New Posts New Posts RSS Feed - Scarlet==>Nema predaje!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Scarlet==>Nema predaje!

 Post Reply Post Reply Page  <1 567
Author
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 16:15
 
POSLIJE:





U opuštenom stanju:


Dum spiro, spero.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 16:13
Dobro nam došla :)

ajde napiši kako se hrnaiš cca i što imaš od aktivnosti :)

p.s malo sam ti smanjio sliku da bude preglednije
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 16:09
 
Evo, ljudi, i mene. Kao i mnogi ovdje, dobar sam dio posla vec odradila, ali kako sam pomalo zapela, nece mi škoditi dodatne motivacije.

MOJA PRIcA. Sportašica cijeli život. Kao klinka bavila sam se rukometom i kasnije vrlo aktivno borilackim vještinama. Po dolasku na studij u ZG, ulijenila se i pustila to (necu si nikad oprostit, ne). Potom se krenula rekreativno baviti plesom (hip-hop i show-dance), a onda se fino razbolila, pa ozlijedila, pa imala privatnih problema. Rezultat: puno, puno kila viška.

Ugl, 25 godina, š65/59, studentica.

Ajmo vidit.

Za niženavedene rezultate trebalo mi je manje od pola godine. I sad je stalo. Vec dva mj dobijem izgubim dvije kile, dobijem dvije kile. Muci me unutrašnja strana bedara i guza. Imam brdo mišica, ali gornji sloj sala ne ide dolje. A pocela sam brljati s prehranom. Nije loša, ali više lici na održavanje, nego na skidanje.

Dajte mi... Podstrek.

PRIJE: 76 kg, mali plavetni kit.






     

Edited by Scarlet_Letter
Dum spiro, spero.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 567
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.