New Posts New Posts RSS Feed - transformacija Lady Lu :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

transformacija Lady Lu :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 1112131415>
Author
*Ve* View Drop Down
VIP clan
VIP clan
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 116
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Ve* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 09:04

kako si se lijepo ocistila.. koja je vremenska razlika?

šteta što osvjeteljenje na 3. slici nije tako dobro kao na drugoj, sigurna sam da bi se bolje vidjele neke linijice koje nisi uspjela uhvatit ovak... probaj otkrit koje mjesto u tvojem stanu i koje osvjetljenje najbolje prikazuje situaciju, i onda se uvijek tamo slikaj u isto doba dana! Ne bi vjerovala kolko osvjetljenje utjece na slike..

Mi natjecatelji se stalno sprdamo međusobno s tim..kad god ti dođe prijatelj natjecatelj doma uvijek mu prvo pokažeš (š) mjesto u tvom stanu gdje je najbolje osvjetljenje i (2) vagu.. onda možete nastavit dalje

XXL-Zagreb
Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 10:13

kako je lijepo cuti ovako nesto od VIP clana

-inace za prvu sliku ne znam tocan datum.. mislim da je slikana 25.šš.20š0. (ali nije sto posto, mozda je 2 dana ranije, ili kasnije) uglavnom, kraj šš. mjeseca
- druga slika je slikana 27.š2.20š0.
- treca slika je slikana šš.0š.20šš.

zapravo kad to tako napisem, shvatim da to uopce nije vremenski puno..
za sada, kako sve ide vise manje po planu - zadovoljna sam..

cokoladu sam jednom pojela u cijelom tom vremenu, sto je za mene ODLICNO.. iskreno, od ovisnice o Milki od jagode jako me cudi sto uopce vise nemam zelju jesti ju..
nije da se suzdrzavam, jednostavno ju nemam potrebu jesti.. a kada mi dode zelja za slatkim, pojedem neko voce.. i super..
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 11:17
  Bravo Lady!!!
Nema me bas tu cesto ali zadnjih dana te citam i moram ti reci da si me potaknula na transformaciju!!!
Dobra vijest, zbog koje sam nenormalno sretna je da se moja stara-nova teretana ponovno otvorila i danas pocinjem sa treningom!!!
Samo tako naprijed i ajde ako ti nije tesko baci par jela koja papas, kao ideju za
dobar rucak ili veceru :)
Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 11:40
Strada, drago mi je da na nekoga tako djelujem..
dakle, nisam ti ja neki strucnjak u tome.. ali trudim se drzati se savjeta koje su mi dali pravi FITovci tu na forumu..

napokon sam i ja shvatila da je za moju dosadasnju transformaciju najzaslužnija zdrava prehrana..
zobene su mi najcesce dorucak, ili jaja (iako njih bas ne volim)
rucak, pileca prsa, riža, ponekad za rucak jedem tunjevinu i integralnu tjesteninu.. iako to nije toliko cesto, tunjevinu u salamuri papam navecer..
ubacujem dosta povrca jer je bogato vlaknima, cesto jedem špinat (iako sam citala da je prica o popaju MIT) hehehehe..
kada nesto radim na ulju (iako nije precesto) radim na maslinovom ulju..
ali, daleko sam ja od toga da te mogu savjetovati oko prehrane, potrazi malo tu po forumu, ima puno dobrih savjeta..
npr.
https://www.fitness.com.hr/prehrana/nutricionizam/Soping-list a-za-pocetnike.aspx
(ovo je meni pomoglo u pocetku)

pij puuuuno vode, to ti je moj savijet..

i ja sam još uvijek na teretani jednom tjedno..
više volim vježbati kod kuce, ili otici na trcanje.. hip hop abs su mi super, iskoraci, cucnjevi, trbušnjaci, vijaca.. -> trenutno moji najbolji prijatelji što se tice oblikovanja tijela..
iako znam da na prehrani moram još raditi, svakim danom to izgleda sve bolje..

i da.. stalno se vracam na:
https://www.fitness.com.hr/forum/forum_posts.asp?TID=š295&PN= š
https://www.fitness.com.hr/prehrana/nutricionizam/Zdrava-preh rana.aspx
(pa si malo prouci to)

drzim fige, sa teretenom, prehranom

Edited by Lady Lu
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 11:50
  Hvala na brzom odgovoru!!

Ja sam jutros oko 8 pojela one obicne nestle zitarice sa 0,9 mlijekom, a sad smazala bananu i bioaktiv sa zobenim..
Prije rucka cu najvj. pojesti dva kivija a za rucak danas sto me doceka, doceka :(
Mislim da su to nekakve knedle od kruha i šug od junetine sa tonu mrkve i kapule, sto definitivno nije zdravo ali eto..Moja najveca boljka sto se ponekad moram prepustiti kuhanju bake koja je nazalost ostala sama i to joj je jedina zanimacija
Moja zdrava prehrana ce morati imati utjecaja i na ostale ukucane jer je eto situacija takva kakva je..Znaci morat cemo se svi prilagodavati meni hehe

Sto se tice vode..uf..svako malo trcim na wc i to nakon jedva popijenih pola litre u toku cijelog jutra..Tocnije do dva ipo popodne
Ne znam koliko je dobro siliti se piti ako jednostavno ne ide??

