New Posts New Posts RSS Feed - AnastasiaB-nemam slogan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

AnastasiaB-nemam slogan

 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 14>
Author
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2011 at 11:23
mjerenje, struk 62cm izgleda da ipak idem negdje
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2011 at 21:25
Im having off days... Ne propuštam treninge, nisam ni u vrijeme ispita što je novost, niti me zeznuo junk, ali sam jako obeshrabrena zadnjih tjedan dana. Teretana se zatvara uskoro do 9. mjeseca pa moram naci neki nacin da nastavim trenirat 2 tjedna do mora gdje cu upisat teretanu kolko god možda neisplativo bilo, jer ne želim raditi pauze. Neznam koja mi je najbolja opcija za dovoljno efektivan trening doma, valjda neki bodyweight, ali o tome neznam baš puno , no sigurno ne želim dic ruke zbog otežavajucih okolnosti na to neko vrijeme,što bih mogla jer sam vec obeshrabrena. Stvarno se trudim i nije da ne vidim rezultate, ali se ne mogu prestati uspoređivati s geneticarkama koje treniraju for fun-u smislu ne moraju ništa na sebi korigirati, proporcionalno su tanke i nisu razvile nikakvu "nepotrebnu" mišicnu masu, dok su primjerice moji listovi narasli što je bilo neizbježno i ni najmanje mi se ne sviđa i to je samo š u nizu stvari. Iritantno mi je što moram birati-ili cu imati tanke noge ili cu imati dobru guzu, što doticne naravno ne muci i što opcenito ne mogu kako god okrenem imati sve što smatram idealnim. Puno se vec ovdje pisalo o "prihvacanju sebe i odmicanju od ideala", ali ne mislim uvijek da ce mi moj vlastiti maximum biti dovoljno dobar. To ne znaci da mislim odustati, jednostavno ne mogu, to mi je postao posve normalan dio života, ali u određenim periodima još uvijek nađem da mi ovakve stvari smetaju i da osjetim da mi je proces i težak ipak, kolko god da ga volim. Imala sam samo potrebu to izbaciti i ispricavam se zbog ovako pateticnog posta, nadam se da ih nece biti više
Ako netko ima kakvu ideju kako što bolje složiti trening doma cijenila bih da ju podijeli.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2011 at 21:48
Hah, evo sad cu ja malo motivaciono da se pro*erem buduci da sam ja jedna od tih koja se nikad ne razvija u smeru kojem zeli i koja dobija sve sto nece i koja se jedno vreme isto tako bedacila zbog tih ''geneticarki''...
Seriosly, moras prestati da gledas druge..Okej, jeste teze reci nego uraditi ali...Mislim da je vreme da nadjes nove ''ideale'' lepote koji te nece skenjavati jer ne mozes da ih dostignes ;)

U svakom slucaju, puno srece ti zelim...Naporan je put, znam...ali kad krenes tom putanjom bude ti mnogo lakse (:
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2011 at 22:31
To stoji...I ne dira me koliko prije, dugo se nisam tim zamarala, ali ovih dana mi je teže opcenito, valjda zakašnjela reakcija na stres i još mi se jedna prešetavala pred nosom danas u teretani i eto nije mi sjelo. ne mogu rec da se ne pomicem naprijed oko tog prihvacanja sebe, ali hocu li ikad do kraja, sad stvarno neznam. Hvala ti
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 00:23
A vidiš ja se slažem s Gym i tvrdim da možeš biti sve ono što želiš.Stvarno vjerujem da nema neke vece prepreke da moraš birat između tankih nogu ili dobre guze i slicno.
Uvjeren sam da se i jedno i drugo može dovest u izjednacenu, skaldnu cjelinu. Ali netko za to mora više raditi , netko manje, ti možda više,možda ne, a ne podcjenjujuci tuđe treninge, možda tvoj nije dovoljno dobar i unapređivan u svim pogledima da bi te doveo do toga?možda i prehrana uz to......

