New Posts New Posts RSS Feed - 6 berlavih tjedana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

6 berlavih tjedana

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
Author
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2011 at 17:50
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by berlava berlava wrote:

Originally posted by Mini me Mini me wrote:

  UF...daj prošvercaj si sendvic od raženog, sira i šunke, zamotaj u foliju, pa ga progutaj kad ideš na wcili si tako spremi u tupperware lešo mesa sa rižom.valjda imaš pauze š0min, ili bar pauzu za wc..
šta to znaci wc ,nestignem se napit vode za vrime radnog vrimena.znas sta sam cak mislila ono pisati si one ensure plus i one ka muckalice spizu visokokaloricnu sta se daj maloj dici koja gube na kilazi,i kod ostalih stanja u medicini. vise tu: http://ensure.com/ http://images.abbottnutrition.com/E-MEDIAROOM/IMAGES/EnsureS ingleBottlesFamilyRetailš%20384pixels.jpg
 


Ensure je skup.. dal ga uopce mozes dobit bez recepta?

ja ga mogu dobit!!!ne prestavlja mi problem ni najmanje
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2011 at 21:11
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Berlava, kupi si weight gainer...
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2011 at 20:39
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Berlava, kupi si weight gainer...
tnx ,kupim to sutra!
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2011 at 09:50
Originally posted by berlava berlava wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Berlava, kupi si weight gainer...
tnx ,kupim to sutra!
jecam,još jedanput hvala.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2011 at 00:46
weeeeeeeeeee od sutra sam ponovno u gymu !!!misec dana pauze je za mene i previse!napokon opet normala ,zdravi zivot i normalni obroci !nadam se da opet necu morat proc svu onu opet iznova misicnu bol!!
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2011 at 07:50
Originally posted by berlava berlava wrote:

weeeeeeeeeee od sutra sam ponovno u gymu !!!misec dana pauze je za mene i previse!napokon opet normala ,zdravi zivot i normalni obroci !nadam se da opet necu morat proc svu onu opet iznova misicnu bol!!


*drago mi je zbog tebe...više vremena za sebe....neprocjenjivo
* berlava samo se nadaj da boli nece biti
hej, pa to i je ono sto mnogi vole
-uzivaj i piši :)
kad ima volje ima i nacina
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2011 at 20:12
Originally posted by njanja njanja wrote:

Originally posted by berlava berlava wrote:

weeeeeeeeeee od sutra sam ponovno u gymu !!!misec dana pauze je za mene i previse!napokon opet normala ,zdravi zivot i normalni obroci !nadam se da opet necu morat proc svu onu opet iznova misicnu bol!!


*drago mi je zbog tebe...više vremena za sebe....neprocjenjivo
* berlava samo se nadaj da boli nece biti
hej, pa to i je ono sto mnogi vole
-uzivaj i piši :)
taman iz gyma dosla .misla sam da sam totalno zakrzljala ali sama sebe sam zavarala i ako nisu treninzi bili ka prije (ipak je bila pauza duza ),a i nisam smila ono krenit sa velikim tezinama iznenadila sam se kad sam vidila da sam na leg presu podigla 60kg.danas radila noge i to samo po 2 ponavljanja ono ka ,sutra je na redu trbuh i prsa jedva cekam .a tezine na ostalim spravama su mi bile ono 20 kg i nisam ih dizala danas ne.sljedeci put kad dodu noge na red ocu sigurno i podignit broj ponavljanja na 4 :)
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2011 at 12:48
evo danas cu u dan odmora od treninga lipo popisat sta sve
poidem pa ce mi neko od vas lipo kasnije rec jel to ka ok!

probudila se u šš:00h,a ono ne radim danas pa lipo to koristim u gust,sutra cu se dignit u 5:30h ujutro.
citala sam knjigu do š2:00h i onda sam si lipo spremila dorucak:

3 jaja kajgana(s vegetom i feta sirom),š rebro milka cokolade i popila sumi-sumi ca.

sad se idem obuc i sredit pa cu na kavu velika-mliko s 2 cukra.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2011 at 21:12
Originally posted by berlava berlava wrote:

evo danas cu u dan odmora od treninga lipo popisat sta sve
poidem pa ce mi neko od vas lipo kasnije rec jel to ka ok!