Baj d vej..hvala jos jednom na odgovoru
 

Edited by strada
Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 11:57
mah, nista..
nadam se da sam bar malo pomogla (odnosno da sam sve dobro rekla)
jer imam ja tu na forumu cijeli niz svojih provala..
ali znas kako se kaze, na greskama se uci..
a sto se tice zdrave hrane, mislim da im nece tesko pasti.. (mojima nije)
kad malo bolje razmislim.. finije mi je ovo sto sada jedem, od npr. przenih krumpirica.. (premasni su mi)
moguce da i oni reagiraju kao moji..
negdje sam procitala da bi vode trebala unositi koliko kalorija uneses.. i na pocetku mi nije bilo bas lako to s vodom, maksimum mi je bio litra i pol.. sada, popijem skoro tri litre (š L dok vjezbam) jednostavno imam potrebu da puno vode pijem
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 12:04
  Ovaj prvi i treci link mi ne otvara :(

Znas sto mene muci..CItam svasta tu nesto i takva mi je zbrka u glavi
Na momente mi se cini da je to sve nekako too much..Kao da cijeli svoj zivot moram podrediti tome sto cu jesti..Znam da s vremenom to postane navika ali nekako ne zelim postati opsjednuta time..
Ne znam jel kuzis sto hocu reci..
Ne znam da li vrijedi ona da se jede normalno..E sad sto je to normalno..pa recimo da se jede sve ali umjereno, Da se pocastis tu i tamo sa slatkim, da ne jedes svaki dan przeno ali ono..da si nista ne uskracujes..Navodno uz takvu prehranu i dobar trening trebali bi se vidjeti rezultati..Hmm sto ti kazes?

Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 12:05
  Koliko je prehrana važna?
Prehrana je iznimno bitna iz razloga što sve (vjerovali ili ne) pocinje s prehranom. Da bi postigli maksimalan ucinak, prehrana mora biti strogo kontrolirana i pravilna.

Haha upravo sam ovo procitala tako da ono gore sto sam napisala ocito pada u vodu lol
 
hvala lucy ovaj link je super!!! Sve sto mi treba je tu!! Eeee da je imati strpljenja pa cackati i naci sam sto treba


Edited by strada
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 12:16
Nemoj precesto jesti špinat, sadrži oksalate koji izazivaju bubrežni kamenac. Poznata je ta "Popaj afera" u Americi kad je uvedena namirnica kao dio redovne prehrane, cak se nakon crtica povecala konzumacija do 40%, tu negdje ugl., i onda su mnogi oboljeli od toga.
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 12:32
Originally posted by strada strada wrote:

 
]Na momente mi se cini da je to sve nekako too much..Kao
da cijeli svoj zivot moram podrediti tome sto cu
jesti..Znam da s vremenom to postane navika ali nekako ne
zelim postati opsjednuta time....Ne znam da li vrijedi
ona da se jede normalno..E sad sto je to normalno..pa
recimo da se jede sve ali umjereno, Da se pocastis tu i
tamo sa slatkim, da ne jedes svaki dan przeno ali ono..da
si nista ne uskracujes..


To tak nebu išlo ak zelis rezultate.....to i meni tata
govori da sam lud i da treba sve jest i da pretjerujem
umjesto da sma umjeren.......ALIIII.........
To nemoj si nista skracivat znaci ovo: jedan dan je za
rucak neko przeno sranje, drugi dan ima i nekaj slatkog,
treci dan je neznam, ovo, pa ono...........dakle po tome
bi ispadalo ta zapravo svaki dan jedes nesto sto nebi
trebala . Tak da ak neko doma danas radi lazanje, sutra
neka muska, pa treci dan imas neko tijesto samo sa necim,
pa i kolac.......dakle u takvim slucajevima biti umjeren
i ne odricat se znaci svaki dan jest hranu koja te nece
dovest do
rezultata.....
Jer ipak ljudi koji ne paze na hranu ipak vecinom u meniu
imaju nesto sto nama ne odgovara, tak da si moras sama
organizirat prehranu ako se mislis hranit zdravo i u
dovoljnim kolicinama.....

Edited by The Phoenix
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 12:48
  Phoenix, slazem se sa tobom..U principu to tako na kraju i bude..
Ali konkretno u mom slucaju ruckovi se i tako uglavnom svode na piletinu, kupus na cušpajz, nekakvo povrce uz puretinu, mahune,  tu i tamo pire krompir, tunjevina, riba sa gradela i sl..E sad..ako se npr. jednom u dva tjedna desi da se spremaju lazanje, da li ih se treba odreci i spremit sebi nesto drugo ili si ih mozes priustiti??
Sto se tice slatkisa, kolaca i sl. stvarno nemamo obicaj, kao neki, nakon svakog rucka zasladiti se..Hvala Bogu na tome jer ne bi mogla odoliti
Uglavnom se kolaci spremaju za blagdane..

