New Posts New Posts RSS Feed - AnastasiaB-nemam slogan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

AnastasiaB-nemam slogan

 Post Reply Post Reply Page  <1 1011121314>
Author
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 12:42
Pa da, i stvarno hvala svima. Jedino mi je žao što sam napisala takav post jer nisam htjela iznositi neke privatne stvari koje nemaju veze s treniranjem konkretno, ali jasno da je sve povezano. Znam da je ispalo kao privlacenje pažnje i baš onako ženski , ali mislim da vi bolje nego ljudi oko mene to možete shvatiti baš zato jer svi radimo, a i taj odnos sa sobom je sastavni dio toga, zato sam to iznjela ovdje
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 13:57
Mislim da uopce nije ispalo "baš onako ženski", nego baš onako.. ljudski Wink

Samo ti piši kako god se osjecaš, svi smo prolazili i prolazimo kroz te faze..
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2011 at 11:36
Rizikujuci da zvucim totalno lazno i pateticno osecajna i empaticna, ma znam tacko kroz sta prolazis potpuno iz licnog iskustva, evo brdo stvari koje si napisala kao ja da sam rekla, k'o sebe da slusam(a rekla sam ih jedno...milion puta)...Samo sto je tu moj dragi ispastao slusajuci sve to Pa zato i reagujem burnije mozda, jer znam da to nije nacin na koji treba razmiljati, vezbati i ziveti, prosto...Mucenje je bespotrebo :)

Srecno!
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2011 at 11:45
Znam, trebam više poradit da se toga rješim. Mislila sam da se to popravilo nešto, ali s obzirom da sam na prvu skinny devojku reagirala tako izgleda da i nije Hvala svima još jednom
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2011 at 23:49
52 kg
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2011 at 13:21
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

52 kg

Clap
kad ima volje ima i nacina
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2011 at 21:18
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

52 kg

Neka slika? T&#šš1;ngue
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2011 at 08:54
ma mislim da ce slika bit ista ko i ona prije premda vidim pomak u ogledalu
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2011 at 10:20
imala sam pauzu s treniranjem od 2 tjedna, u jednoj recenici, cause life kicked in pocinjem opet od ponedjeljka, prehrana je bila uglavnom clean cijelo vrijeme. struk 60 cm, nije mi bas jasno kako, ali ne žalim se
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 12:00
danas sam se i vagala, 5š kg. sve u svemu, s obzirom na cijeli turbulentni period, usudila bih se reci da sam zadovoljna. jedva cekam opet poceti trenirati od sutra, optimisticna sam
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 13:19
Jaoj pa ja imam skoro kg koliko i ti, sramota me
Drago mi je zbog tebe doduse, znam kako je olaksavajuce kad te obaveze spucaju pa ne stignes u tolikoj meri voditi racuna o sebi i skontas posle svega toga da nisi nazadovao :D
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 13:56
zašto te sramota?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 14:22
Vjerovatno je niža a i bavi se baletom
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 14:35
pa svi smo vidjeli slike i izgleda super ja sam š64cm, tak nekak, 5š je ok rekla bih
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 14:57
Vama izgleda super, sama sa sobom nije u potpunosti zadovoljna, i ti imaš 5š kg na š64 a ona skoro toliko kila na š53 što je šš cm manje ;)
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2011 at 13:00
Eh ma ja prva nisam u fazonu da kilaza diktira neki izgled i svesna sam koliko to ne mora nista da znaci, a pogotovo te kao ''tablice'' koliko bi na koju visinu trebalo da se ima, za moju visinu i nekadasnjih 46-48 je bilo mnogo...Pa se ne stresiram mnogo u tom smislu, al' ume da mi bude glupo...Na momente, kao, eeee sto ja nisam takva mrsa

Salim se, no, da ne spamam temu vise Anastasiji ;) (:
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1011121314>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.