New Posts New Posts RSS Feed - Rahx - da probijem led
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Rahx - da probijem led

 Post Reply Post Reply Page  <1 141516
Author
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 18:39
cini mi se po ovome da imamo istu ili bar dosta slicnu građu...pa i iste / slicne probleme. anyway, puno srece želim!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 18:31
  Jako dobar potencijal
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 18:22

bravo, 33kg, skidam kapu! 

haha, lower tummy, totalno te razumim!!
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 18:21
 pa jedno prosjecno zensko tijelo,po meni ti je najveci problem guza i donji dio stomaka.svaka cast sta se trudis,samo tako nastavi,ali eto po mom misljenju iako nije fit imas sasvin ok tijelo,sad je potrebno samo to sta vise dovest u stanje kakvo ti zelis.inace za zene je normalno da imaju stomacic mali,to je cak i sexy
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 18:17
Svaka cast na hrabrosti i probijanju leda
Nisam procitao detaljno sve tak da trenutno nemam komentara, samo sam te htio pohvaliti .
Stvarno bu korisna ova tema
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 18:04
  Moj trenutni plan ishrane je (low carb day)

8am: 5 bjelanaca, 50g jecmenih sa š00ml 0,9% mlijeka
š0am: bademi + 30g whey u vodi
noon: komad mesa (piletina, oslic, teletina...) + povrce (kelj, zelena salata, mahune, kupus, paprike, paradajiz, spinat)
2-4pm: teretana
4pm: 50g whey-a u vodi, a nakon š5ak  minuta slijedi obrok kao u podne
7pm: meso + povrce
š0pm: posni sir sa šakom smrznutog šumskog voca ili bademi

Ovo jedem 4 dana, pa 5. i 6. dan povecam UH (kompleksne) postepeno.

Trening (samosklopljeni, diskutabilne kvalitete s obzirom na osobu koja ga je sklopila :p)

pon: ramena (stomak)   -> ujutro natašte light intensity cardio
uto: leđa + triceps -> natašte LI
sri: prsa + biceps -> natašte LI
cet: noge (stomak)  -> natašte LI
pet: pauza -> pocetnicki HIIT
sub: kao ponedjeljak
ned: pauza

programe za sve dijelove tijela sam uzela sa ovog foruma + building-body.com (pocetnicke programe za *dio tijela*)

Suplementi: multipower-ow whey izolat, multivitamini/minerali
eto, mislim da je to sve :)

Znam da su mi prehrana + program nesređeni, pogotovo zato što mi izostaju bilo kakvi rezultati i pomoc, savjeti..bilo šta..puno ce mi pomoci!
Motivacije i volje mi nikad ne nedostaje, samo dodatnog znanja i malo pomoci, eto!
Najvecom mogucom nagradom bih smatrala nekakav progres, da se pomaknem s mjesta

Dosta mene! :p


  

Edited by Rahxephon
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 17:51
  cekala sam pokretanje ovakve teme, pa evo me!

Dob: 24 godine
Težina/visina: 57kg/š69cm
Mjere: 72
(struk), 55 (bedra), 26 (ruke), 90 (prsa)

O meni i dosadašnjem treningu
Sa š9 godina sam dosegla 89kg i napokon sam prestala samo željeti smršati i ozbiljno krenula u akciju.
Kroz naredne 3 godine cu smršavjeti 33kg uz kardio i izbacivanje slatkiša, sve vrste tjestenine, sokova i slicnih opcepoznatih stvari koje debljaju (tada sam imala neka svoja uvjerenja o hrani, ne recite ništa.. :)

Uglavnom! Navršit cu i 23. godinu sa tih 56kg (išlo je i niže, ali sam tako smršala u gornjem dijelu tijela, dok je stomak ostao nepromijenjen) i još kamaru sala na tijelu, kamaru viška kože na nogama jer sam se ubila kardiom nakon cega nisam ništa jela misleci da ne mogu sada takav trud upropastiti jelom.
Ukratko, pojela sam si mišice.

Slijede mjeseci citanja po bodybuilding forumima, odlazak u teretanu, pocetnicke muke (koje još mucim!) i slicno..

Na ovome sam sada:



Moja slaba tocka (lower tummy koji odbija da prošeta ):




 

Edited by Rahxephon
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 141516
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.