New Posts New Posts RSS Feed - Depresija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Depresija

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 7>
Author
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2010 at 08:25
Istina, jos sam gladnija od jabuka :) Mene zeza sto nema kupit nigdje full posni sir, najblaza varijanta sira koja ima u mom gradu je onaj mladi (mlacenica). Mada ga pojedem za nepovjerovat, š50,200 g dnevno. Nekako mi odgovara, nikad nisam napuhnuta i pomaze mi probavu...Moram jos naci neki medjuobrok da izbalansiram, jer ovako se puno izgladnjavam od jednog do drugog obroka...A kad obrok dođe pazim na kolicinu...i onda opet polugladna :)

Gym, jesi pogledala moj kruh što sam objavila sastojke? Sta mislis o njemu?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2010 at 23:40
ma zeleni je zakon

ma dobro, voce ima nizak GI i ako se inace ok hraniš i jedeš ga UMJERENO    , nema frke! Naravno pod uvjetom da nije neko sa malo više šecera tipa banane, grožđe, smokve...u svakom slucaju, 2 kg je previše pa cak i jabuka šecer je šecer i ako ga ima viška..znamo di ide :)

Ono što sam ja primjetila je da ako samo voce pojedem kao međuobrok, ostanem još gladnija nego prije njega Al to sam ja, ne kažem da je to kod svih tako al eto konkretno mene ne može najest pa ga i ne mogu smatrat nekim obrokom ako uz njega ne ide npr. posni il tako nešto..

..tako da ako pricamo o inzulinu..ima puno puno gorih stvari od voca na koje ljudi cesto ne obracaju pozornost ..dok bježe od jabuka :)

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2010 at 16:14
Znam sta hoces reci...To je jesam primjetila, ali trudim se sto vise mogu, a da sto manje svoje opterecavam time u kuci...Citala sam jedan dobar tekst o seceru jutros i inzulinu...Fakat je moguce da secerom iz voca izazivamo inzulin i da smo i zbog toga nervozni...Mislim, dobro je jesti u porcijama voce, dvije, tri porcije dnevno...Ali buduci da sam ja "rokala" po dvije kile voca dnevno, nije mi bas islo u prilog vjerujem, iako ga nisam jela navecer...Hocu reci, mozda nije stvar u glavnom obroku, mozda mi je i previse voca smetalo...Tj. previse voca, premalo masti...la,la,laaa... :) Ugl. ucim i dalje :D I naravno sad popijem i koji zeleni caj, i mogu vam reci da je extra kad se naviknes...Dobar za probavu a ima i malo kofeina, pa me "digne"...Bas mi je nekak super :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 22:44
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Dođe meni šef neki dan na treningu i zove me onako na stranu..kaže...udebljala si se..koliko, 3? Aj bila sam sretna, podcijenio me za 2

Damn, moram se naviknut malo na to sad

Prase


Vrapcicu
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 18:57
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

dorucak 7h: snita razenog+ abc sir ili mladi sir+šolja ab kulture

š0h: nešto sladjeg voca + jogurt ili malo razenog

š4 h: gore navedeno (neka snicla ili filet npr. ili neka juhica od povrca i mesa) + snita razenog

š6h: ponovim ovo od š0 h ili malo fileta ili malo juhice

š8 h vecinom jabuka i jogurt

Pijem dvije caše ab kulture dnevno, je li to ok?

navecer slabo šta jedem, kada jedem to su proteini tipa bjelance, sir ili bademi-šakica

je li ovo puno bez treninga za jesti? i koliko smanjiti, ako jeste?


Vrte se 3-4 namirnice kroz cijeli dan, od kojih vecina nije uopste hranjiva, kalorijski, a ni makro- ili mikronutritijentima.
Nije cudo da ti je dosadilo i da si nervozna.

