New Posts New Posts RSS Feed - Phoenix je opet zabrijao na nekaj novo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Phoenix je opet zabrijao na nekaj novo

 Post Reply Post Reply Page  <12345 28>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:54
  Thnx na komplimentu Brunh........

E sad, ono kaj ja mislim da treba između ostalog još popravit i da mi zaostaje to su....

š. Prsa
2. Listovi

Ostatak dopunite ak vidite.......

Ostalo je klasika, bf još dole, probat cu se spustit ispod š0 % ako je moguce a ostat prek 80 kg, bumo vidli dal bu moguce.........
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:56
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  uu.. jake jake bome..


Ok, na njima sam sad stisnuo kvadse da se bolje vide.........a i nizak sam pa je vljda lakse da budu jake......kaj ja znam......
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:57
  Ja imam problem sa nogama, nikako ih ojacat..

Ja ni ne znam koliki je meni BF.. nemam uopce predodzbu..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 22:01
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ja imam problem sa nogama, nikako ih ojacat..

Ja ni ne znam koliki je meni BF.. nemam uopce predodzbu..


Nemam ni ja više i to me deprimira ponekad, kaj god da radim ispada uvijek isto, po špiglu mi se ne cini isto, al taj kaliper glupi i te formule u koje ubaciš mjere me ubijaju, uvijek mi baca nekaj visoko, nest manje od 20%, a misliom da nemam tolko sad nikako, no mozda se varam , ja bi si dao š5-š6 sad........
Te godine me kolju, ak imam 29 god onda po tablici imam kao š6-š7, a ak imam 30 onda imam kao oko 20% , year right......... nabiojem i njih i godine.....ja sam klinac u duši tak da si nemrem racunat bf ko za 30-godišnjaka
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 22:04
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ja imam problem sa nogama, nikako ih ojacat..

Ja ni ne znam koliki je meni BF.. nemam uopce predodzbu..


Nemam ni ja više i to me deprimira ponekad, kaj god da radim ispada uvijek isto, po špiglu mi se ne cini isto, al taj kaliper glupi i te formule u koje ubaciš mjere me ubijaju, uvijek mi baca nekaj visoko, nest manje od 20%, a misliom da nemam tolko sad nikako, no mozda se varam , ja bi si dao š5-š6 sad........
Te godine me kolju, ak imam 29 god onda po tablici imam kao š6-š7, a ak imam 30 onda imam kao oko 20% , year right......... nabiojem i njih i godine.....ja sam klinac u duši tak da si nemrem racunat bf ko za 30-godišnjaka


haha.. ma kojih 30 godina.. mislim da godine nemaju veze sa nicime.. ja se osjecam kao da imam š7-š8..  trebalo bi otici u ljekarnu i tamo izmjeriti.. oni to znaju tocno odrediti..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 22:09
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


š8š sam imao kad sam se istezao.. sada mislim š80

Taman cu dizat na 88kg za prvenstvo..


Kaj ti to nije mozda previse na tu visinu , za borca mislim? ovako nije sigurno.
Ili vec znas di si najbolji i koja kilaza i protivnici ti pašu?
Ja sam kad sam se borio u tajlandskom sam na svoju visinu mislim uletio u kategoriju do 73 ili 75 kg mislim iako bi se kladio do 73  svi su veci od mene za glavu bar, mrsaviji, ja sam uvijek bio krupniji, siriji i jake noge, al sam dobio tipa 2 glave viseg od mene.uspio sam ga nalupat, al mislim da sam se vise natjecao da bi morao spustit  kilazu jer prevelka je to razlika u visini ak zna ovaj, nebi mu mogao pric blizu i samo bi me direktima pikao i duge noge. Iako je moj low kick trgao te tanke noge ak bi ga pogodio kak spada
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 22:10
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ja imam problem sa nogama, nikako ih ojacat..

Ja ni ne znam koliki je meni BF.. nemam uopce predodzbu..


Nemam ni ja više i to me deprimira ponekad, kaj god da radim ispada uvijek isto, po špiglu mi se ne cini isto, al taj kaliper glupi i te formule u koje ubaciš mjere me ubijaju, uvijek mi baca nekaj visoko, nest manje od 20%, a misliom da nemam tolko sad nikako, no mozda se varam , ja bi si dao š5-š6 sad........
Te godine me kolju, ak imam 29 god onda po tablici imam kao š6-š7, a ak imam 30 onda imam kao oko 20% , year right......... nabiojem i njih i godine.....ja sam klinac u duši tak da si nemrem racunat bf ko za 30-godišnjaka


haha.. ma kojih 30 godina.. mislim da godine nemaju veze sa nicime.. ja se osjecam kao da imam š7-š8..  trebalo bi otici u ljekarnu i tamo izmjeriti.. oni to znaju tocno odrediti..


