New Posts New Posts RSS Feed - It's not too late! :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

It's not too late! :)

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
felicity View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote felicity Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2011 at 22:14
Evo postala sam i slike. Sad je sve tu. Manje vise...
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2011 at 22:18
Originally posted by buci-buciš buci-buciš wrote:

 
Zika, moram te pohvaliti za odlican post! :)


Hvala, Buci

@Felicity - bilo bi mi draže kad bi iz sveg ovoga izvukla ono dobro da ti pomogne unaprijediti situaciju u kojoj jesi, a ne se uvrijediti, onda nemoj tražiti savjete!
LiveStrong
Back to Top
felicity View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote felicity Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2011 at 22:30
Ne vrijedjam se. Medjutim ne prihvacas da netko moze
znati i razumijeti stvari a da ih ne primjenjuje...? a
problem je pokretanja. Ne odustajanja kad nema pomaka...
Ako sam se tu prijavila prvi put treba me zatrpati svim
mogucim linkovima? Jer bit ce nemam pojma ni o cemu...?
Linkovi se ticu opcih pitanja i opcih problema, njih sam
citala i dok nisam prijavljena na trasformaciju bila..i
to dulje vrijeme. Svi smo mi pojedinacni slucajevi. Dosla
sam savjete traziti.. Mislila sam da ce iskusniji od mene
na osnovu mojih mjera, treninga, kilaza, prehrane..mi
pomoci zakljuciti sto da mijenjam. Eto u tom je stvar. Ne
razumijemo se bas najbolje..

Za bademe mi je ekstra savjet. Uopce nisam isla s tim da
ih ne bi trebala uzimati poslije treninga. Jednostavno,
isla sam za tim da bi trebala unijeti nesto masnoca, a tu
mi ih bilo najzgodije utrpati...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2011 at 22:46
  Nebi se mješao da nismo na forumu i da uzivo vidim chick fight (u blatu) btw, jedna ideja koju bi mogli realizirati na jarunu Ili pridbiljezi to u program.

Dakle Felicity.......vjerujem da si puno citala, nitko ne kaze da nisi, ljudi obicno dolaze ovdje bez ikakvih ili jako slabog predznanja a ti zapravo nicim nisi pokazala da se razlikujes od njih, prije svega izjavom da radis vec 2 god.  anemas pomaka.....recimo primjer badema u PWM je osnova osnove , tak ak to nisi znala pitanje je sto si procitala i gdje.......

Tak da ja Zikine linkove vidim kao pomoc (nisam ih otvarao) , no bili su dobronamjerni, tim više kaj je sama utrošila vrijeme da ih nađe i linka.........
Druga stvar, osobno sve kaj sam procitao puno puta procitam opet, uvijek našem nešto što sam previdio, zaboravio ili tek sada shvacam u potpunosti ili tek sada nakon nekih spoznaja mogu subinski shvatit i implementirat, tak da nije loše procitat sve opet, i opet i opet, svaki put mozemo nauciti iz istog teksta nekaj novo ponekad.......

I još nekaj, ako sve znaš zapravo a samo ne primjenjuš to kak veliš i to je tvoj problem onda ti nitko tu nemre pomoci jer to je nešto što sama moraš riješiti i odluciti, želiš li nešto napraviti ili te ovo zadovoljava.



A sad se nastavite prepirat.....
  

Edited by The Phoenix
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2011 at 22:55
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Nebi se mješao da nismo na forumu i da uzivo vidim chick fight (u blatu) btw, jedna ideja koju bi mogli realizirati na jarunu Ili pridbiljezi to u program.

Dakle Felicity.......vjerujem da si puno citala, nitko ne kaze da nisi, ljudi obicno dolaze ovdje bez ikakvih ili jako slabog predznanja a ti zapravo nicim nisi pokazala da se razlikujes od njih, prije svega izjavom da radis vec 2 god.  anemas pomaka.....recimo primjer badema u PWM je osnova osnove , tak ak to nisi znala pitanje je sto si procitala i gdje.......

Tak da ja Zikine linkove vidim kao pomoc (nisam ih otvarao) , no bili su dobronamjerni, tim više kaj je sama utrošila vrijeme da ih nađe i linka.........
Druga stvar, osobno sve kaj sam procitao puno puta procitam opet, uvijek našem nešto što sam previdio, zaboravio ili tek sada shvacam u potpunosti ili tek sada nakon nekih spoznaja mogu subinski shvatit i implementirat, tak da nije loše procitat sve opet, i opet i opet, svaki put mozemo nauciti iz istog teksta nekaj novo ponekad.......

A ti Zika malo smanji te usklicnike drugi put kad pišeš

A sad se nastavite prepirat.....
Phoenix the judge


Polako.. Felicity je tek dosla..svima nam je trebalo ispocetka da se uhodamo i priviknemo pa stoga WELCOME FELICITY. Zika je odgovorila dobronamjerno i svaka joj cast na tome.

Bit ce pomaka, sigurna sam.. svakoga dana na bolje jer si ocito spremna promijeniti sve sto si dosad cinila krivo! so go ahead! Malim koracima do velikog cilja! I neodustaj!


Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2011 at 22:56
Dobro, ok, razumiješ sve, znaš sve, onda ja ne razumijem kako možeš imati onaj jelovnik?!

