New Posts New Posts RSS Feed - Jay Cutler - shake poslije treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jay Cutler - shake poslije treninga

 Post Reply Post Reply
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jay Cutler - shake poslije treninga
    Posted: 17 Studeni 2010 at 20:56
30 grama je po satu, a whey se resorbira duže od toga, oko 2 - 3 sata
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 11:54
Ma meso, posni sir i cijela jaja možeš jest više od 30g P po obroku, uzmi u obzir da se kazein probavlja nekih 5h, isto tako i meso, kod jaja žumanjci uspore apsorbciju. Ono što sam htio reci je to da je whey relativno brzi izvor P (kažem relativno brz jer mu treba nekih 2 h za aps. izolat se nešto brže apsorbira). A ako ceš jest whey s nekim izvorom masti ili sa složenim ugh, e tu vec možeš utrpat 50-60 g wheya 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 11:50
A ja roknem malo više, better safe than sorry kak veli
poslovica
Ako ga jedem u međuobroku neki kazein sa zobenima ili
ujutro onda sam bliže tih 30 g,ili meso il neki izvor p
onda prek dana onda sam između tih 30-40g jer mi je skupo
mesine više jest od toga, al poslje treninga sam između 40
i 50 grama

Edited by The Phoenix
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 11:47
Tih š00g wheya bi moglo proci u slucaju da se konzumira nešto kao preWM/DWM/PWM, znaci podijeliti tih š00g na tri shakea. I da bi tih š00g wheya otišlo na mjesto gdje treba otic (znaci za krpanje mišica a ne u glikogen) trebalo bi uz to uzet još 200-tinjak g glukoze (što nije baš mala stvar). I tih 200-tinjak g glukoze bi vjerovatno jednom endomorfu bilo previše (još k tome ako ima loš IS, ima instant riješenje za debljanje).


Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 11:44
 a ja koristin 30gr ionako,samo nevidin zasto nebi moglo vise,cak san negdi procita da je to zabluda da nemoze vise od tog
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 11:40
Ja isto citam sve vise da se moze, mislim glupo je i neznam
zakaj se nebi moglo...mislim da sam citao da samo
apsorpcija i ugradnja traje duze posto tijelo mora vecu
kolicinu preradit, a to zvuci samo kao plus.
Ali to kaj Soner veli, njemu treba jos duplo i moze
potegnut tolko radi kemije, ali mislim da i nama obicnima
se 40-50 grama bi trebalo i moglo iskoristiti........no ko
bu ga znal

Edited by The Phoenix
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 11:39
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 3 mjerice wheya, a kad san ja reka da je roni pija shakeove od š00gr wheya niko nije virova,jer kao nemoze se vise od 30gr wheya apsorbirat,samo sve manje nekako virujen u to jer za ovakve grdosije 30gr wheya je nista


+ što su te grdosije na 2 grama tjedno pa im nije problem apsorbirat tih š00g wheya. U slucaju jednog naturalca, pola od tih š00g bi završilo u wc školjki
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 11:32
 3 mjerice wheya, a kad san ja reka da je roni pija shakeove od š00gr wheya niko nije virova,jer kao nemoze se vise od 30gr wheya apsorbirat,samo sve manje nekako virujen u to jer za ovakve grdosije 30gr wheya je nista
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2010 at 00:15
 Ak velis da je nemoguce onda baca patke, zeli sabotirak konkurenciju ko Davor
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2010 at 21:53
Mene samo zanima kako je on uspio zamješat whey s coca colom, ja sam jednom pokušao i sve je otišlo po kuhinji 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2010 at 17:08
Jay je tijekom godina svoju dijetu doveo do savršenstva, pa bi nas mogao zacuditi ovaj neobican shake, koji konzumira neposredno nakon treninga.



Cutler kaže: "Vrlo sam rigorozan što se tice moje dijete tokom cijele godine, ali nakon što završim trening nagradim se ovim neobicnim shake-om. Uzmem oko 2.5 dcl Coca-Cole i 3 mjerice whey proteina sa okusom vanilije, te ih promješam u zdjelici. Tome dodam zdrobljeni led, te sve zajedno jedem sa žlicom kao juhu.!"

Upitan je li zabrinut zbog fruktoze iz Cole (fruktoza se lakše konvertira u masti za razliku od glukoze i dekstroze) Cutler odgovara: "Ne, ne brinem zbog fruktoze, jer je ta kolicina zanemariva za covjeka moje velicine, a dobro dođe za obnavljanje potrošenog glikogena iz mišica i jetre nakon treninga!".

Jay pazi da ne vara kod ostalih obroka koje unosi tokom dana, tako da ovaj shake ne samo da je nagrada za dobro obavljen trening, nego i dopuna energijom za slijedeci!.

Sastojci:

    * 2.5 dcl Coca-Cole
    * 3.5 dcl zdrobljenog leda
    * 3 mjerice whey-a sa okusom vanilije

Zaista zanimljivi shake..



Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.