New Posts New Posts RSS Feed - AnastasiaB-nemam slogan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

AnastasiaB-nemam slogan

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 14>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 14:21
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

e super da si mi rekao ovo za veslanje, obratit cu pažnju. i dignut cu za svaki slucaj težinu na glute bridgesima i deadliftu pa tako radit šx tjedno, a kad cu mijenjati trening skroz ih prebaciti na te težine obicna fotka meaning fotka sprijeda? mogu stavit u toku dana, napravila sam par i takvih...i nisam prezadovoljna


pa sprijeda i odozada eventualno ali ono opušteno, bitan je taj gornji dio, da se vide trapeziusi

što se tice vježbi, za guzu su naj, cucnjevi i iskoraci.. ako klasicni nedjeluju onda varijacije istih

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 14:18
e super da si mi rekao ovo za veslanje, obratit cu pažnju. i dignut cu za svaki slucaj težinu na glute bridgesima i deadliftu pa tako radit šx tjedno, a kad cu mijenjati trening skroz ih prebaciti na te težine obicna fotka meaning fotka sprijeda? mogu stavit u toku dana, napravila sam par i takvih...i nisam prezadovoljna
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 14:02
Ovako... neznam kako veslaš ali kad veslaš sa šipkom svakako imaj u podhvatu i trudi se vuci ju što više uz noge i što više prema zdjelici, na taj nacin ceš bolje aktivirati latisimuse a manje trapeziuse

kod veslanja jednom rukom isto veslaj što bliže zdjelici...


što se tice proporcija.. trebala bi jedna obicna fotka.. no ne vjerujem... smao ojacaš gluteuse i to je to

p.s nema na cemu, drago mi je ako sam od pomoci
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 13:55
trapezius najviše pogodim veslanjem ustvari, bar koliko osjetim, njega najviše. mislila sam ovako radit do kraja mjeseca, evenualno do š0.4. (tad mi je predrok za š ispit pa neznam hoci li imati vremena tad organizirati nešto novo, jedino da unaprijed posližim), ako dotad ne bi bilo predugo? i još nešto, vidim da je trapezius jaci, sad si objasnio i zašto, međutim hoce li to raditi problem s proporcijama kad još stanjim struk, u smislu hoce li biti u gornjem dijelu disproporcije zbog toga i kako to rješiti ako da? ovdje samo pretpostavku ocekujem s obzirom na fotku itd, znam da ne možeš tocno znati kako ce biti i hvala na komentaru, briula sam se baš valja li ovo šta
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 13:28
A cuj, trening je sam po sebi dobar, vježbe su super.. samo gledaj da ne bude dugo ovako ( mjesec, mjesec i pol), jer su ti sva tri treninga ista

nemaš direktne vježbe za trapezius, iako se on pogađa kod veslanja i dl-a pa mislim da je ok.. ne izgleda on toliko mišicavo koliko imaš jednostavno tako postavljena hvatišta mišica pa se jednostavno vidi.. tako mi se bar cini s ove fotke
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 13:05
trapezius sorry nisam uopce sigurna radim li dobro za to što želim postic, u tom je problem.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 13:02
Misliš na ramena ili trapezius?

meni ramena izgledaju ok, možda mrvicu presitna na ostatak
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 12:03
i još fotka meni se cini da su ramena too much glede proporcija, ali nisam sigurna. pa id like to know if im on the right track. s leđa je i izbrisala sam nered uhvacen u pozadini, to ne morate gledat




Edited by Zoki - 30 Svibanj 2014 at 10:22
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 19:55
evo konkretan popis kako sad radim-zadnja 2-3 tjedna s tim da sam good mornings ubacila prošli petak, molim komentare je li raspored svega dobar...ili je grozan...da ne poremetim proprcije i sl, zasad nisam(bar mislim)ovo sam složila s ciljem dobivanja hourglassa da ponovim po neznam koji put.

