New Posts New Posts RSS Feed - Phoenix je opet zabrijao na nekaj novo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Phoenix je opet zabrijao na nekaj novo

 Post Reply Post Reply Page  <1234 28>
Author
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2011 at 17:24
Oprosti,skoro bih zaboravila na tebe..da,i ti spadaš u one cije postove i rasprave rado procitam..evo,svaka cast,dvojica ste...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2011 at 17:15
Originally posted by Asia Asia wrote:

Evo nam tebe..i meni su nedostajali tvoji kilometarski postovi..ali ozbiljno,nije zajebancija nitko skoro više nije detaljnije raspravljao,barem muški dio ,otkad nije bilo tebe.

Za raspravu je potrebno barem dvoje ljudi, znanje i tema, a na ovom forumu fali svega za takve rasprave koje ti spominješ Wink

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2011 at 16:59
Evo nam tebe..i meni su nedostajali tvoji kilometarski postovi..ali ozbiljno,nije zajebancija nitko skoro više nije detaljnije raspravljao,barem muški dio ,otkad nije bilo tebe.

Super da si o.k. i da si nam opet ovdje..i kao što i sam veliš,malo pomalo ,do jeseni ceš doci k sebi,a onda rastur!!!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 14:05
Originally posted by Brunhilda Brunhilda wrote:

vec sam se pocela pitati šta je sa tobom.. nekako svratim ovdje i kad nema tvojih dugackih postova za citanje zadržim se par minuta i idemo dalje

drago mi je da si ok i da se polako vracaš u 'normalu'. uživaj i u tome koliko god možeš



Heheheeh, thnx, bude sigurno još dugackih postova Big smile. Ufuravam se polagano nazad, s obzirom da se nisam najbolje osjecao treninzi i fitness su stavljeni na stranu.......
Negdje na jesem krecem s ozbiljnijem povratku treninzimaSmile

pozz
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 10:13
vec sam se pocela pitati šta je sa tobom.. nekako svratim ovdje i kad nema tvojih dugackih postova za citanje zadržim se par minuta i idemo dalje

drago mi je da si ok i da se polako vracaš u 'normalu'. uživaj i u tome koliko god možeš
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2011 at 19:02
Bok,

Evo napokonme nakon 2 mjeseca pustile temperature, vec samjedno š0 dana "clean"LOL i polako se sve bolje osjecam.
Kroz ova 2 mjeseca bolovanja, ležanja,imobilizacije ruke i totalno neuravnotežene prehrane bazirane na UH i slatkišima Approve forma je .....isparila.....tak da cim sredim ruku mogu komtn pocet sa novom transformacijomLOL
Jedino sad bu se malo teže natjeratjer sam se uljenio ležeci 2 mjeseca i nekak trenutno mislim da necu više luđacki 6x tjedno trenirat i ganjat neke ciljeve kao do sada jer nakon ova 2 mjeseca straha i bolovanja nekak mi je umjerenost na pameti, uzivancija u treningu ak treba i sam 3x tjedno bez nekog ludog ganjanja mišica, bodyfata i izgleda,ali sa vise slobodng vremena za posvetit se ostalim stvarima u kojima uživam.
Naravno to sve možda padne u vodu kad se primim treinga i opet se zaludim s timLOL
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2011 at 15:19
  Pozdrav svima,

Evo da se javim malo pošto sam od jucer škicao malo po forumu, moram priznat da mi je falilo i da me citanje malo oko treninga i sveg toga malo oraspolozilo odmah :)

Inace nakon operacije mi se nekaj zakompliciralo sa zdravljem, neznam kaj, bio sam i u bolnici 8 dana al jos nitko nije otkrio razlog.Jos uvijek  (vec vise od mjesec dana) imam lagano povisenu temperaturu i ne osjecam se najbolje,nit fizicki, a vise nit psihicki s obzirom na brigu i to kaj niko nezna kaj mi je, no nadam se da bu se naslo nekaj il to proslo samo od sebe ak je nadm se samo neka teza reakcija na operaciju.....