nemoj ovo shvatiti kao napad nego cisto informativno me zanima....
Koliko ti se izmjenio trening od pocetka kad si krenula trenirat, u pogledu svega, izbora vježbi, opterecenja, serija koje radiš, broja ponavljanja, itenziteta treninga?koliko si sve tih varijacija i metoda treninga isprobala?
Ovo pitam zato što 99% ljudi koji nisu zadovoljni rezultatima griješe negdje ili rade uglavnom isto cijelo vrijeme kako su i poceli i misle da ce nakon nekog vremena što samo treniraju tako rezultati doci sami po sebi nakon nekog vremena.
Ti si tek nedavno pocela trenirati tako da je malo bedasto da govoriš o svojim genetskim limitima jer nisi jer si tek zagrebla površinu vjerovatno.
I velim nemoj ovo shvatit kao post napada ili s visokog, ovo je samo mali "šamar" da ti izbije te misli koje te koce, jer ako si se u startu pomirila sa tim kako govoriš onda stvarno nikada neceš doci do cilja

A Ako patiš na top izgled onda je to malo više od normalnog treninga u teretani, moraš dušu ispuštat tamo, ali ne vidim zašto npr nebi mogla izgledati npr ovako.ovo nisu noge cackalice, ali vjerujem da bi 99% cura odmah potpisalo taj look npr, možda se varam, pa evo...



Edited by The Phoenix
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 00:33
Ja koliko sam razumela Anastasija nije fan misicavije gradje(stagod) i ne svidja joj se sto ide u tom smeru(mada sumnjam da je to neka drasticna promena i da se toliko vidi ili stagod, na kraju krajeva meni njena konstitucija i ne deluje tako i uopste mi ne deluje da ona moze imati ne znam ni ja kakav misic sad)...
Ja razumem savrseno na sta ona misli i na kakve tacno devojke misli I na kakav izgled, ali jbg - pa nije to svacija gradja.

Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

To stoji...I ne dira me koliko prije, dugo se nisam tim zamarala, ali ovih dana mi je teže opcenito, valjda zakašnjela reakcija na stres i još mi se jedna prešetavala pred nosom danas u teretani i eto nije mi sjelo. ne mogu rec da se ne pomicem naprijed oko tog prihvacanja sebe, ali hocu li ikad do kraja, sad stvarno neznam. Hvala ti


Ma znam da su to price u prazno i da to apsolutno ne pomaze osobi koja se bori sa tim stvarima, sve ja to znam, nemoj da zahvaljujes jer znam da nisam pomogla nimalo..niti da mogu
Bottom line is, imas super gradju za koju bi vecina devojaka ubilo, ne stresiraj se mnogo oko toga..Mislim, okej, uvek ce postojati mrsavija, lepse oblikovanija osoba od tebe...soooo what...Uvek je tako :)
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 00:58
Pa i nije sigurno drasicna promjena kaj se tice misicne mase i ne vjerujem da je vidljivo u tom smislu, ali da bi osoba bila oblikovanija jednostavno mora imat misicne mase, misici su ti koji daju crtu i određuju  izgled, uz naravno niži bodyfat, ne vidim ni smisao u jednolicnoj tankoj nozi bez mišicne mase na njoj, ukusi su razliciti, ali meni to i nije privlacno kad izgledao kao jednolicni stupic.
I da....kaj god cure govorile, a manje više sve kao bježite od nekakvog mišicavijeg izgleda.......nekako imam osjecaj da uhvatitie zlatnu ribicu i da vam da birat trenutno tijelo ili ovakvo na slici cisto sumnjam da bi rekle ne, ja necu mišicaviji izgled, ostajem ovakva rađe Cool
Dal se toliko varam?
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 01:14
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

ali da bi osoba bila oblikovanija jednostavno mora imat misicne mase, misici su ti koji daju crtu i određuju  izgled, uz naravno niži bodyfat


