New Posts New Posts RSS Feed - Phoenix je opet zabrijao na nekaj novo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Phoenix je opet zabrijao na nekaj novo

 Post Reply Post Reply Page  <1 262728
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 20:28
  Vec sam na masi 2 mjeseca.
Ali po malo, ne žuri mi se naglo gore pa puno rezat, jedem skroz clean gotovo uvijek, nemam potreba uopce i ne junkam baš vec dugo dugo, samo kad si sam isplaniram junk strateški....

Prvi mjesec sam dobio 3-4 kg i trening mi je bio više orjentiran tome ak se tak može rec nekak,

S tim da ovaj sad trening kaj radim ovaj mjesec je malo kontraproduktivan za masu, ali trudim se bit u kalorijskom plusu više da ne odem dolje i nisam što me veseli iako se trošim ko konj ( ne Ena, nisam na to mislio)

A iduci mjesec je ponovno kao malo nabijanje mase više , ako ne odem na operaciju u međuvremenu, cilj mi je sad do operacije se što više zjacat da se poslje lakše vratim i manje spukljavim.....

Ali sa naslovom sam mislio na nekaj drugo......
prvo bi malo borilacke sportove (nekih š2 godina sam želio biti bruce lee, steven segal, van damme i ostali), pa sam onda zabrija na baseball i softball, tu sam cak i za repku igrao na europskim prvenstvima, ali splet okolnosti i nekih problema i potom ozljede, tu na tom baseballu sam se ispotrgao, rame, pukla loža, list, tak da sam se van sezone prek zime umjesto jacao i nabildavbao il kaj vec stalno rehabilitiaro po teretani i nikada pošteno odradio programe za snagu, masu, explozivnost....

Sad me nekak zanim asamo teretana, fitness, bodybuilding u nekoj mjeri nazovimo tak da eto sad sam zabrijao da se ocu tom posvetit malo više i ozbiljnije


   

Edited by The Phoenix
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 19:47
Hehe.. A sta ces sada na masu?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 19:37
     Evo i mene
Moram prebacit ono kaj sam slao na fotografije korisnika, ima i teksta i sveg, a neda mi se ponovno pisat..........


...... TO BE CONTINUED


Edited by The Phoenix
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 262728
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.