacas, a ok kao obrok i nosim to na posao...


Upravo to, treba kvalitetno isplanirati vrijeme i dnevne aktivnosti, i sve se može stici
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 12:12
Originally posted by Happy-fit Happy-fit wrote:

  Vjezbam samo tri puta sedmicno, u teretani 50min na kardio spravama, 4x20 trbusnjaka na kosoj, 4xš0 na rimskoj i jos par vjezbica za noge i ledja, i istezanje na kraju treniga...Totalno nemam kondicije jer godinu dana nisam nista radila.

Treniraj cijelo tijelo, ne samo noge i leđa, neceš se "nabildati", ne brini
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 19:17
  Hvala vam svima na savjetima, divni ste
 Budem vas poslusala, sutra je nedelja, sve cu fino isplanirati za ponedeljak, klopicu i sl. Sutra idem na trening i porazgovaracu sa trenerom da mi uvede nove vjezbe jer mi je on rekao da treba da ovako treniram bar š-2 mjeseca, kao dok ne steknem kondiciju pa da onda mogu ici na neke ozbiljnije vjezbe. Danas sam trebala na trening, ali radila sam preko š0 sati, jutros pojela snjitu crnog hljeba i malu tunjevinu i tek cu sad rucati...grozno, tabani me bole od stajanja i nema sanse da idem gladna, a ako jedem ja ne mogu trenirati...
Jesu li kuvane punjene paprike (meso+riza) ok? Bez hljeba..?
Hvala jos jednom svima na podrsci, i radujem se vasim savjetima!
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 20:28
  Ovisi cime su punjenje. Ako je svinjetina, nije to baš najsretniji izbor. Ja ih radim s piletinom ili teletinom. Ili sojom.
 

Edited by Scarlet_Letter
Dum spiro, spero.
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 20:41
Puno, puno citaj po forumu faq i savjete iskusnijih...i meni puno pomažu! I dobrodošla
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 21:54
  Hvala, citacu sigurno, ja inace pratim ovaj sajt sigurno š-2 godine a tek sam se sad registrovala na forum. Sad bih mogla dici slike, ali ne znam kako...koliko vidim ovdje, trebala bih ih postaviti prvo negdje na web ili...Help!



Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.