Naravno ali zenama nikad ne postoji dovoljno dobra sredina sto se toga tice, vecini, sve bi da budu oblikovane i tanke i zategnute sa zenstvenim i diskretnim misicima i da tu nista ne bude previse nabudzeno i izdefkano(osim eventualno stomaka) itd itd, znas onaj modelpilates look
Ja nemam pojma sta zene ocekuju kada krenu sa treningom pa tako panice, bilo kakvim, pa jbt ne mozes trenirati a da ti se apsolutno nijedan misic makar malo ne pojavi...Mislim da je nemoguce apsolutno...Sa tim sto ce neko jace a neko slabije odreagovati.
Znas...sad ona gleda osobe koje treniraju slicno(makar se bave istom rekreacijom) kao i ona a razvijaju se skroz drugacije i finije od nje...a ona buja...i ide u smeru koji joj sxe ne dopada...i proklinje geneticarke :D
Razumem ja u potpunosti, samo...
To bas nije nacin na koji treba da gleda i apsolutno je mucenje..

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

nekako imam osjecaj da uhvatitie zlatnu ribicu i da vam da birat trenutno tijelo ili ovakvo na slici cisto sumnjam da bi rekle ne, ja necu mišicaviji izgled, ostajem ovakva rađe


Generalno nisam ni dan danas nesto preterano fan ovakve gradje, ranije tek nisam bila, ali kako vreme odmice sve sam vise i vise u fazonu da bih naravno pre birala takav izgled nego neki mlitavi, beozblicni i sta ga ja znam(ovo se ne odnosi na moje stanje trenutno :p). Ali nemam nista protiv moje gradje, svidja mi se sve vise i vise Generalno mi ne smetaju misici na zenama, zavisi kako kod koje naravno ali zna lepo da izgleda, sto da ne(mada je meni tu i dalje ideal gradja gimnasticarki, onako, zilave totalno )

Nego, necu da izigravam drvenog advokata devojci...posto realno ne znam, samo pretpostavljam sta je problem njoj.

Edited by Morrighan
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 01:28
I jos nekaj zaboravljate mozda......zene ko ova na slici, one izgledaju ovak zdefiniranije i misicavije samo za photoshooting ili natjecanje, van toga su savrseno skladne i proporcionalne bez tih "kvrga"Smile
Sviđa mi se odgovor koji si dala Morr.....
odoh spat,
noc
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 09:07
Phoenix je od rijeci do rijeci opisao i moje razmišljanje i to je to od cega trebaš krenut.

Prva stvar i prvi problem kojeg imaš: ne uspoređuj se s nikim, nikad!

Ti si ti, one su one. Vjerojatno ni one nisu zadovoljne kako izgledaju, ili bar neke od njih. Nastoj uvijek biti bolja od sebe, zapamti to. Na treningu se natjeci sa sobom i ruši svoje rekorde, uspoređuj svoje tijelo sa svojim prijašnjih tijelom, skoncentriraj se da daš najbolje od sebe na treningu, a ne promatraj druge.. Drugi su - nebitni Big smile Uostalom - geneticarke - šta to uopce znaci? Neke stvari im olakšavaju cijeli taj proces (i btw. postoje neke varijacije u prehrani koje mogu imitirati neke procese u tijelu koje one imaju prirodno i koje im omogucuju da tako izgledaju bez toliko muke) ali pazi....jednog dana ti ceš sigurno izgledati bolje od njih jer ce pola tih geneticarki pasti u zamku godina i morati poceti razmišljati o prehrani i treningu kad vec sve krene nizbrdo. Ti možda moraš raditi više ali imat ceš jednu lijepu podlogu za kasnije. Steci ceš pravilne navike koje ce te voditi cijeli život. Tzv. geneticarke ce se samo jedan dan probuditi i pitati zašto više ne mogu pojest cijelu pizzu i ostat skinny Smile Ja se sjecam kako sam nekad davno sa divljenjem gledala neke cure koje su prema meni izgledale super...danas ih vidim i pitam se što me toliko fasciniralo Wink

2. Nešto krivo radiš

Treninzi ne smiju ostat isti jer tako i tijelo ostaje isto. Znaš onu: ne možeš uvijek raditi istu stvar i ocekivati razlicite rezultate. Vec smo pricale o težinama - cini mi se da ne idu gore Smile Ok dizanje vecih težina nije jedini uvjet za ono što želiš ali kad si vec u teretani to bi te najbrže odvelo prema tvom cilju. Pazi neceš postat hulkica Smile Meni ljudi ni u gymu, ni vani ne vjeruju koliko dižem :) Iako ni to nije ne znam koliko još, ništa posebno - i dalje se potpuno kosi s mojim izgledom nježne djevojcice LOL I da, možda i u prehrani nešto ne štima...uglavnom, ako rezultata nema nešto krivo radiš - ili ni ne vidiš male promjene koje idu korak po korak....znaš treba tu i strpljenja puno...

