New Posts New Posts RSS Feed - Phoenix je opet zabrijao na nekaj novo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Phoenix je opet zabrijao na nekaj novo

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 28>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 23:22
  Nona je zakon.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 23:32
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Nona je zakon.

Dobit ce ona po repu sada kad ja pocnem kuglu bacat po dvoristu..

Na koliko si sada kg?

Ja nakon treninga 83,6...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 23:52
hehehehehe :)

Danas sam se ujutro vagao, vazem se uvijek u isto doba dana, na prazan zeludac kad se zbudim ujutro prije teretane.........
Danas je vaga pokazala 8š,7
Važem se inace š tjedno ili jednom u 2 tjedna......
To mi je ok kg, bi ja još gore maloali uz manji bf . Al pitanje za to cu morat jakooo se pomucit, ipak sam š7š visok
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 23:54
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

hehehehehe :)

Danas sam se ujutro vagao, vazem se uvijek u isto doba dana, na prazan zeludac kad se zbudim ujutro prije teretane.........
Danas je vaga pokazala 8š,7
Važem se inace š tjedno ili jednom u 2 tjedna......
To mi je ok kg, bi ja još gore maloali uz manji bf . Al pitanje za to cu morat jakooo se pomucit, ipak sam š7š visok


pa imas ti kila dosta.. ma nebi ja na tvome mjestu vise dizao kile..
A svi bi mi vise kila sa manjim BF-om.. he he
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 23:59
  pa je, nije da nemam kila, ima tu jos za skinut dost bf, al ne vodim se kilama bas, vise vizualno kak sam si zabrijao da bi htio, bumo vidli kolko bu to kg na kraju, nadam se da cu prije il kasnije doc blizu tog pa bum vidio dal bu to 75 ili 90 kg
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 10:29
  super phoenix... jel te smijem svat TATA? (kazes, imas dvoje djece )
nemogu ne primjetit onaj NEKAJ u naslovu tvoje teme... joj... nasmijavash me
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 10:38
  Thnx
hehehehe umro sam od smijeha,luda glava obradi š00 informacija i kombinacija u sekundi odmah hahaha, al da.......možeš me zvat TATA Odma se osjecam onak...mmmmmm hahahaha
Da mi je znat kaj ej to kaj si primjetila u naslovu, vjerovatnu tu ludu glavu malo, al to volim, thnx na komplimentu
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 10:39
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Thnx
hehehehe umro sam od smijeha,luda glava obradi š00 informacija i kombinacija u sekundi odmah hahaha, al da.......možeš me zvat TATA Odma se osjecam onak...mmmmmm hahahaha
Da mi je znat kaj ej to kaj si primjetila u naslovu, vjerovatnu tu ludu glavu malo, al to volim, thnx na komplimentu


Vidis kako je nasa ena sasava.. mora biti dobro drustvo za izlazak
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 14:00
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Thnx
hehehehe umro sam od smijeha,luda glava obradi š00 informacija i kombinacija u sekundi odmah hahaha, al da.......možeš me zvat TATA Odma se osjecam onak...mmmmmm hahahaha
Da mi je znat kaj ej to kaj si primjetila u naslovu, vjerovatnu tu ludu glavu malo, al to volim, thnx na komplimentu


Vidis kako je nasa ena sasava.. mora biti dobro drustvo za izlazak


Pa NEKAJ - tvoje kajkanje theeee!!!!! kakav si ti lik , joj, al si dobar

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 20:03
  A toooo, hehehehe, pa ja to nit ne primjecujem Ena, kad mi je to normalno, tak pricam a i kad neslužbeno pišem onda sam opušten i tak i pišem
kak to tebe zabavlja vidim ajde bar bum te uveseljaval s tim
Od kud si  btw?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 21:01
  Malo o treningu u prva 3 -4 mjeseca , sada radim nešto potpuno drugo, al ovo je bio trening kad sam išao gubit kg i špek......

U samom startu sam odlucio ici na keto, mjesec dana strogo, poslje sam po malo dodavao ugljikohidrate, ali nakon 4 mjeseca ih svejedno nisam prešo na više od š50g dnevno.
Ne velim da je to najbolji izbor, ja sam se odlucio za njega, cinio mi se najbrži , našao sam prateci program treninga optimalan za takav nacin jedenja, posložio ga i odlucio krenut i ne skretat s puta, nego bez sumnji  (iako uvijek ima pitanja, dal dobro radim, dal ovo, dal ono.....) tvrdoglavo radis sve po ps bez puno odstupanja i odustajanja...

Trening je izgledao......


Ponedjeljak

Chest and back -heavy

Bench press               4x5
Incline  bench press    4x5
DB Flyes                    4x5

Pulldown                     4x5
Bent over DB row         4x5
Seated cable row         4x5

Utorak

Legs -heavy

Lunges             4x5
Deadlift            4x5
Squat              4x5

Srijeda  - odmor

cetvrtak

Kružni trening (iako je bilo više opcija,ja sam odlucio ovu, bilo je bitno proizvest što više mljecne kiseline)

Aš Bench press
A2 squat
A3 seated cable row
A4 deadlift
A5 crunches

Rade se 3 serije po š2 ponavljanja svaka vježba.......između serija nema odmora , a i između vježbi također dakle Aš odma na A2 ....do A5 i ponovno bez odmora sve ispocetka, tako 3 serije........
Nakon odrađene 3 serije 90 sekundi odmora i prelazi se na krug B

Bš Millitary press
B2 Squat
B3 Lat pull
B4 Deadlift
B5 crunches

Tu radimo, 3 xš5 ,isto  bez odmora izmešu vježbi i serija dok se ne odrade sve 3 serije........
 potom na krug C koji je bio kao opcija , ja ga 50% puta jesam, 50% puta nisam napravio jer nebi imao snage i zraka za to više...