Dobro, popravim ti onda sutra to, nemam sad vremena, ugl.probaj onda sutra ujutro za pocetak imati dorucak UH+P, recimo jaja, ispeci si 5 bjelanjaka+2žutanjka, možeš i neko voce i raženi kruh si uz to pojedi! Ako nemaš, najbolje su zobene, ne musli jer je to šecer u biti! U mlijeko onda slobodno stavi cimeta, on je dobar za topljenje masti, pojedi neko voce i ko izvor proteina bilo bi ti najjednostavnije nabaviti whey, ali možeš i bjelanjaka 4-5 ispeci i pojesti sa zobenim! Inace bjelanjak ima do 3,5g proteina, a racunaj da imaš do 30grama, recimo da jedeš š,5g na kilogram težine u danu, možeš i do 2g proteina, ako radiš definiciju, pij puno vode samo!
LiveStrong
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2011 at 23:09
Zika je postala zaista prava trenerica i motivatorica! 

Felicity, samo ustraj, prati savjete i moraju se vidjeti pomaci.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2011 at 23:40
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


recimo primjer badema u PWM je osnova osnove , tak ak to nisi znala pitanje je sto si procitala i gdje.......


ja nemam pojma za bademe u pmw

p.s zika koliko ja znam jaja imaju oko 3 - 5 g proteina, naravno ovisi od velicine samog jajeta, u smislu L jaja bi trebala imati bliže 5 grama

p.s što to sa cimetom za fat loss, ja znam da poboljšava IS.. gdje si citala to za fat loss, I wanna learn
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2011 at 23:44
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:



ja nemam pojma za bademe u pmw

 


ne prcaj Nisma msilio na bademe direktno, zapravo sma msilio na masti (bademe automatski gledam ko mast) da se bas u PWM nebi trebale uzimat.

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2011 at 23:51
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


ja nemam pojma za bademe u pmw

 
ne prcaj Nisma msilio na bademe direktno, zapravo sma msilio na masti (bademe automatski gledam ko mast) da se bas u PWM nebi trebale uzimat.


aha, to, ma fakat sma mislio kao da govorite da masti idu u pwm, pa ono ostao WTF
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2011 at 23:54
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


ja nemam pojma za bademe u pmw

 
ne prcaj Nisma msilio na bademe direktno, zapravo sma msilio na masti (bademe automatski gledam ko mast) da se bas u PWM nebi trebale uzimat.


aha, to, ma fakat sma mislio kao da govorite da masti idu u pwm, pa ono ostao WTF


jer si ko novinar i vadis sam dijelove Zato mamic i ispada uvijk los
Bila je rasprava da bademi nejdeu u pwm, pa sam rekao da kak neko moze rec da je sve procitao i zna a najjendostavniju info o mastima da nejdu u pwm nezna
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2011 at 00:23
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


p.s zika koliko ja znam jaja imaju oko 3 - 5 g proteina, naravno ovisi od velicine samog jajeta, u smislu L jaja bi trebala imati bliže 5 grama

p.s što to sa cimetom za fat loss, ja znam da poboljšava IS.. gdje si citala to za fat loss, I wanna learn


Jajceka, pa nema bjelanjak više od 4g proteina, kaj ima?!?! Kakva danas dobivamo, sve sumnjam u išta
To za cimet, ma ja sam se otopila od cimeta Pa regulira šecer u krvi, probava, sve to zajedno lijepo utjece tj.pomaže mršavljenju, ne znam kaj sad hoceš da ti kažem , al ajde, ispravi me u izražavanju, znam da ti to voliš    

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2011 at 00:55
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


p.s zika koliko ja znam jaja imaju oko 3 - 5 g proteina, naravno ovisi od velicine samog jajeta, u smislu L jaja bi trebala imati bliže 5 grama

p.s što to sa cimetom za fat loss, ja znam da poboljšava IS.. gdje si citala to za fat loss, I wanna learn


Jajceka, pa nema bjelanjak više od 4g proteina, kaj ima?!?! Kakva danas dobivamo, sve sumnjam u išta
To za cimet, ma ja sam se otopila od cimeta Pa regulira šecer u krvi, probava, sve to zajedno lijepo utjece tj.pomaže mršavljenju, ne znam kaj sad hoceš da ti kažem , al ajde, ispravi me u izražavanju, znam da ti to voliš    


našao kao da L jaja imaju 4,7 u prosjeku

p.s necu te ispravljati
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Lilith View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lilith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2011 at 08:44
Zika super post odlicni linkovi, pogotovo oni za
vježbe
Da cimet tako djeluje nisam imala pojma, a obožavam njegov
miris. Od sad ce postati nezaobilazni zacin skoro u svakom
jelu.
Dobro došla felicity!
Shut up and run! :)
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2011 at 09:13
Originally posted by Lilith Lilith wrote:

Zika super post odlicni linkovi, pogotovo oni za
vježbe
Da cimet tako djeluje nisam imala pojma, a obožavam njegov
miris. Od sad ce postati nezaobilazni zacin skoro u svakom
jelu.
Dobro došla felicity!
 ja cimet trpam u sve.. do te mjere da tata mora pazit koliko je vrecica cimeta u stanu da ne ponestane! dobar je za inzulin, definitivno
Back to Top
Lilith View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lilith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2011 at 09:21
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by Lilith Lilith wrote:

Zika super post
odlicni linkovi,
pogotovo oni za vježbe smileys/smiley4.gif"> Da cimet tako djeluje nisam
imala pojma, a obožavam njegov miris. Od sad ce postati
nezaobilazni zacin skoro u svakom jelu. smileys/smiley9.gif"> Dobro došla felicity!

 ja cimet trpam u sve.. do te mjere da tata mora pazit
koliko je vrecica cimeta u stanu da ne ponestane! dobar
je za inzulin, definitivno

ja si ga definitivno idem kupiti danas njami njami
jedva cekam da ga probam sa zobenim, ili s obicnim
jogurtom...joj kako mi neke stvari prije ne padnu na
pamet    al dobro nikad nije kasno.
Budem ga predložila i prijateljici koja ima podosta
problema sa šecerom u krvi.
Shut up and run! :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.