New Posts New Posts RSS Feed - Tinkerbell
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tinkerbell

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 9>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 13:12
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

imam prijateljicu veganku


ovo ce jako ružno zvucati ali moram to reci: reci joj da ne bude glupa

p.s gym ajde stvarno nabaci slike.. svi stavljaju a ti i sonner škrtarite nešto.. jer niste zadovoljni, ovo ono.. dobra je šansa da nikad neceš biti zadovoljna tako da... pukni slike, share some

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 13:41
  i ti isto.. kako nekome rec ne budi veganka? to je cijeli zivot.. i sad da joj ja solim???
vjeruj mi odustala sam od 'spašavanja' svijeta... ona tako živi vec š2 godina i sad da joj ja dodjem s nekom idejom???? daj illy...


 

Edited by ena:)))
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 13:47
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:


 
i ti isto.. kako nekome rec ne budi veganka? to je cijeli zivot.. i sad da joj ja solim??? vjeruj mi odustala sam od 'spašavanja' svijeta... ona tako živi vec š2 godina i sad da joj ja dodjem s nekom idejom???? daj illy... 


nemoj joj ti soliti ništa, sve ja to razumjem... dovedi mi je tu na forum :)

e.. ajde ju molim te samo pitaj.. zašto ne jede med, jaja, mlijecne proizvode i tako

nemoj joj ništa pametovati samo pitaj.. mene to zanima a nikako da sretnem nekog vegana baš pa da ga pitam
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 14:29
Jeste mene našli spamati

Vezano za raspravu, svatko zna za sebe najbolje što mu/joj paše. Mene su tjerali da jedem govedinu iz juhe, jer je to tako finoooo, a ja je nikad nisam mogla progutati...onda su odustali. Nisam vegetarijanka, no imala sam fazu kao klinka da mi nije pasalo meso. Mislim da 2 puta godišnje pojedem crveno meso ( u to racunam i one kobasice na trgu od kojih mi je uredno zlo, ali su mi dobre jer su ljute). Tako da... nismo svi isti i nemamo svi jednake potrebe za istom hranom.

Glede mog današnjeg rucka, ako kojoj djevojci treba inspiracija ( momcima ovdje je ovo preslabo ) Oslic s povrcem na pari zacinjen maslilnovim uljem i sjemenkama lana.
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 14:47
  fino fino
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 16:39
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:


 
i ti isto.. kako nekome rec ne budi veganka? to je cijeli zivot.. i sad da joj ja solim??? vjeruj mi odustala sam od 'spašavanja' svijeta... ona tako živi vec š2 godina i sad da joj ja dodjem s nekom idejom???? daj illy... 


nemoj joj ti soliti ništa, sve ja to razumjem... dovedi mi je tu na forum :)

e.. ajde ju molim te samo pitaj.. zašto ne jede med, jaja, mlijecne proizvode i tako

nemoj joj ništa pametovati samo pitaj.. mene to zanima a nikako da sretnem nekog vegana baš pa da ga pitam


pocela je to prakticirati jer je alergicna na sve živo...  intolerantna je na laktozu pa je izbacila mlijecne proizvode, alergicna je na jaja, na orašaste plodove ( orah, kikiriki, lješnjak) i na neke vrste morskih plodova...  pricala sam masu puta s njom o tome i nije joj bas lako bilo odmalena pazit na ama bas sve sto konzumira... 
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2011 at 16:59
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:


 
i ti isto.. kako nekome rec ne budi veganka? to je cijeli zivot.. i sad da joj ja solim??? vjeruj mi odustala sam od 'spašavanja' svijeta... ona tako živi vec š2 godina i sad da joj ja dodjem s nekom idejom???? daj illy... 


nemoj joj ti soliti ništa, sve ja to razumjem... dovedi mi je tu na forum :)

e.. ajde ju molim te samo pitaj.. zašto ne jede med, jaja, mlijecne proizvode i tako

nemoj joj ništa pametovati samo pitaj.. mene to zanima a nikako da sretnem nekog vegana baš pa da ga pitam
pocela je to prakticirati jer je alergicna na sve živo...  intolerantna je na laktozu pa je izbacila mlijecne proizvode, alergicna je na jaja, na orašaste plodove ( orah, kikiriki, lješnjak) i na neke vrste morskih plodova...  pricala sam masu puta s njom o tome i nije joj bas lako bilo odmalena pazit na ama bas sve sto konzumira... 


oh, a to je druga stvar.. sve 5 onda, cura cisto nema srece.. nek si nađe neki proteinski dodatak koji ne sadrži jaja i laktozu
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 10:45

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:


GYM.... jel možemo vidjet tvoje slikice??????? PLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIZživo me interesiraju tvojih 60 kg????? ja sam blizu 60... nakon 5 godina valjda ....



Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:



p.s gym ajde stvarno nabaci slike.. svi stavljaju a ti i sonner škrtarite nešto.. jer niste zadovoljni, ovo ono.. dobra je šansa da nikad neceš biti zadovoljna tako da... pukni slike, share some


ena, ajde lupi i ti koju da mi bude lakše

ma iako i je malo nezadovoljstvo u pitanju, ja zabušavam najviše iz ljenosti zapravo..hehe..cekala sam da kupim mob pa da ne moram molit fotic da me posluži bar pol sata dok ne nađem neku poziciju koju mogu naljepit ovdje

..znam, moram, ocu...brzo
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 10:47
Pitanje...

kad se radi kružni trening, cijelo tijelo, bez odmora između vježbi, kako je najbolje slagati vježbe?
š. prvo za gornji dio tijela, pa za donji
2. ili bi bilo bolje raditi jednu vježbu gornjeg , pa donjeg dijela tijela
3. ili to nema apsolutno nikakve veze

cilj je biti u crobnom modu...

napravila sam jedan trening od 2 kruga vježbi, prvo gornji dio ( 3 vježbe), onda donji( 4 vježbe) 4 x š5 ponavljanja.

nakon toga sprintevi na traci 20 min.
ne mogu baš reci da sam se osjecala ubijeno, imam muskulfiber u rukama, ali ništa prestrašno.
mislim da nisam fulala s težinom jer u 3 i 4 krugu nisam mogla napraviti vježbe gornjeg dijela u š5 ponavljanaj ( bilo je od 9-š2)Imala sam osjecaj da se isti mišici nisu stigli odmoriti...


Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 10:55
Napraviš tako da ti se mišici rađeni u prošloj seriji odmaraju!

kakvom crobnom modu? a radiš ancrobne vježbe

fulala si slaganje programa vjerovatno a ne kilažu

p.s sprintevi od 20 min? kako je to izgledalo?

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 11:05
tako sam i pretpostavila da treba biti, barem moje tijelo tako kaže...

znam da radim ancrobne vježbe, no i s time se možeš jako dobro uspuhati, kaj ne? Daljnje rasprave oko toga cu se suzdržati, jer sam lijepa i plava te ništa ne znam

slažem se s tobom

puno nešto pretpostavljaš za ovaj cardio... ukupno je bilo 20 min, između je bilo više intenziteta trcanja i hodanja

hvala na odgovoru

Edited by Tinkerbelldotcom
Back to Top
*Ve* View Drop Down
VIP clan
VIP clan
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 116
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Ve* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 11:20

 @tink - probaj ovako:

š. set vježbi: leđa - prsa -noge (š vježba za svaku mišicnu skupinu)

2. set vježbi: leđa - prsa -noge (š vježba za svaku mišicnu skupinu)

oba seta vježbi radiš u 3 ili 4 kruga.. između 2 seta smiješ doci do daha.

Ovako nece doci do zamora/otkaza mišica, a doci ce do crobnog opterecenja..

Kada se spoje 3 teške vježbe za svaku mišicnu skupinu, crobni mod itekako postoji. Meni osobno puls nekad zna preci 200..  naravno, to su rijetki trenutci, i tada se moram malo skulirat jer mi dođe da se srušim.. Ne preporucujem takvo preforsavanje, samo kažem

Tink, u biti ne bi trebalo biti važno kako radiš vježbe, glavno je da digneš puls.. ali tebi ocito ne odgovara ovakav raspored vježbi jer te neutreniranost vlastitih mišica sprjecava u tome da postigneš puls koji ti treba. Dakle, promijeni raspored vježbi.. Mislim, ne znam tko bi mogao raditi milijun vježbi za istu mišicnu skupinu bez pauze, a da mu miške ne otkažu

XXL-Zagreb
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2011 at 11:32
Gornji dio tijela( ruke) mi je puno slabije utreniran nego donji i trbuh...što je i logicno...
meni osobno zato paše da su vježbe izmiješane jer jednostavno nakon potiska bucicom gdje u 3.krugu jedva napravim š0 ne mogu napraviti više od š0 (ženskih ) sklekova.

danas cu ovo probati, a ubacila bi ja još koju vježbicu neko skakutanje ...

ono što si rekla da bi mi moglo biti slabo desilo se jedino kad sam radila tzv. Blody barbell & Blody DB complex i kombinacije tipa spojene 2 vježbe u jednoj, iskorak i rameni potisak...e, od toga zbilja krepaš.

