New Posts New Posts RSS Feed - AnastasiaB-nemam slogan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

AnastasiaB-nemam slogan

 Post Reply Post Reply Page  <1 89101112 14>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2011 at 21:48
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

javljanje...ubacila sam vijacu svako jutro, ali se izjalovilo u pon, tako sam istegnula listove da jedva hodam, u utorak nakon treninga u teretani je bilo malo gore i s obzirom da se hocu tog riješit zanima me da li bi bilo pametnije ne ici na treninge do kraja tjedna ili da samo ne radim kardio? nisam nikad ovako zeznula i neznam kak se prilagodit tome mažem ih nekom kremom iz encijana ali ne primjecujem neku razliku


najbolje da ih poštediš.. trajat ce neko vrijeme oporavak! dobri su ti i hladni oblozi te kompresija (zavoj)
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2011 at 22:33
onda misliš da uopce ne treniram? jer cini mi se da bih utege mogla još š trening napravit, uzet manje težine i pazit da ne opteretim listove. treba mi nekako ali ako može biti gore, poslušat cu. i glupo pitanje, može li sad doci do rasta tog mišica ili ce ostat kakav je nakon oporavka? neugodno mi je što opce pitam, ali nije mi se ovo još desilo i neznam kak funkcionira
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2011 at 13:16
danas mi je malo bolje s listovima, neznatno, ali napokon se pocinje popravljat
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2011 at 18:06
listovi su mi se oporavili do petka pa sam se danas opet nadobudno primila vijace, međutim nakon najviše min. skakanja opet isto...prestala sam odmah pa mislim da sutra nece opet bitiproblema u vidu još jednog tjedna jedva hodanja, ali nije mi ta vijaca suđena baš nisam tough as dirt
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2011 at 20:54
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

listovi su mi se oporavili do petka pa sam se danas opet nadobudno primila vijace, međutim nakon najviše min. skakanja opet isto...prestala sam odmah pa mislim da sutra nece opet bitiproblema u vidu još jednog tjedna jedva hodanja, ali nije mi ta vijaca suđena baš nisam tough as dirt
hmmm mislim da uopce nije istegnuce lista vec manjak mg.
i nece ti to proc s nikakvim oblozima i kremicama vec uzimanjem šumi-šumi tbl. magnezija,najidealnije bi bilo oni mg 400,al pošto ti on dođe nekih š00kn mos uzest i oni od 200 u svakoj ljekarni pa cak i u ducanu imas ga uzest za nekih 30kn.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2011 at 21:52
  Jel jedan list ili oba?
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2011 at 21:58
oba...nije ovaj put tako jako, ni blizu. a mg sam pocela uzimat od prošlog pon kad se prvi put desilo, mg 300
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2011 at 17:31
hm...jucer se u city centru promovirala somatoline kozmetika i imali su neku vagu koja kao mjeri bf i bmi i reko aj da vidim...po njihovoj vagi imam 53,4 kg, guess thats ok, bmi mi je 20, 29.6 posto bf(?? gospođa je rekla da je to optimalno ) i u podrucju trbuha i bokova š posto masti, od š6 kao..ja neznam kakva je to vaga, ali sam malo previše ishvaljena za to kako izgledam, no želim pitati zar nisu brojke za bf drukcije-š8 kao najpogodniji ili manje?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2011 at 18:16
ne vjerujem da imaš toliki bf, pa to je skoro trecina tvoje ukupne mase tjela, svašta... vec sam viđao takve krive predodžbe na herbalife štandovima
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2011 at 19:04
BF od š6-22% je nekakva normalna zona, ovo od 29.6% bas i ne drzi vodu.
 Mjerenje fail
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2011 at 22:12
i mislila sam da to ne štima, a valjda je bar tocno da imam 53, 4 kg
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 13:15
evo opuštena-kolko-tolko fotka s leđa...uvijek me fascinira koliko si bolje izgledam u ogledalu mislim da nisam nešto napravila kako treba i da su mi ramena i cijeli gornji dio leđa neproporcionalni s donjim dijelom i da sveukupno ne izgleda dobro pa bih molila realnu procjenu...i kao i obicno, dont be too harsch


this was embarassing

Edited by Zoki - 30 Svibanj 2014 at 10:23
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 20:54
što se bf tice š8 je mali BF zaa ženu... oko 22 mislim...je ok... 22 -26 prosjek neki...preko 26 nije ok.... ali te vage niš ne valjaju...moja koilegica na toj vagi ko na granisi "pretilosti" a cura je izdefkana samo tako....

E sad što se ogledala tice...tocno znam što govoriš... fotka i ogleedalo..ko da nisi iista ti..... Uglavnom nemaš se cega sramiti... immaš lijepo tijelo...radiš na njemu i biti ce i bolje... samo ti udri.... I malo poradi na držanju i  ramenima... samo naprijed curo....Clap
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 21:09
još ramena? meni se cinilo da je vec too much.ugl hvala ti
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2011 at 22:58
mislila sam više korekcijski.... ako je  tebi dovolljno... to je najbitnije... ;)
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2011 at 02:36
za držanje se slažem, još se tim dosta mucim. a glede ramena, ja bih samo da to sve izgleda proporcionalno- s bokovima itd, samo što mi nikad tako ne izgleda
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 89101112 14>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.