New Posts New Posts RSS Feed - rock it
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

rock it

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 9>
Author
Mini star View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini star Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2010 at 21:05
danas vaga pokazala 57kg
nemogu vjerovat uhh
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2010 at 21:36
  A prije je bilo 50?
Back to Top
Mini star View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini star Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2010 at 21:46
56kg nadala sam se da ce bit manje bar kila dvije kad ono 57kg
nije mi jasno kako prehrana clean a i treninzi uredno odradeni..a rezultata nema
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2010 at 23:17
Originally posted by Mini star Mini star wrote:

56kg nadala sam se da ce bit manje bar kila dvije kad ono 57kg
nije mi jasno kako prehrana clean a i treninzi uredno odradeni..a rezultata nema

i onda ljudi ne vjeruju da treba malo junka da se napreduje

o hrpetini stvari ti ovisi hoceš li ili ne gubiti kg, no također može bit i rezultat slucaja tak da uzmi i to u obzir
Back to Top
Mini star View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini star Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 18:33
Boze pomaozi usao vrag u mene..samo jedem i jedem i opet jedem do povracanja,nevjezbem nit imam volje..
motivacija vrati se pliz
Back to Top
*Ve* View Drop Down
VIP clan
VIP clan
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 116
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Ve* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 19:52
 
a kaj je bilo... što se promijenilo da si izgubila motivaciju? kolko dugo to vec traje?
XXL-Zagreb
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 19:53
  znam kak ti je
al pocni od jutra sa dobrom voljom i motivacijom!!
ak se probudiš loše volje, cijeli dan ceš biti takva, i u svim drugim stvarima.
mislim bar tak kod mene ide
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 20:00

 Malo si se opustila..ok..šta sada... uživala si... i sad se vrati na pravi put... ono... nece te ubiti par dana junkanja i nevježbanja.... a opet od nekog ocajavanja nema ništa....bilo...prošlo..idemo dalje...

Back to Top
Mini star View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini star Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 20:07
pere me neka depra,neuadovoljna sam sobom,utjeha u hrani uvijek ista prica..
muku mucim sama sa sobom kod svakog zalogaja osjecam se jos gore
znam da ovo nije pravi put al trenutno nula volje za vjezbanje bljak
Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 20:20
  kao da cujem sebe u toj fazi... ajd ti fino pod tus, spavanac, isplaci se kako treba i sjeti se kako iza svake kise dolazi sunce.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 20:34

Originally posted by Mini star Mini star wrote:

pere me neka depra,neuadovoljna sam sobom,utjeha u hrani uvijek ista prica..
muku mucim sama sa sobom kod svakog zalogaja osjecam se jos gore
znam da ovo nije pravi put al trenutno nula volje za vjezbanje bljak
 

a nije hrana negativac... nešto drugo je.... a jela ili ne jela...problem ostaje ako ga ne riješiš... ne priohvatiš ili ne prerasteš... u svakom slucaju....sigurno nije tako strašno kako ti trenutno misliš..i sigurna sam da ce sutra biti bolje... pokloni si neki drugi užitak ...ne samo papicu.... nešto što voliš i što ti je gušt, da te opusti i raspoloži...proci ce...to je samo faza..i svi ih imamo....

Back to Top
Mini star View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini star Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 21:06
rijec je o policisticnim jajnicima..svaki put me rastura pms i bolovi prije nego bi trebala dobit menstruaciju..i tad pocinje to prezderavanje i nezadovoljstvo..osjecam se poput debelog slona..mislim da ovo samo cure kuze sta zelim rec..
nemogu si pomoc nadam se da cu se sabrat brzo
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 21:08
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by Mini star Mini star wrote:

pere me neka depra,neuadovoljna sam sobom,utjeha u hrani uvijek ista prica..
muku mucim sama sa sobom kod svakog zalogaja osjecam se jos gore
znam da ovo nije pravi put al trenutno nula volje za vjezbanje bljak
 

a nije hrana negativac... nešto drugo je.... a jela ili ne jela...problem ostaje ako ga ne riješiš... ne priohvatiš ili ne prerasteš... u svakom slucaju....sigurno nije tako strašno kako ti trenutno misliš..i sigurna sam da ce sutra biti bolje... pokloni si neki drugi užitak ...ne samo papicu.... nešto što voliš i što ti je gušt, da te opusti i raspoloži...proci ce...to je samo faza..i svi ih imamo....



Bravo Dlaila, jako lijepo receno
Upravo to Mini, nebus rjesila problem s hranom, smao pogorsala i kopas samu sebe, jaca si od toga zatzo glavu gore i zauzmi se za sebe, jer to kaj te muci nemrem bit tolko strasno, zapravo ne postoji takv problem da postanemo autodestrutivni, smao bi nas trenbali ojacati.


evo ti za kraj jednu recenicu....

Recognize you are blessed- whatever your current situation. There are tragedies all over the world and a good percentage of people are living in a hellish nightmare right now.   Remember that everything you have is a gift from above and that it can be taken away just as quickly as it was given to you.  Maximize and LIVE LARGE with what you have been given.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 21:32
LOOK AT YOURSELF AFTER WATCHING THIS

neka svatko slobodno pogleda ovo
LiveStrong
Back to Top
Mini star View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini star Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2010 at 22:03
danas dolazila k sebi lagano...sutra pocinje novi nadam se bolji tjedan,sve ce bit bolje i motivacija lagano raste..happy me..
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2010 at 22:19
Originally posted by Mini star Mini star wrote:

56kg nadala sam se da ce bit manje bar kila dvije kad ono 57kg
nije mi jasno kako prehrana clean a i treninzi uredno odradeni..a rezultata nema


pogledaj Theinu galeriju na portalu, mislim da se zove beachbody (tako izgleda ) bit ce ti jasna pojava tih par kila.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.