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 13:59
Heheheeh ma ni kod nas enma kolaca i lazanja, lazanje su
šx godisnje :)
Malo sam karikirao, al tipa svaki vikend je peceni
krumpir onak s pecenkom, pa jednom nek bu grah cušpajz s
kobasom,pohat su prestali radi mene, sad pohaju 2x
godisnje :) itd........ zapravo i nisu tolko nezdrave
stvari,al opet.........ja ocu svojih 30ak g proteina i xy
grama uh iz sto cisceg izvora po obroku i to je to, neda
mi se razmisljat kolko je ko zamastio, zauljio i slicno
hehehehe.....ali najbolje je kad mi vele pa ne jedes to
stalno........je, ne jedem, al ak sam danas pojeo pohanu
piletinu i pomfi, sutra musaku ispada da sam 2 dana jeo
lose bez obzira kaj to isto mozda necu jest iducih mjesec
dana.......

A zakaj onda ne jedes to doma ak takve stvari imas za
jelo doma?
Ja kad su takve stvari uvijek odem svojim na rucak, ak
treba specem si pileci file uz cušpajz ili povrce i jedem
ako vec oni ne speku i piceka il neku mesinu
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 14:28
pa uglavnom mi se jelovnik vrti oko istih stvari koje su mi iskreno receno dozvizdile..
Kao sto sam vec negdje napisala problem je u tome sto se dragi i ja hranimo malo kod mojih, malo kod njegovih jer nemamo bas vremena pripremati sami hranu a to se cini kao bespotrebni trosak..Kako baka zivi sama i kuha, jedemo to sto se spremi..
E sad..jelovnik ti je uglavnom ovakav..kupus na cuspajz sa nekakvim mesom, pretpostavljam junetina, karabataci od koke ili bijelo meso sa nekakvim povrcem, gulas sa piletinom ili junetinom, sad zna pasti sarma dok je ledeno, cesto se radi onaj mix zitarica sto ima u kauflandu, ima hraha, lece...i sto ti ja znam sto sve ne..pa to samo na malo maslinovog ulja bez ikakvog mesa i bas je fino :), pa recimo riba na gradele, rizot sa piletinom ali bijela riza :(, ponekad piletina sa pireom i tako..
E sad..da li je to zdravo ili ne....
Sve u svemu ne znam da li sam spremna na vaganje namirnica i gledanja sto cega koliko ima..Za sada vas citam evo cijelo jutro ko tezi ovisnik lol
Valjda cu nauciti nesto..
Sinoc sam se izmjerila i slikala pa skupljam hrabrosti, da poput Lady koja me potaknula na sve ovo, sve to svijetu obznaniti
 

Edited by strada
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 15:30
U principu je to manje-vise zdravo, ovisno kolko se
masnoce dodaje, no rucak po sebi je samo jedan obrok i
nebitan je u globalu, bitan je cijelodnevni menu, da ne
preskaces obroke, da cu kroz cijeli dan po mogucnosti
"clean" itd, tak da rucak je samo jedan od obroka u toku
dana i d aje neznam kak zdrav badava to ak ne jedes
ujutro ili pojedes vocku i kavu ili roknes pol kruha i
pastetu navecer........

I da, ovo da nemas vremena skuhat (a jos ste dvoje, ti i
drai pa naizmjence mozete) je izgovor najveciiii i to ti
tu ne prolazi na forumu.
Imas ti vremena kolko zelis i da ti je to bitno skuhala
bi si, druga stvar je kaj ti se neda

I nemoras brojat namirnice i kolicine, to napravi 5-6
puta i znat ces unapred kolko si cega pojela da ti neznam
ko kaj donese na stol u tanjuru, a da ne velim kad si
sama skuhas i metnes porciju.....

Ajde, ajde, citaj i kreni.......

Edited by The Phoenix
Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 12:57
Evo mene nakon nekoliko dana..
otkrila sam nove vjezbe (na foru hip hop abs-a)
Shaun T mi je vec pomalo dosadio, ali zato sada vjezbam nesto pump it up ili so you think you can dance (neki plesaci iz tog natjecanja, rade vjezbe (cardio funk se zovu vjezbe) opet imam upalu mišica..
na trenutke jednostavno vise ne mogu raditi.. bas me totalno izmore..
Back to Top
Lady Lu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Lu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2011 at 17:15

Evo mene, nakon tocno 2 mjeseca.. dakle, na slikama je vremenski razmak 2 mj..
zapravo mi se cini da sam mogla vise u tom vremenu, ali necu nezadovoljna biti.. nastavljamo dalje..
slikana sam u istoj odjeci tako da se lakse primjeti napredak (valjda )



eto ga.. nadam se da je to za prva dva mjeseca (nazovimo ih uhodavanja) oke..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1112131415>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.