New Posts New Posts RSS Feed - Tinkerbell
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tinkerbell

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 9>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 12:18
Tinkerbell... š00% si na to mjerenje išla kod herbalife-ovaca, jel da ?

ja sam došao na zakljucak da dodaju š0% na bf

ja izmejrim na kif-ovom štandu.. š4%.. na što sam i racunao... dođem mjesec dana poslej kod nekih herbalife baba na štand i imam 25%

kaže jesi jeo masno zadnjih dana.. ja reko, ma nisam, baš bio bolestan... hmmm kaže ona, a slatko? ja rekoh pa da al uvjek jedem slatko... na što ce ona: AJOJ pa to su ti cisti UH

i onda mi je kao davala savjete

ne brini oko toga   
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 12:21
  A kako se taj bf uopce izmjeri?
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 15:08
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Tinkerbell... š00% si na to mjerenje išla kod herbalife-ovaca, jel da ?

ja sam došao na zakljucak da dodaju š0% na bf

ja izmejrim na kif-ovom štandu.. š4%.. na što sam i racunao... dođem mjesec dana poslej kod nekih herbalife baba na štand i imam 25%

kaže jesi jeo masno zadnjih dana.. ja reko, ma nisam, baš bio bolestan... hmmm kaže ona, a slatko? ja rekoh pa da al uvjek jedem slatko... na što ce ona: AJOJ pa to su ti cisti UH

i onda mi je kao davala savjete

ne brini oko toga   


da, kod njih
I ja sam stekla takav dojam, žena mi je automatski podcrtala brojke i stavila me u prekomjernu težinu, a onda kad je bilo predavanje ispalo je da je BMI OK...
kasnije sam malo gledala tablice i te su njihove brojke malo napuhane...no, bila sam znatiželjna.

Druga stvar kod te ekipe što su se cudili da kaj sad idem nekud trenirati jer sam došla sportivo s ruksakom, vjerovatno nitko tamo nije mršavio uz neko vježbanje.Po meni je neprihvatljivo da netko tko promovira zdrav nacin života i naziva se wellness savjetnikom nije niti jednom spomenuo fizicku aktivnost.

Tako da, što se tice kondicije pojedem ih za dorucak



moram negdje drugdje to mjeriti...zbilja sam znatiželjna po pitanj BF.

skoro zaboravih...kupila sam si vagu, sva je fency zelena je

Edited by Tinkerbelldotcom
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 15:14
Tako je.. kažem ti bf ti je vjerovatno 22, po mojem iskustvu s njohovim spravama
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 15:34
Originally posted by strada strada wrote:

 
A kako se taj bf uopce izmjeri?


konkretno ovo je bilo mjerenje na nekoj unaprijeđenoj vagi na koju staneš bos i u rukama u ravnini srca držiš neku šipku koja je povezana s vagom.

u jednom fitness centru mjere preko krvi
pa onda s nekom spravicom gdje staviš prste
nabori na koži pomocu kalipera, to je ono što ja znam ili sam cula/procitala
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 17:10
Baš sam ja htjela prokomentirat, to je sigurno kod Herbica bilo!
Ja sam jednom išla prije 2 godine, moja frendica je htjela pocet prodavat, pa ajde da idem s njom da mi to izracunaju! Ugl.žena mi da onu spravu kad na njoj ispadne da mi je bf=24 , ono, cut u glavi, neki dan sam se mjerila u teretani pa sam imala š9 Gledam sebe i mislim si, koga vi lažete...to nema veze s vezom!!! Tad nisam znala sve price o njima, ali došla doma, malo istražila i reko, katastrofa!

Ja znam za neke vage na kojima to možeš izracunat, ugl.trebalo bi u teretani bit;
a meni je super ova stranica, ispalo mi je isto kao i na vagi:

bf

Barem da otprilike znaš gdi si!


Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 17:11
neki je error kad stisnem link..
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 17:27
BF 25.š
Lean body mass 45.3 kg
BMI 22.5

tu sam negdje
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 19:22
  meni bf ispalo 25.6!!!!!
Evo link...http://www.scientificpsychic.com/fitness/diet.html
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 19:26
ma to malo špeka sa strane
Zika is very lean...
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2011 at 14:26
[/IMG]
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2011 at 18:44
  škrtica, dja malo povecaj te slike, ovak se bas nis nemre vidjet
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2011 at 21:31
ne znam ja kaj bi ti gledao
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2011 at 22:16
  Pa promjenu na bolje dal je imai gdje je ovak na maloj slici se fakat nemre skuzit bas nist......
Ti si mislila na nekaj drugo da bi gledao?
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2011 at 22:23
promjene su jako male i ne znam uopce može li se po slikama nešto zakljuciti kad puno ovisi o svjetlu, kutu slikanja itd.

ono što ja vidim su neke linije koje prije nisu bile vidljive ili ih nije bilo.
kondicija i brzina u trcanju.

a što bi ti gledao ja ne bih znala, zato sam te pitala
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2011 at 22:29
Pa nemam kaj gledat osim tog,ne mješam posao i zadovoljstvo
obucena jesi, a i d anisi sve sam to vec vidio
  Da, to i mene muci kaj nikak imat konstantnu rasvjetu, kut slikanja i sve da pa da budem siguran u razlike....

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.