New Posts New Posts RSS Feed - Scarlet==>Nema predaje!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Scarlet==>Nema predaje!

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
Author
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2011 at 10:28
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:

  Ma nije sad da meni ne znam kako smetaju. Ali bih voljela da ih nema. Jer nisu u fazi nastanka. Nego ostanka

Evo maleni update. Ne vidi se puno, ali eto, usputno je slikano.



Sviđa mi se
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2011 at 10:44
Koji stomak, bravo!!!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2011 at 11:19
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:


Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:

 
Ma nije sad da meni ne znam kako smetaju. Ali bih voljela da ih nema. Jer nisu u fazi nastanka. Nego ostanka Evo maleni update. Ne vidi se puno, ali eto, usputno je slikano.
Sviđa mi se


a jeli, meštre?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2011 at 11:37
  wow!!!
danas krecem tvojim stopama, bacam se na ergometar!:)
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2011 at 16:24
  Ah, da...Ergometar, dušu dao. Hvala svima. Al treba još puno , puno radit... Noge.
Dum spiro, spero.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2011 at 20:44
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:


Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:

 
Ma nije sad da meni ne znam kako smetaju. Ali bih voljela da ih nema. Jer nisu u fazi nastanka. Nego ostanka Evo maleni update. Ne vidi se puno, ali eto, usputno je slikano.
Sviđa mi se


a jeli, meštre?

Mislio sam na stomak
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2011 at 21:32
ja sam mislio na reklamu za karlovacko
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2011 at 22:41
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

ja sam mislio na reklamu za karlovacko


Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 00:29
  Ha? Ne pratim vas. Bit ce da su mi ovi rižini stiropori udarili u glavu.

Kad cu moc pogledat film bez da išta trpam u sebe?
Dum spiro, spero.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 09:55
Originally posted by Scarlet_Letter Scarlet_Letter wrote:

  Ha? Ne pratim vas. Bit ce da su mi ovi rižini stiropori udarili u glavu.

Ma zaboravi
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 10:16

 Zahtijevam pojašnjenje

 

Dum spiro, spero.
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 16:35
 Ništa od mog objašnjenja 

E ljudi... Jel da pocnem opet uzimat L-carnitin? Imam sad priliku kad budem išla na put nabavit sve moguce kemije jeftino, pa si kontam... Rekla sam da cu od kemije bit samo na wheyu, ali s jedne me strane uvjeravaju da je dobro, s druge strane da nema koristi. Kaj kažete? Molim odmah pojašnjenje s onim strucnim kemijskim procesima. Tako lakše ostanem uvjerena xD
Dum spiro, spero.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 17:21
Ma bit ce...jednog dana

C/p jednog posta s foruma:
Malo o L-karnitinu: substanca slicna vitaminu koja je DOVOLJNO SASVIM prisutna u organizmu pri normalnom unosu prehrane.

Sta radi? Masti koje organizam hoce sagorrjeti (a to pocinje TEK onda kada je potrosen glikogen iz misica, zapamtimo da je glukoza primarni izvor energije, masti su sekundarni izvor energije) se cjepaju na masne kiseline ( u ljudi najvise palmitinska i stearinska kiselina).
Ove kiseline moraju uci u mitohondrij da bi se sagorjele, ali ne mogu uci same, neg se prvo vezu na karnitin, koji ih prakticno uvede kroz jedan kanal unutar mitohondrija. Dalje predaje masnu kiselinu na acetil-koenzim-A (ova molekula je KLJUC cijelog metabolizma) i ovo su onda aktivirane masne kiseline koje se sagorjevaju. Tako se dobija energija (duplo vise od glukoze).
ALI: ova molekula karnitina koja je usla u mitohondrij, sad izlazi i preuzima sljedecu masnu kiselinu, dakle karnitin je potpuno efikasna substanca, ciji rad se ne moze povecati tako sto ce se uzeti ekstra dodatak (povecati koncentracija). Do jedne odredjene kolicine on sluzi za katabolizam masti, ali ono sto je visak ce se razgraditi+izluciti.
Cijeli proces se zove beta-oksidacija.

Zasto mislim (medicinski utemeljeno) da je L-karnitin dodatak suvisan i pomalo i glupost:
š. Cilj vjezbanja je uopste doci do stadija da se pocnu sagorjevati masti, dakle da sagorimo cijeli glikogen iz misica (i vecinu iz jetre)- ovdje L- karnitin ne igra apsolutno nikakvu ulogu
2. Kad se vec pocne sagorjevati mast (ovo su u biti masne celije =adipociti sa mastima unutra) budi siguran (i ovo je garantovano) da ljudski organizam ima sasvim dovoljno karnitina da sagori sve ono sto bi htio sagoriti (molekula beskonacno puta prenosi masne kiseline u mitohondrij)

Probaj ga, ako budeš osjetila neku beneficiju, slobodno ga koristi
  

Edited by Pitbull
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 18:00
  Ok, sad sigurno necu. Hvala.
Dum spiro, spero.
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2011 at 21:22

 Kriste premili. Audicija koja je trebala bit u svibnju pomaknuta za travanj. U panici sam. A što više citam tu neke principe gubitka masnoce, kalorijskih unosa i omjera nutrijenata, to sam više zbunjena.

Imam par brzopoteznih, kad se oporavim od šoka, bit ce još.

š)Izbacit cheat dan skroz i sasvim, jel? Ne više ono jednom u deset dana i tako to? Baš mi je bio jucer... Mislim, jel moguce da stagniram baš zbog njega?

2)Vezano uz onaj clanak o gubitku masti kaj je napisao onaj stricek Tihomir ili tak nekaj... Ispada da ne bih trebala raditi treninge koji su samo kardio? Tipa, danas kad dođem doma planirala sam na Orbitrek jer nisam ujutro stigla u gym.

3)Moram li izbaciti ness, capuccino i 3uš? Jer radim takav posao da stvarno mislim da nisam u stanju to.

 

Ha?

 

Edited by Scarlet_Letter
Dum spiro, spero.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2011 at 21:36
ja sam vrlo daleko od strucnjaka, ali ne mislim da cheat day šteti, ako je to š obrok u danu. a za ovo drugo...ne mogu dat pravi odgovor, jedino meni što je "stricek Tihomir" napisao zvuci logicno, i to ne samo zato što ne volim kardio
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.