A neznam no kolko sam vidio , a imam 2 kalipera i sa svakim u tablicama su godine, u glupoj elektronskoj vagi moras godine unjet, jeb. ih godine

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 22:13
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ja imam problem sa nogama, nikako ih ojacat..

Ja ni ne znam koliki je meni BF.. nemam uopce predodzbu..


Nemam ni ja više i to me deprimira ponekad, kaj god da radim ispada uvijek isto, po špiglu mi se ne cini isto, al taj kaliper glupi i te formule u koje ubaciš mjere me ubijaju, uvijek mi baca nekaj visoko, nest manje od 20%, a misliom da nemam tolko sad nikako, no mozda se varam , ja bi si dao š5-š6 sad........
Te godine me kolju, ak imam 29 god onda po tablici imam kao š6-š7, a ak imam 30 onda imam kao oko 20% , year right......... nabiojem i njih i godine.....ja sam klinac u duši tak da si nemrem racunat bf ko za 30-godišnjaka


haha.. ma kojih 30 godina.. mislim da godine nemaju veze sa nicime.. ja se osjecam kao da imam š7-š8..  trebalo bi otici u ljekarnu i tamo izmjeriti.. oni to znaju tocno odrediti..


A neznam no kolko sam vidio , a imam 2 kalipera i sa svakim u tablicama su godine, u glupoj elektronskoj vagi moras godine unjet, jeb. ih godine



haha... da, na vagi pita godine i kod mene.. ispadne mi kao BF oko š8, ali ne brine me to... meni glavno da se dobro osjecam, a ovako se osjecam dobro..

a si ozenjen??
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 22:14
Pa rasto se covjek ... cak i ja znam
LiveStrong
Back to Top
Blue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 22:16
  go phoenix!!


Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 22:17
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

oko š.3. znaci sada bih trebao jedno 2 mj odradit hipertrofiju, pa onda 2 mjeseca snagu i pliometriju.. ali nikako da to sastavim..


Neznam dal ti hipertrofija je potreban uopce........mislim da bi trebao ic na snagu , poslje na explozivnost i podizanje radnog kapaciteta i rada u nedostatku kisika i povecanje izdrzljivosti.......nesto slicno ovom kaj ja sad radim, prebije me.....
jedino komponentu explozivnosti dodati u drugom obliku..........
Napisao sam jednom rad kad sam polagao za baseball trenera rad u teretani na temu priprema za sezonu , naglasak na snaga i explozivnost, moram nac to da se podsjetim na kaj sam onda brijal i vidim tocno program
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 22:18
  I onda mi ga proslijedis na mail

A cuj, za eksplozivnost treba radit skokove, a meni je tu problem radi koljena.. Ali bude sve do tada na programu..

A mozda mi rast misica i ne treba, ionako sam u teskoj kategoriji najkrupniji u RH..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 22:19
Originally posted by zika zika wrote:

Pa rasto se covjek ... cak i ja znam


Kaj ti to moras naglasit? ocito si ljubomorna sad nemrem lagat curma n aforumu i upucabvat se.

Ima pravo Zika, imam i dvoje djece
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 22:20
  Super.. dijete ce moci reci da mu je tata kao rambo
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 22:24
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  I onda mi ga proslijedis na mail

A cuj, za eksplozivnost treba radit skokove, a meni je tu problem radi koljena.. Ali bude sve do tada na programu..

A mozda mi rast misica i ne treba, ionako sam u teskoj kategoriji najkrupniji u RH..


Poslat cu ga ak jos uvijek mislim da valja, a mogu svejedno....... moram nac po diskovima negdje , nisam ga dugo vidio, al imam sigurno...

Skokovi, dosta toga s medicinkom, bacanja medicinke na razne nacine, explozivni bench, clean and press ........mmmm sigurno im ajoš
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 22:26
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  I onda mi ga proslijedis na mail

A cuj, za eksplozivnost treba radit skokove, a meni je tu problem radi koljena.. Ali bude sve do tada na programu..

A mozda mi rast misica i ne treba, ionako sam u teskoj kategoriji najkrupniji u RH..


Poslat cu ga ak jos uvijek mislim da valja, a mogu svejedno....... moram nac po diskovima negdje , nisam ga dugo vidio, al imam sigurno...

Skokovi, dosta toga s medicinkom, bacanja medicinke na razne nacine, explozivni bench, clean and press ........mmmm sigurno im ajoš


Clean and press je odlicna vjezba.. samo da mene noge posluze, ruke imam jako brze, udarac snazan.. moglo bi to biti to
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 28>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.