probudila se u šš:00h,a ono ne radim danas pa lipo to koristim u gust,sutra cu se dignit u 5:30h ujutro.
citala sam knjigu do š2:00h i onda sam si lipo spremila dorucak:

3 jaja kajgana(s vegetom i feta sirom),š rebro milka cokolade i popila sumi-sumi ca.

sad se idem obuc i sredit pa cu na kavu velika-mliko s 2 cukra.
od ovog odustajem :D
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2011 at 12:44
Originally posted by berlava berlava wrote:

Originally posted by berlava berlava wrote:

evo danas cu u dan odmora od treninga lipo popisat sta sve
poidem pa ce mi neko od vas lipo kasnije rec jel to ka ok!

probudila se u šš:00h,a ono ne radim danas pa lipo to koristim u gust,sutra cu se dignit u 5:30h ujutro.
citala sam knjigu do š2:00h i onda sam si lipo spremila dorucak:

3 jaja kajgana(s vegetom i feta sirom),š rebro milka cokolade i popila sumi-sumi ca.

sad se idem obuc i sredit pa cu na kavu velika-mliko s 2 cukra.
od ovog odustajem :D

kad ima volje ima i nacina
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2011 at 17:43
Baš, bolje se ti ostavi pisanja jelovnika :D Pocneš, pa staneš 
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2011 at 22:19
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Baš, bolje se ti ostavi pisanja jelovnika :D Pocneš, pa staneš 
je imaš pravo ko bi se svega sitija popisat sta sve poim i onako je najvaznije da se vizba ,a ne koliko se papa
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2011 at 17:37
dosta je bilo spamanja sad malo ozbiljne teme .
imam problem,a ti je da trbušnjaci kao da vise ne reagiraju na vjezbu.

svugdi imam i vidim napredak.dobro isto tako mi je jasno da to zadnje ide u izgradnji i gubitku sla,blablabla.
noge,dupe,ramena i leđa,su se lipo formirala i vidi se napredak ogromni.aj na rukama tribam još radit,ali trbuh je ka zakaza.radim 4 serije trbusnih sa 20 ponvljanja.sta da cinim?kako da šokiram to podrucje da opet pocme reagirat?
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2011 at 18:51
  Probaj drugacije vjezbe za trbuh, ima ih mali milijun i probaj s nekim opterecenjem raditi. Uglavnom vjezbe nebi trebale biti uvijek iste jer se kasnije misic navikne na to isto pa vise niti ne reagira tako da ni nema pomaka.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2011 at 18:53
Originally posted by berlava berlava wrote:

dosta je bilo spamanja sad malo ozbiljne teme .
imam problem,a ti je da trbušnjaci kao da vise ne reagiraju na vjezbu.

svugdi imam i vidim napredak.dobro isto tako mi je jasno da to zadnje ide u izgradnji i gubitku sla,blablabla.
noge,dupe,ramena i leđa,su se lipo formirala i vidi se napredak ogromni.aj na rukama tribam još radit,ali trbuh je ka zakaza.radim 4 serije trbusnih sa 20 ponvljanja.sta da cinim?kako da šokiram to podrucje da opet pocme reagirat?


što ti znaci reagirati?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2011 at 19:25
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by berlava berlava wrote:

dosta je bilo spamanja sad malo ozbiljne teme .
imam problem,a ti je da trbušnjaci kao da vise ne reagiraju na vjezbu.

svugdi imam i vidim napredak.dobro isto tako mi je jasno da to zadnje ide u izgradnji i gubitku sla,blablabla.
noge,dupe,ramena i leđa,su se lipo formirala i vidi se napredak ogromni.aj na rukama tribam još radit,ali trbuh je ka zakaza.radim 4 serije trbusnih sa 20 ponvljanja.sta da cinim?kako da šokiram to podrucje da opet pocme reagirat?


što ti znaci reagirati?
dakle radim vjezbe,nema pomaka.kako natjerati tjelo da na tom podrucju opet bude djelotvorno i aktivno,i zeljno promjene .

problem je sta sva ostala podrucja(noge,dupe,leđa,ramena) napreduju brzinom svitlosti,a to podrucje je lipo napredovalo,pa sad stalo.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.