New Posts New Posts RSS Feed - AnastasiaB-nemam slogan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

AnastasiaB-nemam slogan

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 14>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2011 at 15:32
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

radit cu onda šipkom od š0 kg. hvala Iluvatar


Ma nema na cemu
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2011 at 12:38
radit cu onda šipkom od š0 kg. hvala Iluvatar
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2011 at 11:46
Nije loše, no što je dvorucni mrtvi nabacaj.. to se odnosi na pocetnis tav koji je kao mrtvo? Po mom iskustvu, dvorucnu varijantu je dosta nespretno raditi i s girjama, a kamoli s bucicama... definitvno savjetujem da sa šipkom radiš
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2011 at 10:43
ovaj, molila bih da netko prokomentira gornji program ako uhvati vremena jer bih pocela s njim sutra...svi eventualni prijedlozi i kritike dobrodošli. treninge slažem sama kako mi se cini logicno s obzirom na ciljeve pa nisam sigurna jesu dovoljno dobro posloženi, zato gnjavim tim traženjem komentara ispricavam se ujedno zbog toga i još ako netko ima prijedlog dobre vježbe ili drukcijeg izvođenja neke vježbe za donji dio (guzu!), bila bih također jako zahvalna
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2011 at 13:21
hvala
Back to Top
svinjica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote svinjica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2011 at 10:23
joj divna si , sam da te pohvalim
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2011 at 17:25
evo trening koji sam složila za iducih mj dana ili malo duže, pocela bih u pon ako sve štima. trener u teretani mi je dao dobrih prijedloga koje sam uvrstila, ovo bi išlo uz što manje pauze ili vježbe kao povlacenje koljena na prsa, skokovi i sl umjesto pauza, pokušala sam malo dinamicniji trening složit...

PON
sklek-povlacenje koljena na prsa-sklek (vidjeh kod Zuzane ) 3x š0, povecavat s vremenom
iskorak unazad šipkom š0 kg šx š5
good morning-iskorak unazad-good morning 2-3x š5
izdržaj u planku
dvorucni mrtvi nabacaj girjama (tu bih uzela obli uteg od š0 kg s obzirom da u teretani nema girji) 3x š0..kolko ide
potisak šipkom(š0 kg) do brade 3x š5
široki cucanj bucice 5kg 3x š5
zgibovi 3x š0..povecavat

SRI
iskorak unazad + potisak bucicama 5 kg...kolko bude moguce
izdržaj u planku
deadlift šipka 20 kg, možda bih dodala težinu jer sam se navikla ovako
one arm dumbell row 3x š5 bucice 5 kg
dvorucni zamah girjom (tj oblim utegom)
single leg glute bridge...tu zapravo nemam ideju bi li neka druga vježba za donji dio bila bolja

PET
široki cucanj kao u pon
dvorucni zamah girjom
dvorucni mrtvi nabacaj
arnoldov potisak
deadlift
odrucenje stojeci

ako ste voljni komentirati, zanima me jesam previše vježbi natrpala u treninge, ideje da se nešto izbaci / ubaci / zamijeni i imam li premalo vježbi za ramena...cilj mi je i dalje isti, ali odlucila sam više poradit i na gubitku potkožnog masnog, nadam se da je dobro

Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2011 at 10:50
danas sam morala ustat u 6 jer sam išla na pretrage-na prazan želudac, poslje toga dorucak i keksi (keksi 502 kcal, ako ne i više), toliko sam umorna da naznam kolko dobar trening mogu napravit, a trebala sam i zuzanu doma zbog tih keksa...ne volim ovakve dane god damn cookies
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2011 at 15:38
preživjela sam kardio danas...mislila sam da ce mi glava puknut, sinusi su me ubijali i osjecala sam kao da sam dosegla sasvim novo stanje uma tek zadnjih š0-š5 min sam se pocela osjecat normalno i postalo mi je gotovo fun, nakon 40 min-malo više weird sh*ta...sve u svemu zanimljivo iskustvo imala sam potrebu podijelit
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 18:49
znam, zato pokušavam to objedinit
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 18:46
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

stavim ih kad me netko slika hvala na tipovima i pomoci


ma ništa, super napreduješ samo nastavi i bez brige

i zapamti: biti tanka ne znaci biti ženstvena i obratno
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 18:40
stavim ih kad me netko slika hvala na tipovima i pomoci
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 18:24
glavno da uopce ne vidim trapeziuse a to sam tražio

i imaš lean i ženstevnu figuru, neznam kaj briješ kako bi zagrebcani rekli

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 14:53
Originally posted by Kiir Kiir wrote:

Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

napravila sam par i takvih...i nisam prezadovoljna
 


Ako trollam/spamam, slobodno izbrisite, ali samo sam htio reci da malo koja cura je zadovoljna svojom fotkom, pa ti ne mora bit bed



good point
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 14:50
o uvjerila sam se u moc iskoraka a ove široke cunjeve radim oko 2 tjedna pa cemo vidjet
nego, evo fotka sprijeda, iskreno nisam ni najmanje zadovoljna, u ogledalu još izgledam sebi dobro i imam dojam da sam nešto napravila, ali ovdje nah...a prehrana je clean i sve. pogotovo noge mi se ne sviđaju, htjela sam izduženu lean i ženstvenu figuru, a cni se da je to zadnje što cu dobit glede fotke s leđa, sama cu teško napravit opuštenu, ali stavljam cim nekog zagnjavim da me slika




Edited by Zoki - 30 Svibanj 2014 at 10:22
Back to Top
Kiir View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 150
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kiir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 14:47

Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

napravila sam par i takvih...i nisam prezadovoljna
 

Ako trollam/spamam, slobodno izbrisite, ali samo sam htio reci da malo koja cura je zadovoljna svojom fotkom, pa ti ne mora bit bed

"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our mind"
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 14>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.