New Posts New Posts RSS Feed - Fail recepti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fail recepti

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 09:30
Originally posted by Wednesday Wednesday wrote:

Ovo je tema za mene. :D 

Pošto do prije pola godine kuhati znala nisam, u biti mi se svo znanje o kuhanju odnosi na zdraviji tip prehrane (što dosta olakšava skretanja s puta, zamisli - ogranicenost na nekim podrucjima može biti dobra :D). Iako recepata ima pregršt, ja odlucih eksperimentirati u par navrata. Pa je to izgledalo otprilike ovako: 

Omlet s tunom. Znaci, izmiksala sam jaje i tunu. Odjednom. S uljem/vodom/što li je vec bilo. Pocela peci. I dodala gljive, pošto "omletirana" ribetina nije sama po sebi odvratnog okusa, tu su naprosto trebale biti i gljive. Nemojte pokušavati. Nikad. Ikad. :D

Kolac od posnog, kokosa, jabuke i... Svaceg. :D Lijepo je izgledalo i mirisalo, ali mislim da carape nošene na desetak intenzivnijih treninga imaju bolji okus. 

I naravno... Zobene s jajima. (Bit cu slobodna primijetiti kako ta jaja nešto cesto bivaju spomenuta na ovoj temi. :D) Znaci, izmiksala sam jaje, dodala vec kuhane zobene i pokušala to uciniti jelom. Opet kao neki omlet. Nisam uspjela. Bio je to trenutak u kojem su mi se zobene skoro zgadile, a doista ih volim. Usput sam uništila i tavu, a i nju sam voljela. R.I.P. 


ovu sam temu i zaboravila kuhane zobene i jaja
cookies are for pussies
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 09:29
Ovo je tema za mene. :D 

Pošto do prije pola godine kuhati znala nisam, u biti mi se svo znanje o kuhanju odnosi na zdraviji tip prehrane (što dosta olakšava skretanja s puta, zamisli - ogranicenost na nekim podrucjima može biti dobra :D). Iako recepata ima pregršt, ja odlucih eksperimentirati u par navrata. Pa je to izgledalo otprilike ovako: 

Omlet s tunom. Znaci, izmiksala sam jaje i tunu. Odjednom. S uljem/vodom/što li je vec bilo. Pocela peci. I dodala gljive, pošto "omletirana" ribetina nije sama po sebi odvratnog okusa, tu su naprosto trebale biti i gljive. Nemojte pokušavati. Nikad. Ikad. :D Mislim da mi ovo ni Bear Grylss ne bi oprostio. Štoviše, vjerujem da bi izmedju moje jajaste tune i strvine nilskog konja izabrao drugo. 

Kolac od posnog, kokosa, jabuke i... Svaceg. :D Lijepo je izgledalo i mirisalo, ali mislim da carape nošene na desetak intenzivnijih treninga imaju bolji okus. 

I naravno... Zobene s jajima. (Bit cu slobodna primijetiti kako ta jaja nešto cesto bivaju spomenuta na ovoj temi. :D) Znaci, izmiksala sam jaje, dodala vec kuhane zobene i pokušala to uciniti jelom. Opet kao neki omlet. Nisam uspjela. Bio je to trenutak u kojem su mi se zobene skoro zgadile, a doista ih volim. Usput sam uništila i tavu, a i nju sam voljela. R.I.P. 


