New Posts New Posts RSS Feed - Phoenix je opet zabrijao na nekaj novo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Phoenix je opet zabrijao na nekaj novo

 Post Reply Post Reply Page  123 28>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Phoenix je opet zabrijao na nekaj novo
    Posted: 27 Rujan 2011 at 13:24
Hehe i meni je bila simpa tvoja usporedba sa rakom pa sam ju morala ponovit Wink Nego šta, ma i ne treba tebi puno poticaja, imaš ono što je najpotrebnije, osim znanja naravno - iskrenu volju i strast za tim što radiš ..a i mišicna memorija je super stvar Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2011 at 13:09
Da, glava mi je najveci neprijatelj sada, a i cesto tak bude LOL
I ova zadnja tvoja recenica mi je bas simpaticna, od srca sam se nasmijao i dobio mali dodatni poticaj, thnx Big smile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2011 at 10:44
Phoenix.... sad budi jak u glavi pa ce i tonus doc kad se stvari malo bolje poslože Wink

S obzirom da nisi ništa radio toliko vremena ovo je i više nego dobro. Ljudi su imali svakakve ozljede pa su se vracali još jaci i bolji - bitno je da to želiš i da imaš forze dat malo više od sebe sada. Uostalom, vidio si i sam da i malo opuštanja ne škodi toliko koliko se prica, pa i pokazao svima da nekad kenjkimo malo previše o sitnicama (pogotovo meni LOL) tako da ce ti i to dobro doci na jedan nacin...nažalost, naucio si to na malo teži nacin ali šta sad, nema nazad...uglavnom, super - kakvo je god sad stanje ja vjerujem u tebe i jedva cekam slicice kad ce nam racic pokazat svoja nova kliješta Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2011 at 10:28
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

jak si!! to je to!


Mmmm, nebi se slozio, iskreno, trenutno sam mekan i bez misicnog tonusa nekog, kad nije flexed onda je i skembica tu.........ipak nisam dignuo niti š kg u zadnjih 6 mjeseciErmm
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2011 at 20:43
jak si!! to je to!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2011 at 10:21
Ejjj, da fali vanjske.......ovo je slikano nakon kaj sam istezao ruku doma, jer u protivnom , na suho, fali je punooo, kad ju zagrijem i istegnem, ajmo rec da je ok ta vanjska.... dal to znaci ako ide kad se istegne i zagrije i ostane tako koju minutu nakon isteznaja, da ce s vremenom i ostati tako kad se tkivo dovoljni istegne , tj da ce ostati u tom polozaju s vremenom?
Inace.....pomaknuo sam se s terapijom malo, kad se zagrije ruka gotovo d aju mogu polegnuti na krevet iza, al kad je hladna pak nemrem ništ.......
Sad sam poceo i sam forsirati, legnem i ispružim ruke iza, pa spustim uteg na rukuLOL da ju stisne uz krevet i onda se kpokusam opustiti ..........nemam živaca više....
Inace.......pomaka ima, ali mislim da to na kraju nece moci biti onako kak sam zamislio, jedan pokret uopce nemogu, to je dic lakat iznad ramena (kao da pokušavam upright row , to nemrem nikak i veli da to necu moc dobit i kad ispruzim ruku nekaj se ne uvuce dovoljno, tako da mi je pazušna jama defektne ruke pod kutem, dok je na zdravoj ravna kod ispruzene ruke iznad glave.........negdje nekaj šteka........
Još imam 5 terapija pa idem kirurgu poslje , ali mislim da se necu moci zadovoljiti ovim.........kladim se da sam npr Ivano Balic ili tak neko da bi se u minuti našlo rješenje da se to malo cap-cap i vrati na svoje mjesto, ovak ko me šljivi...........
PS. neznam dal cu u Rijeku, šefica veli da nema vremena zbog posla , ali vidjet cu.......
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2011 at 07:46
Hej hej...vidim da ti malo još fali vanjske rotacije, ali sve u svemu nije strašno.... Znaci sada ipak ide terapija?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2011 at 00:12
Hehehe ma i mene vesesli kad,sad vidim da nisam strasno nazadovao,da fali desni bic i sad na slici vidim lat fali,al to je brzo nazad. Sve ovo ce mi dobro doci da cu si dozvolit i vise junka i ne brinut ak uzmem i 2 tjedna odmora kad pocnem trenirat jer sam sad najbolje na sebi vidio da to nebi bas nis znacilo.sve u svemu kad rijesim problem ruke do kraja gledat cu na sve ovo ko skupu skolu ali i dobro iskustvo i oc ekujem da napredujem jos vise i znat cu vise cijenit neke stvari.