Edited by Tinkerbelldotcom
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 10:57
izgleda da sam se istopila za pola cm...

našla sam kombinaciju vježbi koja mi paše- 3x tjedno utezi+ cardio ( između š5-20 min) 2x cardio ( 40-50 min)


d: banana, ananas(smrznuto voce), pola grejpa, cimet, 6-7žlica zobenih kava crna :)
m:4žlice posnog š mrkva
r:pecena piletina/puretina/oslic + povrce na pari, maslinovo, lanene sjemenke + zelena salata
m:ostatak od rucka + salata ili malo badema s jogurtom
prije treninga..nakon posla :šnita tamnog kruha s purecom šunkom/mozarellom + salata isl./cornflakes s jogurom ( bez dodanih šecera)
v:3 žlice posnog s lanenovim uljem, malo badema ili oraha

puna sam energije i sva sam si super
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 09:43
Neki dan sam bila na mjerenju i rezultati su sljedeci...
Mjerenje i vaganje je bilo navecer pa je vaga pokazala osiclaciju od 2 kg u odnosu na jutarnje vaganje

ujutro:60.5 kg ( da, kile su se povecale)
navecer:62.5 (skoro me strefilo)

BMI 23.2   ( ujutro bi to bilo 22.5)
viscelarna masnoca   4
BF %   32.3
mišici 29kg ( bar pola mene su mišici)

bazalni metabolizam š334

dobro je bilo što su mi dali 6 godina manje   

od pocetka treniranja prošlo je 3 tjedna

grudi 88 ( mršavim na KRIVIM mjestima)
struk 69.5
bokovi 97
biceps L28.5 D 28

uglavnom, predavanje koje je uslijedilo vezano je uz zdravu prehranu i pretjeranu konzumaciju junka. Zapravo se tamo prodaju preparati za stanicnu prehranu, no ja sam uvijek za "krutu" hranu, a ne buc, buc rucak. To mi jedino dolazi u obzir ako nije bilo vremena za kuhanje...što je u mome slucaju rijetko.


ono što mene brine je ovaj visok postotak FAT
Mislim da u svojoj prehrani više nemam što rezati, ukinuti...eventualno kupiti whey i ubaciti to u jutarnji obrok i nakon treninga.

Trebam kupiti neke vitamine. Tijekom treninga popijem š.5 vode i imam osjecaj da se sve iscijedi iz mene... Uzela sam magnezij iz DM-a. Kad ga je najbolje piti?

Definitivno je vrijeme da se pozabavim racunicom, drugim rijecima vrijeme je za kupnju digitalne vage ( a to vec planiram godinama jer sam za rođendan dobila jednu ružnu obicnu, bit ce da sam kitchen gadget geek)

Od kad sam se prikljucila ovdje imam 5-6 obroka s više proteina što prije nije bio slucaj, primjetih da se probava skroz regulirala, imam više energije i odlicno se osjecam.
Puno manje spavam nego prije, ne znam je li to dobro ili ne s obzirom na to da se tijelo mora odmarati. Moj nekakav prosjek je bio 8-9 sati, u zadnje vrijeme je to više 6.5-7 sati. Nakon treninga sam "nabrijana" i dok sve napravim vec je oko š2.

Trening: Ustalilo se preko tjedna 2-3x utezi ( kružni trening bez odmora, nakon toga traka- obicno sprintevi oko 20 min) i jedan dan long run 8 km ( vani ili na traci što je psihicki pravi izazov)

Ukoliko imate bilo kakvih sugestija vezanih za nacin treniranja, prehrane i sl.one su dobrodošle.

btw. oni tamo na predavanju misle da cu teško spustiti BF bez buckuriša, pa smo dogovorili ponovno mjerenje na proljece    
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 11:03
Originally posted by Tinkerbelldotcom Tinkerbelldotcom wrote:



Trebam kupiti neke vitamine.

imaš u DM-u vit c, š5,90 ti dođe š00g
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.