Krug C su bile ruke,i listovi mislim.. neznam di sam to zapisal , ispalo iz bilježnice valjda, al ak bu kog zanimalo našel bum....al to je i onak bilo ako zelis...

Nakon odrađenih krugova ide 20-30 min max.  laganog trcanja , il orbitreka, bicikla, ali lagano.....

Petak

Arms and shoulders

barbell curl          4x5
Skull crusher        4x5
Triceps pull          4x5
Military press        4x5
Lateral raise         4x5

Subota

isto kao i cetvrtak, kružni trening + trcanje 20-30 min

nedjelja -odmor




  
Da sada radim to ponovno mozda bi u dan eodmora ubacio neki kompleks ili tabatu neku il tak nekaj, mislim da bi rezultat bio jos bolji kaj se gubitka masti tice


Edited by The Phoenix
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 21:06
  Bome si dosta trenirao.. treba odradit sve te treninge..

Nikada nisam radio kruzne treninge..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 21:13
  Najgore kaj su to sve bili treninzi rano ujutro od 7h, sa 6 sati sna i na keto

Da sam imao dobre sodmore kladim se da bi bar za š/3 rezultat bio bolji........a ovi kruzni trenizi su me ubili, doslovno.......to sam doma trenirao, imam kavez isto na kojem imam kolotur za seated row i lat pulldown , par šipki i sve tak da je sve bilo jedno do drugog da nemoram vise od 2 koraka napravit tak da su odmori bili ni da došecem do sprave hehehe.......jedva bi se digel s poda poslje ovih crucheva i tek onda pakao, ubijen i pol sata van trcat, tu nisam imao snage i noge ko vodene prvih par minuta zbog cucnjeva i dl

A splitovi po danu su prilicno kratki treninzi, a takvi su i morali bit, pogotovo noge bi bile brzo gotove, ali svejedno najgori dan
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 21:20
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Najgore kaj su to sve bili treninzi rano ujutro od 7h, sa 6 sati sna i na keto

Da sam imao dobre sodmore kladim se da bi bar za š/3 rezultat bio bolji........a ovi kruzni trenizi su me ubili, doslovno.......to sam doma trenirao, imam kavez isto na kojem imam kolotur za seated row i lat pulldown , par šipki i sve tak da je sve bilo jedno do drugog da nemoram vise od 2 koraka napravit tak da su odmori bili ni da došecem do sprave hehehe.......jedva bi se digel s poda poslje ovih crucheva i tek onda pakao, ubijen i pol sata van trcat, tu nisam imao snage i noge ko vodene prvih par minuta zbog cucnjeva i dl

A splitovi po danu su prilicno kratki treninzi, a takvi su i morali bit, pogotovo noge bi bile brzo gotove, ali svejedno najgori dan


Imas kavez?? morat ces neke slike nabacit.. kupio ga ili slozio? Ja sam razmisljao slozit na koloture, ali odustao jer ne vidim trenutno smisao toga.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 21:29
  Prehrana je bila tada uz taj trening

keto cisti........

6:30

Posni 250g
2 dl mlijeka
pola mjerice whey
š0 grama ribljeg ulja

7:20 -8:30 trening

PWM 2 mjerice wheya, 50 g glukoze

šš:00

Piletina 200g
zelena salata , cijela glavica  s malsinovim uljem (20grama ulja)
Riblje ulje š0 grama

š4:00

2 mjerice kazeina
20 grama maslinov ulja

š6:30

Runa 2 konzerve / ili najcešce isto ko obrok prije
Brokula, zelena salate, karfiol
maslinovo ulje 20 grama (4 jušne žlice cca)

š9:00

3 jaja i 4 bjelanjka
zelena salata, zeleno povrce


2š:30
2 mjerice kazeina / ili posni
š0 grama riblje ulje
š0 grama malsilnovo ulje


Otprilke 2000 kalorija ukupno

ugljikohidrata 50 grama  ---- 200 cal
proteini 230 grama    --- 920 cal
masti 90 grama       --- cca 840 kalorija (nije mi se dalo na kaloriju tocno brojat)

To je to,
Ovo je mozda najbrzi nacin, ali vjerovatno i najteži za izgurat ovu dijetu, bio sam discipliniram u sekundu s jelom, bez preskakanja obroka, bez junka 2 il 3 mjeseca , prilicno extremno, ali preteska dijeta i previse odricanja da bi se na pola ili negdje odustalo kad vec tolko toga traži....
I uz svaki obor bi se trebalo jesti zelenog povrca što više, u neogranicenim kolicinama i sjemenke lana sameljenje radi vlakana i probave......



  

Edited by The Phoenix
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 21:32
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Imas kavez?? morat ces neke slike nabacit.. kupio ga ili slozio? Ja sam razmisljao slozit na koloture, ali odustao jer ne vidim trenutno smisao toga.


Yup, nabacio sam vec slike prije, pod fitness opremu il tak nekaj, bum potrazil pa nabacim opet, al je iz daleka slikano, tak da ak te zanima mogu ti poslikat dijelove samo.......

Imam taj kolotur za sjedeci row, lat pull, dodatak za dipse koji ubadaš u rupe, za bench kuke, koje isto meceš po visini u rupe, ....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 28>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.