New Posts New Posts RSS Feed - Fit do svadbe :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit do svadbe :)

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 12:12
Originally posted by Happy-fit Happy-fit wrote:

  Vjezbam samo tri puta sedmicno, u teretani 50min na kardio spravama, 4x20 trbusnjaka na kosoj, 4xš0 na rimskoj i jos par vjezbica za noge i ledja, i istezanje na kraju treniga...Totalno nemam kondicije jer godinu dana nisam nista radila.

Treniraj cijelo tijelo, ne samo noge i leđa, neceš se "nabildati", ne brini
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 12:11
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:

ali sve je stvar organizacije, tako da probaj nekako. Ima tih brzinskih recepata... Ako ništa, uzmem kuhano povrce, jaja i posni sir i to zapecem, gotovo je zacas, a ok kao obrok i nosim to na posao...


Upravo to, treba kvalitetno isplanirati vrijeme i dnevne aktivnosti, i sve se može stici
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 11:37

 Dobro ti kaže Pitbull. Znam da je nezgodno jesti svako malo, ali ja radim, studiram i živim solo (pa solo i kuham), ali sve je stvar organizacije, tako da probaj nekako. Ima tih brzinskih recepata... Ako ništa, uzmem kuhano povrce, jaja i posni sir i to zapecem, gotovo je zacas, a ok kao obrok i nosim to na posao...

A što se treninga tice, tu možda i nisam strucnjak, ali cini mi se jednolicno pomalo.

Dum spiro, spero.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 11:26
Originally posted by Happy-fit Happy-fit wrote:

  Oh... moja greska.
Ovako, dorucak je uglavnom musli sa mlijekom, nekad crna kifla i tunjevina, hrenovke.
Rucak, vecera je najcesce neko "kuvanje" npr. mahune, grasak, kupus s mesom i sl. Hljeb jedem crni ili ga ne jedem uopste, slatko ne jedem. Navece popijem jogurt, jedem bundevino sjemenje, ovisna sam o tome, nekad pojedem neki komadic mesa ako je ostao od rucka ili mladi sir... I to sam tako pocela zadnjih š5-ak dana, prije sam jela BAS SVE i BAS PUNO.

Ima li kakve nade za mene?

Za dorucak bolje jedi zobene pahuljice s mlijekom, potrudi se da jedeš svaka 3h, u svakom obroku proteini, uh za dorucak te prije i poslije treninga
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 11:13
  Nedeljom jedino stignem jesti "normalno" jer radim puno i ne stignem, nekad samo doruckujem i jedem oko 7-8 kad dodjem kuci s posla, a trudim se da jedem bar nesto na svaka tri sata jer se tako najbolje osjecam.
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 11:11
  Vjezbam samo tri puta sedmicno, u teretani 50min na kardio spravama, 4x20 trbusnjaka na kosoj, 4xš0 na rimskoj i jos par vjezbica za noge i ledja, i istezanje na kraju treniga...Totalno nemam kondicije jer godinu dana nisam nista radila.
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 11:10
 Nade uvijek ima.  Eh sad, koliko sam shvatila, i dalje imaš mali broj obroka. Probaj to što jedeš raspodijeliti na 4-5 obroka barem. Da ti se metabolizam ubrza. Kako jedeš sad? Koliko puta na dan?
Dum spiro, spero.
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 11:08
  Oh... moja greska.
Ovako, dorucak je uglavnom musli sa mlijekom, nekad crna kifla i tunjevina, hrenovke.
Rucak, vecera je najcesce neko "kuvanje" npr. mahune, grasak, kupus s mesom i sl. Hljeb jedem crni ili ga ne jedem uopste, slatko ne jedem. Navece popijem jogurt, jedem bundevino sjemenje, ovisna sam o tome, nekad pojedem neki komadic mesa ako je ostao od rucka ili mladi sir... I to sam tako pocela zadnjih š5-ak dana, prije sam jela BAS SVE i BAS PUNO.

Ima li kakve nade za mene?
Back to Top
Lucky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lucky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 11:07
UUUuu, mladenka :D Želim puno srece :))))
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 11:05
 U mladenka  Fino, fino. Ajmo zapet. Kaj jedeš i kolko vježbaš?
Dum spiro, spero.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 10:09
Welcome! Ovo je natjecanje "Transformiraj se!", a ne "Fit u 90 dana", to je bilo prije  Možeš napisati kako ti izgleda jelovnik....
Back to Top
Happy-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Happy-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 10:05
  Dragi moji fitovci, ja sam ovdje nova i zelim da ucestvujem u natjecaju fit u 90 dana, jer taman toliko imam do svoje svadbe, pa da zablistam
  Moje trenutno stanje je:
28 god.
visina š68cm
tezina 65 kg
grudi 97 cm
struk 94cm
kuk š00-š03 (ne znam gje se tacno mjeri)
nadlaktica 28cm
list 36cm

  Godinu dana nisam nista trenirala jer sam imala zdravsvenih problema i krenula sam u teretanu prije deset dana, tri puta sedmicno a i to jedva stizem jer radim po cijeli dan. Slike cu postaviti uskoro (cim uhvatim nekog da me slika).
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.