3. Isprobavaj

Daj si vremena i truda da isrpobavaš nove stvari. Nove nacine treniranja, nove nacine prehrane. Mijenjaj, promatraj, mjeri, testiraj...samo ne stagniraj Wink

4. Vjeruj da možeš

Jer možeš. Super stvar kod vježbanja s utezima je što kreiraš svoje tijelo tocno kako želiš. Sjecaš se naše abecede? - uvijek možeš stati na bilo kojem slovu Smile Zato se neboj, jer ti nijedan dio nece narasti preko noci, sve možeš kontrolirati. Samo si zacrtaj tocne ciljeve i pronalazi puteve...ima ih bez brige, i ja sam nekad mislila da je nemoguce Wink

5. Ne odustaj

Nikada Star




Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 10:43
Ok, ja sam imala loš dan i usudila se požalit, a vi ste napravili određene pretpostavke koje nisu sve tocne.
Kao prvo, ne, ne mislim da je samo skinny model izgled lijep, ne bojim se dobit mišice niti mislim da su jako narasli, drasticne promjene etc. štoviše mislim da sam se stanjila još i da izgledam skladnije, mogu i sliku stavit trenuntnu pa procijenite. I nisam imala ocekivanja izgledat kao model, bilo mi je jasno da cu dobit mišica, nisam baš tolki debil, to sam i htjela i to mi je privlacno, pogotovo u kombinaciji sa pješcanim satom i na to idem.
Jako bitna stvar-postoji veelika razlika između mirenja s necim i znanja nekih realnih "ogranicenja"-a ta su da možda nemam građu za to što mi se sviđa kad se maknem od tog što vidim da mogu postic. Ne pada mi na pamet da odustanem i ne mislim da ne mogu, samo kako sam vec rekla ponekad mi dođe malo teže i ovo mi je uostalom bio prvi post pateticne prirode
Nadalje, vidim rezultate i da idem naprijed, nisam nezadovoljna rezultatima, ali naravno da sama neznam je li to dovoljan napredak.
Zaboga ne mislim da cu izgledat ko hulk ako povecam težine
Vec sam rekla više puta da ne mogu preko glave-za good morning i sl, dic više od š5 kg. Kad vidim da mogu, radit cu s 20, ali trenutno ni tih š5 ne dignem gore bez problema svaki put.

Nisam panicarila, nisam zabrijala da sam ogromna i neznam što ste vi procitali iz tog mog posta, ja sam izrazila trenuntnu reakciju na nešto. Istina, da mogu birati, bih odabrala tu minijaturnu tanašnu građu i na nju "doradila" nešto mišica cisto da izgleda još skladnije, ali to ne znaci da mislim da svi trebaju tako izgledati ili da svaki dan placem nad sobom što ja nisam takva, ali mislim da je isto tako normalno da se PONEKAD osjecam loše.

Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 10:48
Dobro vidim sad otkud je moglo izac ono da se bojim mišica, dio s "nepotrebnom mišicnom masom"...ok, to sam stavila pod navodnike upravo jer mi je jasno da je normalno dobit mišica i jer sam bila svjesna jucer da pišem po trenuntnoj reakciji. Jedno je što realno znam, a drugo kako se ponekad osjecam
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 11:04
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:


Vec sam rekla više puta da ne mogu preko glave-za good morning i sl, dic više od š5 kg. Kad vidim da mogu, radit cu s 20, ali trenutno ni tih š5 ne dignem gore bez problema svaki put.


