New Posts New Posts RSS Feed - Dijeta-anoreksija...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dijeta-anoreksija...

 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
Author
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2007 at 23:27
A ja mislio da prica o Theii  
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2007 at 20:27

Originally posted by emilio emilio wrote:

 zaboravih reci,,,radi se o mojoj susjetki koja je iz Gambije......ona je crnokosa...
 

Nisam shvatio jel to sretna ili nesretna ljubav

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2007 at 18:32
 zaboravih reci,,,radi se o mojoj susjetki koja je iz Gambije......ona je crnokosa...
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2007 at 07:40

Originally posted by fitnessHr fitnessHr wrote:

 Vidim da svi imamo nekoga tko pati zbog neke cure. Mogli bi osnovati drustvo za zastitu muskaraca. Inace kako je krenulo necemo vise moci sresti muskarca koji ima vise od 50 kila
 

 

                    Osjecam se pogodjen ovim tekstom,,nadam se sto prijasnjem osnutku toga drustva,,,,,,patnja je teska,,,,,kao da me je AMOR pogodio onom strijelom,IZ ZASJEDE ,,uplasio sam se,tezinski nestajem,,susim se,,,, pjesma koju neprestano vrtim ..--ZBOG JEDNE DIVNE CRNE ZENE-----Cry-.........................

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2007 at 13:00
Originally posted by emilio emilio wrote:

ona za mene nije vise theia ona je od danas za mene---BOGINJA FORUMIDA---Cool,,,,,,,,,,,,,,objasnjenje--kad mogu egipcani i grci imati svoje boginje zasto nebi i ja imao sopstvenu......

 

Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2007 at 11:26
 Vidim da svi imamo nekoga tko pati zbog neke cure. Mogli bi osnovati drustvo za zastitu muskaraca. Inace kako je krenulo necemo vise moci sresti muskarca koji ima vise od 50 kila
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2007 at 04:04
ni me bilo koji dan, i sad sam tek sve procitala..
 
ajme maliiii.. pa stas to radio od sebe joj joj..
 
no imam ja kolegu mal starijeg od tebe,mojih godina, pa josh ludji.. isto je tak naglo smrshavio.. nije nish skoro jeo.. jedno vrijeme je i rigo..strasnooooo.. pa sam mu ochitala bukvicu svaki put kad bi ga vidla.. sad se mal smirio fala bogu, bar mi se tako chini..
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 23:47

ona za mene nije vise theia ona je od danas za mene---BOGINJA FORUMIDA---Cool,,,,,,,,,,,,,,objasnjenje--kad mogu egipcani i grci imati svoje boginje zasto nebi i ja imao sopstvenu......

Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 19:01
Originally posted by Lega Lega wrote:

svi mi imamo probleme sa prehranom!!!  


Tocnije s Theiom
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 18:28
svi mi imamo probleme sa prehranom!!!  
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 18:13

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:


Ja isto imam problema sa prehranom. Theia, oces i mene nahranit?
 
 

Pa naravno!

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 16:28

Originally posted by exploziv exploziv wrote:



neka neka, ona i signorina su ipak nase glavne "mame" na ovom forumu pa se tako i moraju ponasati...

  

 A je, valjda sam usla u te godine kad se pocinju javljati odredeni instinkti...

Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 15:28
Originally posted by avantgard avantgard wrote:

Ma, nezanima me vise nista o curama, barem za sada.
Ja sam pokraj Kutine, ne tocno, nekih š0km od Kutine. Pa 20 min je bome dosta, barem ja mislim za trcanje, zato sto ja to bez prestanka napravim 4km (ali uz to ide nekih š0 minuta zagrijavanja(rastezanja) prije trcanja). Uz to kod kuce nekad na dasci za trbusnjake, sklekovi i vijezbe rastezanja. E, ja sam prije bio pre zauzet vjezbanjem, samo vjezbanje i vjezbanje, sada odvjezbam š u danu ili svaki 2 dan. Jedem normalno, koliko mogu za rucak, veceru i dorucak, jedino nejedem nista od slatkoga i slanoga (cokolade, chipsevi, smokici, stapici...) i nepijem nikakve sokove, samo vodu. Sada se baziram vise na bjelancevinama na vecer, jedem tunjevinu ili sardine ili posni sir...

Zanima me kolika bi mi bila normalna kilaza, do koliko pokusam nabit kilograme na sebe. Normalno necu jest slatko, ali cu zato obilnije jest kuhano i peceno.





kad sam spomenuo aktivno bavljenje nekim sportom ti si rekao da se "bavis trcanjem"   ....oprosti ali ako ti je trcanje rekreacija onda sve ispod 40min ja ne vidim uopce kao trcanje nego kao razgibavanje.

a tko zna, mozda od tako "silnog unosa" ugljikohidrata niti nemas snage za vise
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 13:19
ma kako si ti to izgledao??!
de molim te...

mislim da ti sada treba bit najveci cilj da nekih 50kg nabijes , mislim da bi to mogao u neka 3 mjeseca nadoknadit sa pravom prehranom

isto tako ne znam sta tocno zelis postici sa tim silnim trbusnjacima , sklekovima itd. !?
vjerojatno je nesto u glavi sto te tjera , al ja eto ne vidim neki smisao
posveti se crobnim vjezbama vise



e i da , btw.
Mudra odluka da Thei ne odgovoris nista kontra , ne bih se kacio s tom curom...
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 12:54
Pa toliko sam skoro imao, a vidis kako sam izgledao. 
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 12:51
Na svojih š60cm, ok kilaza bi ti bila oko 55kg.     
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.