New Posts New Posts RSS Feed - Rolanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Rolanje

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 9>
Author
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2008 at 17:19
 Nije sam
www.fitness-trening.com
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2008 at 17:56
Originally posted by petra petra wrote:

 Da, da, Emilio, mislim da je krajnje vrijeme da priznas kvalitete rolanja...ne mozes sam protiv nas š00

            

                petrice,,,,virus nije unisten,,jos uvijek je neizoliran,,,,prema nekim naznakama nosilac tog virusa je THEIA,znaci matrica je jos uvijek jaka,da bi uspjeli smanjiti sirenje te opake ovisnosti moracemo napasti jezgro,,,Zadnja identificirana zrtva te virusne sklonosti ka tim ROLAMA  si ti,, draga nasa petrica..... mislim da ces i ti uskoro uvidjeti sve mane koje imamo prilikom transportiranja tim sredstvom...veliki pozdrav, uz cestitku, na uspjesno zavrsenim studijama...

p.s svi pokajnici su dobro dosli u club--ANTIROLE 007--

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2008 at 18:01

Originally posted by fitnessHr fitnessHr wrote:

 Nije sam
 

         

 ,,,,,jedan od rijetkih,,zestokih momaka,,, koji nije pao pod uticaj propagandnog presinga...

           role u arhive ili muzeje ......

Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2008 at 20:34

 ja mislim kad bi ja stala na role..pa krenula..haHA neznam di bi zavrsila

il slomljena..nesto slicno..bi sigurno..

ubila bi se ziva

pogotovo nizbrdo

Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2008 at 15:41

 Ali znate sto mi nije jasno? Sto tu ima biti lose? Mogu prihvatiti da to nekog od vas ne zanima, da vam je dosadno, da imate bolje nacine rekreacije, ALI...da nema koristi od toga???

 Jurimo po stazama Jaruna, Bundeka...guza sudjeluje, noge sudjeluju, trbuh sudjeluje...ne moze biti lose...nikako. Zabavno je, mozes sam (s mp3 u usima) ili u drustvu... Pritom hvatas lijepu boju (kad je suncano)...

Ah...

P.S. HVALA emilio na cestitkama, no upisala sam post diplomski studij tako da se i dalje smatram studenticom  (iako radim, ali nema veze, studentica bolje zvuci)

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2008 at 20:59
Nemaju oni pojma...samo se boje padova;)) Rolanje je super....;) cak i kad padas;)) 
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2008 at 23:29

Originally posted by dalila dalila wrote:

Nemaju oni pojma...samo se boje padova;)) Rolanje je super....;) cak i kad padas;)) 
 

 rolanje je jako dobar sport --zensko misljenje koje nema granica,,,,,,,mogao sam i nekako svariti taj vid transportiranja sve do jednog toplog suncanog dana ,,dana koji se nije razlikova od prethodnih dana osim sto je mirisao na pokosene livade,,,bio sam tako raspolozen ,pjevusio sam iduci ulicom ka obliznjoj prodavnici cipela,,,onda je odjednom naisao ON,,,,,ON na rolama,,,,,

vise mi je  ON licio na ONA,,,vijugao je na tim rolama,imao je vise zensko tijelo nego musko,tesko za opisati,, poput go-go plesacice,,,,svi su zastali gledaajuci u tu pojavu ,osim mene,,, koji je nastavio hodati sa glavom okrenutom za osobom koja je prosla njisuci se na tim cudnim kotrljajkama....decko je izgledao kao u onim americkim filmovima ,,,HOMO š00%

odjednom sam cuo-AJJJ--nije mi trebalo puno vremena da shvatim da je to --AJJJ- doslo iz mojih usta to jest moga grla....

zapucao sam u ulicnu lampu...... Nosio sam sljivu na celu sigurno š0 dana...

 

Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2008 at 11:13
Nekako mi se cini da je vise š00postotnih HOMOa u teretanama nego na rolama 

Ekipa na rolama, ako gleda, gleda zenske guze (s razlogom ), ljudi u teretani gledaju jedni drugima
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2008 at 22:49
Ima decki koji cuda rade na rolama... i definitivno nisu gradjeni kao zene;))
 Mislim da to nema veze sa vezom...;) Predrasude..kao plesaci su gay... i slicno... meni je to smijesno... pravi muskarac je pravi muskarac...na rolama ili u tenisicama.....  Mislis da bi ti izgledao gay na rolama...? samo zato jer si na rolama?
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2008 at 23:51

 ti decki koji rade cuda na rolama su u procesu izumiranja, nesto poput MAJA i INKI,,,,kako su gradjeni neznam ,pretpostavljam,,,,Ako izgledaju kao ON(ona),ascijacija na prethodni post,,,,zakljucak je onda --stanje je alarmantno--

sto se tice predrasuda,,ples,balet,umjetnicko klizanje,televizija itd su neke od grana ,u kojima gay populacija ima dobre rezultate,,,nebih htio biti diskriminantan,,, tendenca sirenja je primjetna..........

meni je muskarcina onaj koji nosi tenisice,,,,muskarac koji se rola--smatram da je zaveden----sa njim bi trebao popricati netko sa ciljem da ga vrati iz odmetnistva....

kako bih ja izgledao na rolama----taj film necete gledati???

zapocnimo novi dan,,, bez rola--role u MUZEJE..............

Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 08:57
 Ovako...mnogi muskarci koji bez problema koristi nekakve "zenske" rekvizite su vrlo cesto veci muskarci od drugih. Dakle...oni su toliko sigurni u svoju muskost da im nije nikakav problem staviti labello na usta po zimi da ne ispucaju, namazati lice kremom po potrebi, ici na ples i hrpu drugih stvari te, naravno, rolati se (iako uopce ne smatram da je rolanje zenski sport, ali neki (EMILIO  ) to tu zagovarate pa onda sam ga i ja tu u tom kontekstu iskoristila). Tako da...mozda bi trebali jos jednom razmisliti koliko oni jesu ili nisu "pravi" muskarci.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 09:56
 mogu biti veci MUSKARCI od ostalih samo u situaciji da su VISI......tema je skrenula u krivo a jedan od krivaca sam  ja,,,,,,,ubaci bespotrebno gay populaciju,,,,,,u pitanju je samo sala,,,,,
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 13:15
 Joj, joj Emilio...jednostavno se ne das. Stavit cemo muske rolere sastrane. No da vidis nase zenske guze nakon rolanja ne bi vise govorio protiv rolanja
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 15:51

Originally posted by bekica bekica wrote:

e zanima me dal netko zna dal isti efekt ima rolanje i trcanje?jer mi svi preporucuju trcanje za ono sto trazim,a meni se to neda.ljepse mi se rolat
 

Ako nisi trcala, nemoj. Ostetit ces si zglobove. Iako trcanje ima mrvicu bolji efekt, nije vrijedno tolikog rizika.

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 15:52
Originally posted by petra petra wrote:

 Rolanje!!!!!!!!!!!!! Jupi!!!!!!!!!!!

Emilio...nemas pojma

 

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 15:55
Originally posted by emilio emilio wrote:

         

        petrice,,,,v irus nije unisten,,jos uvijek je neizoliran,,,,prema nekim naznakama nosilac tog virusa je THEIA,znaci matrica je jos uvijek jaka,

 

AAAAAAAAAAA HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAA!!!!!!!

 

                                                             

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.