New Posts New Posts RSS Feed - Tablete za mršavljenje (pit)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tablete za mršavljenje (pit)

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tablete za mršavljenje (pit)
    Posted: 14 Travanj 2014 at 18:18
Čovječe kako sam glup...a ja zbrajam kalorije...i povisujem proteine da ne izgubim mukotrpnu izgradnju...i hodam satima ..dižem utege satima...kako se nisam sjetio uzeti tu tabletu ..popiti i gledati tv... rješiti se problema...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 12:01
Ako na još jednom mjestu vidim isti post, brišem ih sve. Ionako nemaju smisla.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 11:57
Originally posted by haha55 haha55 wrote:

heej, imam par pitanja.. visoka sam 167 i imam 58kg.. htjela bi skinut 5-6 kila.. ali neda mi se bas s djetama jel je to sve pre sporo.. mislila sam sa efederinom , kofeinom i aspirinom.. ili clenbuterol, neznam sta bi mi bila bolja opcija..  efederin sam vec nabavia ali sam 4 bocice i vise nemogu,  a clen nemogu nikako nabavit jel bass i nisam u tim krugovima
 
Najbolje da uzmes jos jednu, petu substancu.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 09:38
Originally posted by haha55 haha55 wrote:

heej, imam par pitanja.. visoka sam 167 i imam 58kg.. htjela bi skinut 5-6 kila.. ali neda mi se bas s djetama jel je to sve pre sporo.. mislila sam sa efederinom , kofeinom i aspirinom.. ili clenbuterol, neznam sta bi mi bila bolja opcija..  efederin sam vec nabavia ali sam 4 bocice i vise nemogu,  a clen nemogu nikako nabavit jel bass i nisam u tim krugovima


haa??? baci to u smece i lovi se prehrane i treninga!! Probao sam sve te gluposti, i nista dobroga nisu donijele!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 09:36

Back to Top
haha55 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Ožujak 2013
Location: zagreb
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haha55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 09:28
heej, imam par pitanja.. visoka sam 167 i imam 58kg.. htjela bi skinut 5-6 kila.. ali neda mi se bas s djetama jel je to sve pre sporo.. mislila sam sa efederinom , kofeinom i aspirinom.. ili clenbuterol, neznam sta bi mi bila bolja opcija..  efederin sam vec nabavia ali sam 4 bocice i vise nemogu,  a clen nemogu nikako nabavit jel bass i nisam u tim krugovima
aaa
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2012 at 10:56
Originally posted by fizio27 fizio27 wrote:

Zanima me mišljenje forumaša za fat burner naziva Lipo 6 Black?


Isto kao i za sve druge fat burnere.Dobar trening i nikakvi fat burneri upitne ili vrlo male ucinkovitosti uz mogucnost ozbiljnih nuspojava.Nisu vrijedni toga i novaca.
Dakle dobar trening i slozena prehrana cuda rade, nema precica do rezultata tako da je sve ostalo cisto bacanje novaca i udaljavanje od rezultata misleci da ce "carobne" formule odraditi posao umjesto nas.
Back to Top
fizio27 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Rujan 2012
Location: Zg
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fizio27 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2012 at 08:00
Zanima me mišljenje forumaša za fat burner naziva Lipo 6 Black?
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2012 at 11:20
a eto, cisto da se skrati, samo 2 obavljaju funkciju fat lossa, sve ostalo je ili trik, ili jako loše vrši funkciju fat lossa. a ta 2 fat burnera su efedrin i klenbuterol. DNP je takodjer tu, ali to je otrov i može doc do smrti ako se koristi sa nepažnjom,

Back to Top
wannabe skinny View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wannabe skinny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2012 at 11:10
pozdrav! Evo ja sam nova na forumu pa da i ovdje kazem svoje mišljenje :)

Ja sam strogi protivnik tableta za mršavljenje jer mislim da kemija koja je u tome može više naštetiti nego pomoci! Uz redovitu fizicku aktivnost, kemija nije potrebna. Tko zna koliko to štete ucini :(
Ja preferiram 100% biljni caj. Doduše, i njih sam isprobala previše (od oolonga i Elle S samo imala probavne smetnje, zeleni mi je ok , a sad sam mjesec dana na slimfigura caju i prezadovoljna sam)