Ja bi se odmah kladio da možeš 20 bez problema, a i puno više a i da ništ ne treniraš, 20 kg je malo na tvoju težinu da ju nebi mogla dic iznad glave, cure se uglavnom boje pa zato nemogu i zive u uvjerenju da nemogu, kolko je cura odbijalo sad na faxu radit nekaj sa šipkom jer su kukale da nemogu one 20 kg držat i radit s tim, no kad su nakon š00 uvjeravnja i pod prisilom da nece proc ispit bez toga probale, gle cuda, sve su mogle, p ai one najmanje..........ak pomisliš pa to je puno odmah ti je teško psihicki .
Imaš tehnike da si olakša, a uvijek postoji rack gdje je šipka namontirana i ispod koje se uvuceš, tak da netrebaš dizat ništ s rukamaT&#šš1;ngue
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 11:05
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

Ok, ja sam imala loš dan i usudila se požalit, a vi ste napravili određene pretpostavke koje nisu sve tocne.


š. pretpostavka - uspoređuješ se s drugima

Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:


Stvarno se trudim i nije da ne vidim rezultate, ali se ne mogu prestati uspoređivati s geneticarkama koje treniraju for fun-u smislu ne moraju ništa na sebi korigirati, proporcionalno su tanke i nisu razvile nikakvu "nepotrebnu" mišicnu masu


2. pretpostavka - bojiš se porasta mišicne mase i ipak misliš da su ti određeni dijelovi narasli

Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:


dok su primjerice moji listovi narasli što je bilo neizbježno i ni najmanje mi se ne sviđa i to je samo š u nizu stvari


3. pretpostavka - misliš da ne možeš ostvariti što želiš, a možda jednostavno nisi na pravom putu za to

Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:


Iritantno mi je što moram birati-ili cu imati tanke noge ili cu imati dobru guzu, što doticne naravno ne muci i što opcenito ne mogu kako god okrenem imati sve što smatram idealnim.


4. pretpostavka - ne prihvacaš ono što biš ti mogla biti, najbolju verziju sebe nego želiš ono što možda i ne možeš postici s obzirom na svoju građu za razliku od drugih

Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:


Puno se vec ovdje pisalo o "prihvacanju sebe i odmicanju od ideala", ali ne mislim uvijek da ce mi moj vlastiti maximum biti dovoljno dobar.


5. pretpostavka - ponekad ti dođe da odustaneš zbog svega ovoga gore navedenog

Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:


no sigurno ne želim dic ruke zbog otežavajucih okolnosti na to neko vrijeme,što bih mogla jer sam vec obeshrabrena.



Hmmm jesmo li baš toliko fulali u svojim pretpostavkama? Wink

Ok je imati loš dan, svi ih imamo samo se iz tvog posta dalo naslutiti da te takve misli malo cešce muce pa smo zato i priskocili u pomoc.

Inace, zašto šipku za good morning dižeš preko glave? šta je sa poda dižeš? C&#šš1;nfused



Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 11:24
pa da s poda. Budem kako je phoenix rekao tamo di je namontirana.
Ne dođe mi da odustanem, ovo mi sve na neki cudan nacin dodatno tjera motivaciju, u smislu, moraš biti dovoljno nezadovoljan da bi mogao dovoljno željet poboljšanje. To se odnosilo da ne radim ništa ta 2 tjedna do mora jer teretana ne radi, ne opcenito da odustanem. Ali imam previše energije, mislim da cu morat nešto radit.
Da, listovi mi se ne sviđaju, to sam i rekla, znam da to kako sad izgledaju nije velika promjena doduše.
Tocno je da nisam sigurna da ce mi moj maksimum biti dovoljan, ali to znam da moram promijenit jer nije da imam bolji izbor.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2011 at 12:17
Ma ne s poda, joj joj joj SmileVidjet ceš koliko ceš moc više kad napraviš pravilno....taj rack služi za nešto Wink

Inace..sve ok, no znaš i sama da cesto ne vidimo neke stvari, odnosno vlastita ogranicenja i netko izvana ih malo bolje vidi. Zato i jesmo tu Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 14>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.