New Posts New Posts RSS Feed - buci-buci: metamorfoza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

buci-buci: metamorfoza

 Post Reply Post Reply Page  <1 89101112 13>
Author
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2011 at 11:52

Originally posted by buci-buciš buci-buciš wrote:

  Ej, ljudi, evo tek sam sad uletila na forum. Hvala Vam svima! Ispricavam se zbog neaktivnosti na drugim temama i opcenito, ali u tolikoj sam trci da ne znam di mi je glava.

Buduci da se trazi da stavimo slike - evo samo toliko cu i uraditi.

Kile idu dolje - jos 2 kila manje i bit cu na dvoznamenkastom broju. Dakle - kilograma imam š02. Centimetar nisam stigla uzet pa se izmjeriti.

 Uglavnom, malo manje radim vjezbe snage jer zaista ne stignem, ali kad stignem radim po programu koji sam vec navela - s manjim ili vecim odstupanjem s tim da povecam kilazu i broj ponavljanja, a smanjujem pauze izmedu setova i vjezbi. što se tice kardia  tu sam redovna i produzavam ga pomalo.

Hrana - ujutro - zobene s jogurtom ili mlijekom, voce, mo- bademi, rizini keksi, posni ili sta vec nadem, rucak uglavnom neka juhica,  piletina/puretina s puno povrca, mo - kao i prvi mo, vecera - pureca salama, dimcek, posni, povrce, kuhano jaje. Uglavnom - gledam da je raznoliko i da je pravilno kombinirano. Pijem dosta tekucine, zelenog caja, dvije turske kave dnevno i ponekad cedevitu.

Eto, trudim se, napredak vidim, ali ocito lagano ulazim u fazu kad kg vise nece onako lako dolje kao na pocetku. No, odustajanja nema.
 









 

Draga Buci.. nije vazno koliko si aktivna tu na forumu vec koliko si aktivna za sebe! A za sebe jesi! Jedva  cekam da dodjes do dvoznamenkaste brojke jer sam sigurna da ce te jos vise motivirat.

Napredak se i vidi. koza je tvoj nakit koji je na pocetku izgledao neocuvan i istrosen.. sad je vidljivo da ga cistis ili drugacije receno : sve se polako zateze, manje je toksina pa automatski i koza djeluje ljepse.

Samo tako naprijed!

Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2011 at 12:45
buci- bravo...nadam se da si i dalje aktivna! Ja se isto pridruzijem i ovaj tvoj napredak mi je itekakava motivacija!
pratit' cu te...:)
Back to Top
Tamron View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tamron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2011 at 15:18
Svaka cast na uspjehu. Toliko izgubiti u kratkom roku je
odlicna stvar. A kada padneš na dvoznamenkasti broj sigurno
ce ti porasti motivacija. To ti govorim iz osobnog iskustva
jer sam ja prije nekih 7 dana nakon možda dobrih š0 godina
pao na dvoznamenkasti broj i sad grizem od motivacije.
Samo tako naprijed i ne odustaj
Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2011 at 18:40
  Hvala, hvala, hvala!
nema neću, nema ne mogu, nema ne da mi se!
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2011 at 21:35
Odlicno ti ide Buci, cestitam!



Samo tako i dalje!
LiveStrong
Back to Top
Tinkerbelldotcom View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbelldotcom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2011 at 21:52
Buci RULES !!!!!!
Back to Top
Zdeen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zdeen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2011 at 22:16
Ajmo Buci, samo nastavi!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2011 at 10:04
Bravo Buci, lijepo je vidjet da se trudis i da si odlucila
rijesit to
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2011 at 17:08
Buci, samo tako nastavi dalje! Odlicno napreduješ
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2011 at 22:34
  Svaka ti cast!!! Treba imati celicnu volju za uopce krenuti a kamoli ustrajati!!
Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2011 at 22:37
  Hvala svima.



š5.02. svi moraju imati 'after slike' i mjere u svojoj temi i onda cemo imati 2 dana lufta za glasanje.
Trenirajte i lagano pripremajte slike! - citiram Zokija

Pa evo da sve bude regularno - slike su tu, plan prehrane, plan vjezbanja, visinu i kg znate, jos samo nedostaju mjere. One su sljedece:

prsa - ššš
struk- š03
bokovi-šš2
ruke-34
noge-69.

Dakle, 8.š2. imala sam šš4 kg, danas imam š02 kg.
Izgubila sam preko 40 cm.
I da, trošim manje gela za tusiranje nego prije.

što se mene tice, glasanje može poceti.
  

Edited by buci-buciš
nema neću, nema ne mogu, nema ne da mi se!
Back to Top
Lignja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lignja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2011 at 13:35
  Bome... Svaka cast, samo tako dalje. Sto ce tek bit kad dodje lipse vrime...
Ne da mi se....
Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2011 at 14:36
  Hehe, bit ce svasta.

Danas sam isla u obilazak jedne nove teretane - fitness centra u Mostaru i sve su prilike da cu od sutra krenuti trenirati tamo. Bas se veselim.
nema neću, nema ne mogu, nema ne da mi se!
Back to Top
Lilith View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lilith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2011 at 21:14
Mostarko moja :) svaka cast...samo tako nastavi
Shut up and run! :)
Back to Top
marie_2 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marie_2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2011 at 11:53

buci, bravo!  i ja se nadam da ce ubrzo doc ljepše vrijeme i ne zato što mogu vani trenirat vec zato što se nekak drugacije osjecam i samim time imam želju (i potrebu) za treningom. ono, lancani efekt...

When all else fails, persistence prevails. =)
Back to Top
Lignja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lignja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2011 at 17:55
Ja se ne mogu zamisliti u stanu ako je vani podnosljivo vrijeme (citaj: iznad 8° i da ne pada kisa). Samo na bajk il koš i peglaj....
Ne da mi se....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 89101112 13>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.