Veliki, veliki pozdrav Dalili i Iluvataru  
Back to Top
Myth View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2011
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Myth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2011 at 12:19

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

evo javljam se s moba,ziv sam:)sve proslo
ok,sad sam gladan ko pas i dosadno je lezat,a
cak nit nemrem spat iako napokon mogu
kolko god zelim.pozdrav svima
 

 

Drži se jbg tako je trebalo biti i to si trebao napravit bit ce bolje polako

 

 

Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2011 at 17:11
odmori barba!
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2011 at 22:03
Ma, izdržat ceš ti vec nekako  Al mogu mislit kakva je hrana, ono, ne bi se ni dijete najelo
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2011 at 21:48
thnx ,bum da,taman da napunim baterije :)
joj lud sam samo veceru dobio,iako to mi je
prdjelo kolicinski.trebal sam se sjetit gajbe
,on je tu oko zagorja da mi donese jumbo
pizzu :)
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2011 at 21:43
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

evo javljam se s moba,ziv sam:)sve proslo
ok,sad sam gladan ko pas i dosadno je lezat,a
cak nit nemrem spat iako napokon mogu
kolko god zelim.pozdrav svima

Ajde baš super.... Vratit ceš se ti još jaci i veci
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2011 at 21:34
evo javljam se s moba,ziv sam:)sve proslo
ok,sad sam gladan ko pas i dosadno je lezat,a
cak nit nemrem spat iako napokon mogu
kolko god zelim.pozdrav svima
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2011 at 13:22
Vidiš kako je to interesantno,znam da je tebi bed,a ja bih sve dala da bi izgubila još koju kilicu,a zadnjih š0 dana ništa..valjda sam i malo sama kriva jer malo pomalo serem s prehranom,a mislim i da sam u pocetku previše srezala i sad ako smanjujem umirem od gladi,a a ko ostaje isto-stagniram,tako da...
Možda je stvarno do toga jer si povecao mišicnu i smanjio BF i time možda ubrzao metabolizam i tijelo traži više da se to sve održi,ne znam probaj još malo povecati UH i proteine,mislim dodaj još neki obrok P +UH,možda ti je svejedno to premalo
A opet i stres ti oko svega toga radi probleme,netko se deblja,a drugi mršavi pod njegovim utjecajem,tako da valjda moraš pocekati da operacija prođe pa da dođeš k sebi
Ugl-držimo fige
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2011 at 09:29
Thnx Mini

Nekaj sam iskemijao, al ne previse, jednosatavno sam si
rekel ko ga šljivi, pa nemoram se uvijek tjerat ko na
normi, ak nejde, nejde, 3-4 treninga me nebudu ni spasila
ni unazadila.....

Nego imam problem
Poceo sam nekontrolirano gubit na kilama.....ne želim to,
a nekak mi se cini da sam relativno rapidno zgubio 2,5 kg

Danas vaga pokazala zabrinjavajucih 77,4 :((( neki dan
78,4.....ne razumijem kak tak prek noci, dal je variranje
neko il nest, al cini mi se da taj trend prema dolje samo
ide....

Jedem manje-više isto ko kad sam trenirao, ali ne ko na
definiciji nego na nekoj laganoj masi mozda kao, bar 200g
uh pojedem dnevno, mozda imam obrok manje dbevno,
najcesce 5 obroka,za vikend mozda 4 samo (al su veci)
recimo da pojedem 2500-3000 kalorija dnevno, mozda nekad
vise,samo okvirno bubam....a ne treniram sad 4-5
dana....neznam kaj mi je i brine me.......

Dal sam smanjenjem bf i povecanjem misicne tolko povisio
potreban kalorijski unos da mi ovo nije dovoljno vise za
odrzavanje, dal stres, bolestina.....uhh, i danas mi 3-je
ljudi na poslu veli kaj si smrsavio ti?
depresija

Btw. u cetvrtak sam na operaciji, nadam se da bu sve ok,
javim se kad cu moc.......

Edited by The Phoenix
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 10:51
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

,mislio radit noge danas , al osjetio neku laganu bol u koljenu pa odma prekinuo da ne izazivam vraga,kao da sam jedva docekao da ne odradim taj trening do kraja---------- tak da sam iskemijao nekakav trening sve i svašta tek tak da odradim


heh kužim te...

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Nemrem se jednostavno natjerat jer ocito ak nemam plan za par mjeseci unapred i organizirano nemrem na miru radit.......mislim da cu obustavit plansko treniranje i odradit u tih preostalih 6 dana 3 neka full body treninga i to je to


Upravo to..
Ma vjerujen ja u tebe, neceš se raspast za 9 dana, vec ceš ti nešto iskemijat
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 28>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.