Back to Top
Bla! View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bla! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2012 at 21:30
niš više ne kužim, detaljno procitao temu u nadi da ipak postoji mister muscolo tabletica za TV fotelju (fakat mi se više neda maltretirat vježbarijama), a kad tamo razvukli o cajevima, nekakvom zelju i kafama (neda mi se više ni skuhavat za 6 i po obroka dnevno pa makar trebalo samo pristaviti djezvu za kavu)...
Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2012 at 16:43
imam par iskustava sa nekoliko vrsta fat burnera pa cu samo kratko napisat..

zeleni caj = iako ima taj neki cudesni termogeni ucinak, meni se baš i nije pokaza nešto znatno dobar + šta sam vecinu dana provodija na wc'u
L-karnitin = bolje daj pare siromašnima nego taj trik kupovat
efedrin = radija sam EC stack, za sami efedrin nemogu ništa rec al sa kofeinom je bija skroz dobar. mada ljudi taj EC ili ECA stack prenapuhuju da radi cuda, iako nije.
klenbuterol = radim sa tim ove godine stack pa mogu napisat dodatno kakvo mi je bilo iskustvo.

u svakom slucaju, vježbanje i hrana dolazi prvo, tabletice su optimalne, iako bi bilo pametnije i zdravije bez njih. (efedrin i klen su jako nezdravi za konzumaciju, DNP necu ni spominjat pošto je to otrov, ali ima ljudi koji ga koriste za mršavljenje, prvi primjer zyzz koji je nedavno umra, pitam se od cega...)
Back to Top
Ballerina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ballerina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2012 at 18:11
...citam i ne vjerujem...

kakve hebene tablete, cajevi, praškovi i sl?

sve je teško dok ne postane lako! pokrenite se ljudi moji!!
govorim zato što je moj brat skinuo 40kg ali bez iakvih pizd... tipa tableta itd. iskljucivo zdrava prehrana, i vježba! 
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2012 at 17:20
Originally posted by deejay deejay wrote:

OVAKO.. imam puno iskustva stim, smrsavio sam 40 kila pomocu fat burnera i l-carnitina + prehrana 80 posto, proteini 20 posto ugljikohidrati!! + 5 puta tjedno vjezbanje minimum 1 sat trcanja bez pauze!! l carnitin doista pomaze ali kad se uzima sa nekim fat burnerom djelovanje je puno jace!! preporucio bi uz to i termogenic!!! i umjesto vecere Myofusion od gasparia!!!
ove tablete vam nece sprzit salo same od sebe, nego ce vam dat snage da izdrzite trening do kraja potrosite kalorije i istopite svoju mast!! preporucio Bi vam MEGA FAT BURNER OD OPTIMUMA ,DIET BOOST OPTIMUM, I L-CARNITIN!! OBAAVEZNO VITAMINE PITI!!

OVO STO PISETE DA L-CARNITIN NE POMAZE NISTE U PRAVO MNOGI PROFESIONACI GA KORISTE!!

diši malo dok pišeš Wink
Back to Top
antica89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote antica89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2012 at 13:59
Da, svi profesionalci koriste....tako da!!!
Back to Top
deejay View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2012
Location: cerna
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deejay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2012 at 22:51
OVAKO.. imam puno iskustva stim, smrsavio sam 40 kila pomocu fat burnera i l-carnitina + prehrana 80 posto, proteini 20 posto ugljikohidrati!! + 5 puta tjedno vjezbanje minimum 1 sat trcanja bez pauze!! l carnitin doista pomaze ali kad se uzima sa nekim fat burnerom djelovanje je puno jace!! preporucio bi uz to i termogenic!!! i umjesto vecere Myofusion od gasparia!!!
ove tablete vam nece sprzit salo same od sebe, nego ce vam dat snage da izdrzite trening do kraja potrosite kalorije i istopite svoju mast!! preporucio Bi vam MEGA FAT BURNER OD OPTIMUMA ,DIET BOOST OPTIMUM, I L-CARNITIN!! OBAAVEZNO VITAMINE PITI!!

OVO STO PISETE DA L-CARNITIN NE POMAZE NISTE U PRAVO MNOGI PROFESIONACI GA KORISTE!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.