Edited by Wednesday - 16 Listopad 2013 at 09:32
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
viva_ganar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote viva_ganar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2013 at 12:37
Omlet sa posnim sirom.
I jednog i drugog se klonim jedno dobro vrijeme.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 13:14
:) nije toliko bljutavo kada imaš kiselog :D Pokrije rupe haha :))
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 13:13
Ma sve okSmile
Meni je samo žao kad procitam da jedeš bljutavu hranu,jer za mene bi to bilo mucenje.Ali ok,to je tvoja stvar.Na kraju krajeva ti si taj koji to mora pojesti,ne jaTongue
Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 12:50
Pa izvini ali komentiram one prijašnje...pozitivne i negativne misli...nisi spominjala Zdravu prehranu...:) izvini ako te nisam dobro razumio....Ali i inace ne gledam hranu kako mi paše samo njene vrijednosti :)
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 12:45
Ja kad sam spomenula uživanje u hrani,mislila sam na uživanje u tvojoj trenutnoj prehrani,ne znam zašto si pretpostavio da mislim na junk food.I koliko vidim imaš fin jelovnik,samo ne znam zašto si ne dopuštaš da bude fin,nego mora biti bljutav.Ali na to pitanje nnemoj meni odgovarati,nego sebi samome.
Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 11:58
Gledaj više uživam sada nego kada sam bio buco..kada prstom nisam mrdnio...kada nisam poštovao svoje tijelo....zanemarivao prave potrebe tijela....hrana je hrana...gorivo , i materijal za gradnju....više uživam što stvaram trenutno nego onda....bolje se osjecam bolje živim...trošim bolje gorivo i kvalitetniji materijal nego prije...i moj stari je isto uživao u hrani....eto dijabetes ga je pogodio upravo iz takvog uživanja....to nije uživanje to je uništavanje sebe svojih funkcija...zanemarivanje sposobnosti i shvacanja za što smo sposobni....vježbao sam i sa takvom hranom...što sam pozitivno upregnio misli u loš kvalitet nije bilo rezultata...probao sam poitivno misiti sa manje te hrane pozitivno nije bilo nicega....imao sam loše misli o zdravoj hrani....napredak? kako mi tijelo onda pozitivnoga ništa nije dalo...dok sam mislio o njoj? Filozofiranje ne spada ovdje....cinjenice su cinjenice....ja sam se sa njima pomirio....
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 11:44
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Zato što nisam tip osobe koja uživa u hrani.... :)

ok Smilepa pretpostavljam da si prije uživao kad si bio bucoSmilenecu dalje ništa pretpostavljatiSmile

Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 11:19
Zato što nisam tip osobe koja uživa u hrani....meni je hrana samo gorivo za trening...Ne razumijem zašto bi bilo uskracivanje necega...je***a nisam gurman....U tanjuru ja jedino što vidim je broj ....ostalo me baš ne zanima...puno ljudi mi je stavljalo pod nos cevape , pizzu iz MC-a hranu...ali uopce me ne privlaci....davno sam to izgubio....Ja jedem da zadovoljim potrebe tijela :)
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 11:17
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Nedo Bog mene za kuhara :D Ne znam tko bi imalo jeo ono što ja skuham pecem ili slicno....ja to napravim samo da mogu pojesti....okus sve hrane mi je doslovno bljak....Svejedno ne uživam u hrani....dodam kiselog da zanemarim okus....važno mi je samo broj koji pojedem :D...zato vjerovatno i volim zobene pahuljice tu samo mlijeko sipam ne mogu pogriješiti :D

Zašto si uskracuješ da uživaš u hrani?UnhappyMeni je to glavni razlog što jedem,osim gladi naravnoSmile
Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 09:44
Nedo Bog mene za kuhara :D Ne znam tko bi imalo jeo ono što ja skuham pecem ili slicno....ja to napravim samo da mogu pojesti....okus sve hrane mi je doslovno bljak....Svejedno ne uživam u hrani....dodam kiselog da zanemarim okus....važno mi je samo broj koji pojedem :D...zato vjerovatno i volim zobene pahuljice tu samo mlijeko sipam ne mogu pogriješiti :D
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 09:39
jer se na takav nacin dobivaju i win recepti (koji su nam i misao vodilja) :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 00:57
Ne razumijem zašto nam takve ideje padaju na pamet hahaha
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2013 at 19:05
hahahahha i ja sam stavio 2 jajeta u mikrovalnu, nakon 1 min. BUM vrata se otvorila i od tolkog udarca zalupila , a unutra HAOS
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2013 at 17:50
Ja od tih ekstremih stvari sam jedino stavio u toster :D 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.