Edited by The Phoenix
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2011 at 23:13
Nije tijelo katabolicna masina, pa cim se ne vjezba, da atrofiras i ne znam ni ja sto, bas kao sto kolega Phoenix dokazuje. Ako si misice na prirodan nacin gradio, nema potrebe da misici odu velikom brzinom. Dokle god si kalorijski solidno potkovan, jel.
Doci ce do znacajnog pada snage, naravno, ali nisu misici bas od zraka pa da ce se ispuhat Smile
Fenikse, sve je to cool, samo izgleda kao da bic na desnoj nisi kontrahirao, to je sve.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2011 at 19:56
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

xD jesi to ti na forumu od fitness.hr-a !


Mmmm ko ja?
Znamo se?

Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2011 at 18:20
xD jesi to ti na forumu od fitness.hr-a !
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2011 at 14:28
pa da, ovo je sasvim dobro...kad sam citala one opise jedenja junka mislila sam tko zna kak to sad izgleda međutim, still nice, po meni
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2011 at 23:09
Evo i mene pošto svi šaljete slike........trebam sam sebe motivirati nekako da krenem makar noge radit u teretani, al tesko je to posto sam ko invalid i nesmijem s rukama nist.
neznam kad cu moc trenirat pošto nemogu dobit mobilnost i opseg pokreta ruke i lud sam, al nadam se dacu izvuci nešto da mogu nastaviti trenirati........u biti nema druge opcije, ili to ili opet neka operacija

Uglavnom, svi oni koji kukate da ste propustili trening ili dramite oko lošeg obroka u strahu od debljanja ili gubitka mišicne evo vam dokaz da nemate kaj dramit oko mizerija jer vam se i sa mjesec dana gluposti nemre nis promijenit......
Zadnjih 6 mjeseci s enisma pomaknuo, od toga š mjesec nakon operacije skroz imobilizirana ruka i rame  te 3 mjeseca totalno prikovan po bolnicama i lezanju u temperaturama, hranio se samo junkom i tonama slatkiša koje inace nikad ne jdem, koritzol i živci probili plafon i još uvijek sad kad pogledam nisam skroz otišao vrit, cak je i situacija dobra, nisam se usvinjio, misicne je nesto otislo, ali lako i brzo nadoknadivo, osim atrofiranih dijelova zbog operacije i imobilizacije tu je skroz otišla mišicna  (ruka, rame i prsa).
Evo vam moja rakova klješta , jedna mala i zakržljala i jedna velika, kao i kod pravih rakova :)





Edited by The Phoenix
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2011 at 20:48
Thnx GymHug
Evo me sve bolje i bolje mi je,temperature su vec dobra 2 tjedna iza mene, krenuo i na fax sad, bas poceo 2. semestar pa sam cijele dane na faxu i ljuti me kaj sam žarko želio radit na trzaju, nabacaju, izbacaju kaj radim i ucimo ovaj semestar i figu, zapravo cijeli 2. semestar je prakticni dio a ja niš ne radim jer ruka je još nefunkcionalna racimo, al bar gledam malo i tak.jedino crobik mogu al bez ruku pa to jedino radim i tu krepavam jer sam zgubil kondu hehehehe. Tak da za sad sam sam na crobiku,step crobik mi ubija noge :) i radio sam DL u teretani sa drškom od metle i BP sa drskom od metle i cucanj bez opterecenja i evo nge su mi olovne i teske cak i od tih vjezbi LOL


Edited by The Phoenix
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2011 at 16:20
Phoenix, pa ja pojma nisam imala šta se događa, dugo me nije bilo... :(

Drago mi je da je sad sve iza tebe i želim ti što brži oporavak i povratak u normalu, vjerujem da ceš ti to svojom voljom sredit...i da, definitivno fale rasprave Smile, a još sam se cudila što ih nema....

Hug
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2011 at 18:08

Originally posted by Asia Asia wrote:

Oprosti,skoro bih zaboravila na tebe..da,i ti spadaš u one cije postove i rasprave rado procitam..evo,svaka cast,dvojica ste...

Hvala Wink

No i dalje stoji ovo za rasprave... ja sam na jako puno pocetnickih postovao i pm-ova odgovarao i na ovom i na jednom drugom forumu i jednostavno nemam niti vremena niti živaca na svako pitanje odgovarati romanom. Ako se povede rasprava ja uvjek rado sudjelujem i u rl-u i ovako :)



Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 28>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.