New Posts New Posts RSS Feed - AnastasiaB-nemam slogan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

AnastasiaB-nemam slogan

 Post Reply Post Reply Page  <1 121314
Author
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 16:16
aaw mini star, glupo da ovdje komentiram možda, ali mislila sam ti slike pohvalit, guza ti je super-super
Back to Top
Mini star View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini star Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 16:12
draga a gdje ti je samopouzdanje,necu da cujemo to tvoje nisam ni blizu..odlicno ti ide i mozes bit samo bolje.
GO,GO,GO,GO
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 16:07
@ davor

ja voajer a ti si odma i jedino komentiral
guzu :))

@anast

nema na cemu.znam ja da vam je guza
najvaznija a i nama je,zato je i glupo ne slikat
ju kad bez te slike nebus saznala ono kaj te
najvise zanima nismo vidoviti
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 16:02
ma kaj bi bio,ja sam komentiram dal se vidi
napredak,ruka.,guza tak svejedno :)) btw
ena,zika di su vase guze,ovoga slike,mislio
sam na slike :)
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:59
baš si me razgalio ovim komentarom, to mi je jedan od bitnjih dijelova...voajercino
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:58
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

samo pucaj visoko,sto vise zelis vise ces
postic.i dobra guza btw ;) al to bas ne
komentiram jer me zika i ena optuzuju da
sam vocrcina :)))


pa jesi
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:53
samo pucaj visoko,sto vise zelis vise ces
postic.i dobra guza btw ;) al to bas ne
komentiram jer me zika i ena optuzuju da
sam vocrcina :)))
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:47
hvala phoenix. i da, pucam visoko, zato sam to i rekla
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:42
je,prekriticna je kad veli da ima ogroman
problem s bokovima i nogama jer joj uopce
bokovi ne strse i nema debele noge,jedino
ima viska s unutrnje strane nogeprema guzi
al to i onak zadnje i teze ide dolje.a kad veli
da nije blizu cilja to moze bit ak visokoo puca
i bolje mi je to cut neg da veli da je ovo
maximum i da je tu pred ciljem.globalno
anast. Ovo je prilicno vitko i skladno,svidja mi
se i ne vidim losu genetiku i limite
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:30
možda si ipak malo prekriticna kada kažeš 'da nisi ni blizu'
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:19
hvala objema ali mislim da sad imam 56-57 kg, slobodna procjena, udebljala sam se malo a nisam se vagala preko 6 mj, budem danas u teretani. nisam ni blizu onog što želim
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:18
  guza super.. sve super
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:13
  juu, dobra kilaža
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Mini star View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini star Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:06
pa ti si super..pa male su ti noge..mmm like
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 14:41
dob: 20 god
mjere: 67(struk ), 53(bedra), 24(ruke), 73(prsa)
visina / težina: š64 cm / mislim 54kg, dodat cu danas

O meni i treningu: Krenula sam s teretanom prije god dana bez jasnog cilja i programa, kako to obicno biva, ali tada je išlo lako bez obzira što radila pa sam vec za 2 mj ispadala iz starih hlaca te sam izgubila i što sam htjela i što nisam. Kao što je vidljivo na slikama, genetika me nije pomazila, ispostavilo se kasnije da centimetre gubim teško, a tek od 4. mj pocelo je formiranje onoga što bi se moglo nazvati ciljem, time i rad na prehrani.Shvatila sam da želim i mogu dobiti više od fitessa, prvenstveno više od sebe. Ovdje nastaje problem, do 7.-8.mj sve je stalo, tocnije, zahvaljujuci forumu naucila sam puno o prehrani i treniranju, pocela sam raditi "prave vježbe" i dobivam natrag guzu( ), ali s mršavljenjem stojim na mjestu-unatoc pravilnijem vježbanju i prehrani, što nikako ne pogoduje motivaciji. Ipak sam relativno kontinuirana, u teretani sam najmanje 2x tjedno-4x, a najveca pauza je bila 3 tjedna na ljeto. Međutim, znam da ne dajem svoj maximum, znam da unatoc volji ne vjerujem dovoljno da mogu postici zaista što želim, dobrim dijelom zbog genetike i ovom temom želim dobiti realnu procjenu trenutnog i buducih stanja, a prvenstveno želim pohvatati što još nisam ne bih li mogla stvoriti boost da se pomaknem bar š korak, jer znam da kad jednom krene(opet ), moci cu to neko dulje vrijeme zadržati. Slaba tocka-well, sve

Prehrana: dorucak: zobene + jogurt/mlijeko + voce ili omlet s posnim i vocem
rucak: povrce + meso+ šnita kruha ili riža /tijesto + povrce + posni/meso
međuobroci: uglavnom male salate, rjeđe sendvic s delux šunkom,posnim i povrcem, navecer posni + bademi, orasi li povrce
vecera: omlet s posnim i povrcem ili ostatak od rucka ako nije tijesto/riža ili razne salate

Trudim se držati plana što je više moguce, ali zadnja 2 mj oko 2x tjedno uleti po cokoladica ili oko šx tjedno previše kruha...
suplementi: samo multivitamin i ujutro željezo+vitamin c

trening: trenutno ucim pravilno izvoditi što više vježbi utezima da bih mogla sprave ograniciti na š-3, imam 3x tjedno fullbody baziran na osnovnim vježbama poput iskoraka, deadliftova, cucnjeva, sklekovi, lateralno bucice etc, trudim se imati što manje pauze i brži trening, razlicite varijante svaki trening i sl. ovo je ustvari priprema za neki teži kružni trening baziran na utezima za koji bi bilo potrebno znati pravilno izvođenje vježbi da se mogu koncentrirati na brzinu i kvalitetu. kardio gotovo da i ne radim nažalost, šx tjedno šh, zna uletjeti više, a nakon treninga utezima radim š5-30 min-ako se natjeram. To mi ne valja, znam.

i još slike...

that was embarassing

Edited by Zoki - 30 Svibanj 2014 at 10:23
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 121314
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.