New Posts New Posts RSS Feed - Phoenix je opet zabrijao na nekaj novo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Phoenix je opet zabrijao na nekaj novo

 Post Reply Post Reply Page  <1234 28>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:12
    

 

Edited by The Phoenix
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:14
  Zeza me postavljanje slika, jel vidite nove noprmalno, meni su razbacane svudaa?
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:14
Znam da si na masi, al nemoj mi u širinu na ekran

I, da, daj pokaži Meseku kak da si leđa fotka
LiveStrong
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:14
  Joj lete posvuda.. rastegao si mi ekran ..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:16
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Napredak je odlican.. A bas si dosao ko slon.. Ja kad se pocnem debljat, nikako to ne mogu zaustavit.. kao da padas u depresiju, i sve deblji i deblji..

Svaka cast!!


Thnx :)) heheheh, baš ko slon . Ne kužim kak to nisma prije skužio, mislio sam da sam jak hehehehe, al ok, mozda sam se tammalo objesio i opustio za slikanje, ipak sam thio u natjecanje, al nisam se mogel tolko napuhat i napravit debel bas
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:17
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Napredak je odlican.. A bas si dosao ko slon.. Ja kad se pocnem debljat, nikako to ne mogu zaustavit.. kao da padas u depresiju, i sve deblji i deblji..

Svaka cast!!


Thnx :)) heheheh, baš ko slon . Ne kužim kak to nisma prije skužio, mislio sam da sam jak hehehehe, al ok, mozda sam se tammalo objesio i opustio za slikanje, ipak sam thio u natjecanje, al nisam se mogel tolko napuhat i napravit debel bas


Pa da.. uvijek mislimo da smo jaki.. a ono kad se skines, mekano.. nikad vise. fujj
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:23
Originally posted by zika zika wrote:

pa ono, cuj, za hairy muškarca u srednjim godinama

Ugl.znaš da mi se sviđa program, pricali smo vec o tome, a ovo ti je dodatna motivacija jer ljudi ocekuju after shots





Hehehehe evo nje
Rekao sam da vukodlak ide dole uskoro, nemam vremena za to trenutno, ali i to ce doc na red
Znam da ocekuju, tak bum se prisilio još potegnut malo , ocekujem i ja puno toga, bumo vidli kolko cu izdrzat dok ne puknem u strogoci

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:25
Kakve su ti noge?
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:28
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Sasvim druga osoba.. pa da, malo manje oko struka.. morat
ces mjerit struk..
Veliš da ima pomaka nekog u
slikama onim prvima prije 3-4 tjedna il kad su bile vec i
ovima sad?Evo idu mjere...........našao sam dans
bilježnicu di sam zapisao kad sam kretao sa
vježbanjem

Faza kit     :    &n bsp;      Faza Fit, danas mjereno(recimo,
ja isto nikad zadovoljan)
PRSA    : š06 ----------  š04
TRBUH:    š03 ---------   88
STRUK,  : 97 ---------  88
Kg      : 9š --------   82 (nakon low carba i definicije
sam poslje mora pao na 77, sad sam dignuo to na 8š-82 u 2
i pol mjeseca)
Godine :3š
Visina
:š7š,2
šteta pa nisam mjerio prije ljeta kad sam
završio definiciju i sad ovaj novi pocetak prije 2
mjeseca jer se kladim da sam dobio mišicne mase i
opsega.....svugdje
Sad sam još mjerio ruku samo
39 , šteta kaj prije nisam   

Edited by The Phoenix
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:30
Originally posted by zika zika wrote:

Kakve su ti noge?


Jake, proprcionalne, noge su mi uvijek bile jake , bum slikal, al mogu sam od napred, .........i guza je prcava
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:31
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Sasvim druga osoba.. pa da, malo manje oko struka.. morat ces mjerit struk..


Veliš da ima pomaka nekog u slikama onim prvima prije 3-4 tjedna il kad su bile vec i ovima sad?

Evo idu mjere...........našao sam dans bilježnicu di sam zapisao kad sam kretao sa vježbanjem...

Faza kit :           ; ;      Faza Fit, danas mjereno (recimo, ja isto nikad zadovoljan)

PRSA : š06 ----------  š04
TRBUH: š03 ---------   88
STRUK,  : 97 ---------  88


šteta pa nisam mjerio prije ljeta kad sam završio definiciju i sad ovaj novi pocetak prije 2 mjeseca jer se kladim da sam dobio mišicne mase i opsega.....svugdje

Sad sam još mjerio ruku samo 37 , šteta kaj prije nisam




u ovima sad se vidi.. ipak radis vjerujem program snage.. mozda si gore ojacao pa izgledas tanji u struku..

mene muci sta su mi ledja prije bila jako siroka, a sada toga nema.. takodjer i vrat..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:42
Originally posted by davor23 davor23 wrote:



u ovima sad se vidi.. ipak radis vjerujem program snage.. mozda si gore ojacao pa izgledas tanji u struku..

mene muci sta su mi ledja prije bila jako siroka, a sada toga nema.. takodjer i vrat..


Snaga -masa je bio prvi mjesec,
sad je high itensity ovaj mjesec, gradim izdrzljivost i radni kapacitet , te aktivaciju misica kao za iduci mjesec di ide BB program di ce mi trebat za progrm koji bu zahtjevam pa kao moram stvorit bazu i izdržljivost neku a i nakon ovog bi trebal kao reakcija misica bit puno bolj ana podrazaj izgradnje mase.....teorija, bumo vidli...

Kurim sigurno oko š000 kalorija po treningu ovaj mjesec , 5x tjedno, ali jedem i nisam pao, inace bi se se izdefinirao još više, stalno sam u nedostatku kisika , explozivnost i visoki rep range ovaj mjesec....... zato sam se malo usukao valjda, li kg su ostale iste
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:42
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 


ja bi ovako dupence da mi hoda po stanu i motivira me

zbilja si dobar kao š00 dobrih dana. svaka cast!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:48
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:



u ovima sad se vidi.. ipak radis vjerujem program snage.. mozda si gore ojacao pa izgledas tanji u struku..

mene muci sta su mi ledja prije bila jako siroka, a sada toga nema.. takodjer i vrat..


Snaga -masa je bio prvi mjesec,
sad je high itensity ovaj mjesec, gradim izdrzljivost i radni kapacitet , te aktivaciju misica kao za iduci mjesec di ide BB program di ce mi trebat za progrm koji bu zahtjevam pa kao moram stvorit bazu i izdržljivost neku a i nakon ovog bi trebal kao reakcija misica bit puno bolj ana podrazaj izgradnje mase.....teorija, bumo vidli...

Kurim sigurno oko š000 kalorija po treningu ovaj mjesec , 5x tjedno, ali jedem i nisam pao, inace bi se se izdefinirao još više, stalno sam u nedostatku kisika , explozivnost i visoki rep range ovaj mjesec....... zato sam se malo usukao valjda, li kg su ostale iste


vidis, dobro je to.. imas ti kvalitetan plan.. ja nikako ga napravit.. npr, znam da mi je prvenstvo oko š.3. znaci sada bih trebao jedno 2 mj odradit hipertrofiju, pa onda 2 mjeseca snagu i pliometriju.. ali nikako da to sastavim..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:50
Originally posted by zika zika wrote:

Kakve su ti noge?


Evo, i nemoj pls mi srat za alat iza i farbu iza, radim po stanu nekaj


Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 21:50
  uu.. jake jake bome..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 28>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.