New Posts New Posts RSS Feed - mubamara- mogu ja to
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

mubamara- mogu ja to

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
bubamara21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bubamara21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2011 at 17:43
...

Edited by bubamara2š
Back to Top
bubamara21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bubamara21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2011 at 17:18
Primite topli pozdrav od mene. Imam želju za transformacijom. Imam 2šgod i studentica sam. Imam problema sa težinom od najranije dobi. Sama sam sebi rekla da je dosta!
Mjenjam prehranu i uvodim vježbanje kao sastavni dio dana. Prije 2tjedna sam pocela sa vežbanjem. Radim "Jullian Michcls 30day" program, a 2puta tjedno zamjenim za "No more trouble zones". Napredak osjetim na sebi ali još je dug put predmenom. što se tice prehrane dan izgleda otprilike ovako:
Buđenje u 6:30
Dorucak u 7:00---- 2jaja kuhana ili pecena na par kapi maslinovog ulja / ili fittnes žitarice sa mljekom
Vježbanje š-š,5h ( 7:30-9:00 )
Međuobrok: naranđa ili jabuka, kivi
Rucak u š2h : kuhana piletina, povrce, rijetko riža i tjestenina
M: naranđa ili jabuka, kivi
Vecera u š9:30: jogurt
Poslije toga ne jedem, ako me i uhvati glad popijem cašu vode. Nastojim uvesti barem 2x tjedno šetanja navecer, a kad dođu topliji dani uvodim šh vožnje biciklom. Izbjegavam liftove, tramvaje, buseve i koristim priliku da hodam. Dnevno unosim oko š,5l vode, nezaslađenog caja (zeleni). Odrekla sam se slatkiša u cjelosti, također i kruha. Iako ne volim povrce u ova dva tjedna sam skužila da bi ga mogla zavoljeti jer se bolje osjecak kad ga jedem a ne nešto ne zdravo.
Godine 2š
visina š62cm
tezina 74kg
prsa 77cm
struk 99cm
bokovi šš0cm

Pomognite mi potporom i savjetima da dođem do cilja a to je smršaviti i oblikovati tijelo.

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.