PON
zagrijavanje-vijaca, skip..
iskorak unatrag + lateralno bucice 3-4x š5, bucice 5 kg svaka ukupno š0 dakle
veslanje bucicama 3x š2-š5 kolko mogu ista težina
deadlift šipka 20 kg 3-4x max. š5
potisak bucicama sjedeci 3 x š2-š5 bucice 2.5 kg...ne mogu s više dakle skupa5kg
glute bridges šipkom š5 kg 3x š5

SRI
good mornings šipka š0 kg 4x š5
potisak bucicama kao u pon
iskorak šipka š0 kg 3-4 x š5
one arm dumbell row da ne pišem podži hrv naziv 3x š5 s bucicom 5 kg
široki cucanj bucice 2x 5 kg 3x š2-š5

PET
good mornings kao u sri
deadlift kao u pon
veslanje bucicama kao u pon
široki cucanj kao u sri
one arm dumbell row kao u sri
glute bridges kao u pon


znam i poneku vježbu za donji dio od navedenih zamijeniti onima loptom ili utezima oko gležnjeva. ako ste voljni prokomentirati sve kritike naravno prihvacam, u interesu mi nije raditi štetu niti mislim da sam strucnjak
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2011 at 13:24
i još nešto, imam jogu u sklopu tjelesnog, to je bilo danas, dakle dan nakon treninga utezima. nije teško baš, ali radimo recimo široke cucnjeve i varijacije na temu s dizanjem na prste etc, kao i dizanje noge iza sebe-neznam kako to nazvat drukcije, sve je bez utega naravno. s obzirom da je odmah dan nakon treninga trebam li se brinut da je razmak premali? ne želim nikakve negativne efekte. pretpostavljam da nije prob jer je staticno i dosta niži intenzitet, ali evo da provjerim ipak
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2011 at 22:02
danas sam radila drukciji trening-široki cucanj s š0 kg šx š5 šx š2 šx š0-nisam mogla više, trbušnjake s utegom od 5 kg na klupi 3x do otkaza(to je bilo na max. 40 ali ugl na 25 ) veslanje s oslonom na klupu 3x š5-20, potisak bucicama sjedeci 2x š2 šx š5, povlacenje do brade i 2 za noge / guzu s loptom ubila sam ih. bio je kratki trening jer sam bila umorna nakon celog dana i kardio š5 min poslje, na 90 i nešto rpm, i sklekove prije da, 2x 20. jel ovo valjalo išta? možda stagniram jer loše slažem treninge ako uopce stagniram
Back to Top
Scarlet_Letter View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarlet_Letter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2011 at 01:42
  Kužim te, ja isto stagniram vec neko vrijeme. Ubijam se na treningu, svako toliko pužem doma iz teretane. A niš. Jbg. Valjda treba bit strpljiv.
Dum spiro, spero.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2011 at 22:01
Vjerovatno je došlo do određene stagnacije, pokušaj šokirati nekako tijelo, promijeni broj serija/ponavljanja, ubacuj cešce neke nove vježbe, pojacaj intenzitet itd 
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2011 at 20:57
evo da se javim...jedem clean od zadnjeg zapisa, danas sam eto š raffclo ...treniram redovno, cak se silim i na kardio poslje treninga utezima, it works izgledam bolje, tanje i tako to, ali cini se da nisam izgubila ništa u cm, mjerila sam prekjucer, to mi se naravno ne sviđa to bi znacilo da moram pojacati trening ili kardio ili da trebam kompletno izmijeniti trening pretpostavljam? držim se određenih vježbi stalno-razlicita izvođenja i težine, a uz njih ubacujem nove pa tako kombiniram, možda je tu greška. ili si trebam dati još vremena...
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2011 at 11:49
e ovako, sad mogu lagano poceti razmišljati o uvođnju novih vježbi i nekim izmjenama treninga pa imam par ideja i pitanja, molila bih komentare
dakle, rekoh da cu poraditi više na oblikovanju tj hocu hourglass, radila sam dosad za ramena lateralno bucice, predrucenje i veslanje bucicama, plus lat mašinu i veslanje na spravi i povlacenje sajle + iskorak. ne sve u istom treningu :D sad bih ubacila potisak bucicama stojeci, kasnije i šipkom i recimo uzrucenje ležeci na prsima.Ako imate bolje ideje svakako recite. Dosad osim sklekova nisam radila vježbe za prsa, mislila sam poceti sa razvlacenjem bucicama na klupi i potiskom na ravnoj klupi. vježbe za ramena i prsa radila bih 2x tjedno, napisat cu kako bih to posložila kad uhvatim nešto više vremena, ali prvo me zanima je li 2x tjedno dovoljno, s obzirom da radim fullbody 3x tjedno, tj radit cu od iduceg tjedna i gdje ubaciti vježbe za prsa, nakon kojih vježbi tj za koje podrucje, ako je to bitno pretpostavljam da je to bilo glupo pitanje...moram poraditi i na unutarnjoj strani bedara, što bi bilo poželjno ubaciti osim širokog cucnja?
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2011 at 14:45
jao ako sad saznam da sam krivo mjerila bedro, tamo gdje se mjeri.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 14>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.