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 10:44
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Dođe meni šef neki dan na treningu i zove me onako na stranu..kaže...udebljala si se..koliko, 3? Aj bila sam sretna, podcijenio me za 2

Damn, moram se naviknut malo na to sad



Prase
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 23:05
Dođe meni šef neki dan na treningu i zove me onako na stranu..kaže...udebljala si se..koliko, 3? Aj bila sam sretna, podcijenio me za 2

Damn, moram se naviknut malo na to sad

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:53
Hahaha, fakat se to i meni desava! Pojedem jedan dan nesto sto mi ne stima, iduci dan se osjecam ko balon....Stomak odmah napuhan i tuzna sam, depresivna...ccc...

Dobra strana su ljudi oko mene koji ne vide razliku :D

Jos zamisli da ti neko kaze: UBUCILA SI MI SE MALO SJEDI I PLAcI ODMAH
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:51
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

svi mi variramo s tim raspoloženjima i pogledima na sebe i svoje tijelo...kod mene to stvarno zna bit iscrpljujuce ponekad, doslovno mi se cini da sam u jedan dan dobila š0 kg kako znam izgledat samoj sebi Al ono..krivim pms, pun mjesec, prokulice, kupusic, previše soli, premalo vode, intezivan trening nogu itd..pa sam mirna


ISTA SAM


al stvarno..evo prošli tjedan jedan dan..ono dignem se, sve super, trbuh ravan, plocke su tu, noge taman...cijeli dan sve 5, osjecam se ko pticica - vec dragi i ja planiramo na pizzu, on napokon sretan šta ne histeriziram i što popuštam malo..kad ono drugi dan depresija teška..ja debela i gotovo, šta se ja trudim uopce, necu pizzu daj posni

al ajde...estrogen.. to je to, navikli smo se vec
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:46
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Hehehehe ti si pomalo zaglibila ko ja , ove stvari su mi poznate hehehehe, evo neki dan radim pizzu, žicam brata da napravi integralno tijeto i donesem škg purece šunke i š kg pilecih prsa, da kao skombiniram š% masti i 5% ovu purecu socnu šunkicu (nije otišlo sve 2 kg na pizzu dont worry :) ), pa da dobim zdravu pizzu :) Jedino nisam mogel i ne stavit sira hahahahaha....Ali da sam frikast jesam, pogotovo kad sam na rezanju, sad si i ja popustim tu i tam,al fala bogu pa nemam slabost na slatko.5kg u kolko dana?


pa nego što, od junka treba znat napravit approved junk stavi posni umjesto sira

u kolko dana? ma od 6. mj.! eee ipak sam ja gym girl al dobro je, još uvijek stanem u trapke i trenerke, sreca, nemam love za okretanje ormara naopacke :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:43
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

svi mi variramo s tim raspoloženjima i pogledima na sebe i svoje tijelo...kod mene to stvarno zna bit iscrpljujuce ponekad, doslovno mi se cini da sam u jedan dan dobila š0 kg kako znam izgledat samoj sebi Al ono..krivim pms, pun mjesec, prokulice, kupusic, previše soli, premalo vode, intezivan trening nogu itd..pa sam mirna


ISTA SAM
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:41
Originally posted by AnastasiaBeaverhausen AnastasiaBeaverhausen wrote:

a glede viđenja sebe kako želiš izgledat, mislim da su i one silne debele cure u kratkim uskim haljinama to prigrlile šalim se, shvacam point


dobra ok cure, nisam na to mislila

ma svi mi variramo s tim raspoloženjima i pogledima na sebe i svoje tijelo...kod mene to stvarno zna bit iscrpljujuce ponekad, doslovno mi se cini da sam u jedan dan dobila š0 kg kako znam izgledat samoj sebi Al ono..krivim pms, pun mjesec, prokulice, kupusic, previše soli, premalo vode, intezivan trening nogu itd..pa sam mirna
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:39
  Hehehehe ti si pomalo zaglibila ko ja , ove stvari su mi poznate hehehehe, evo neki dan radim pizzu, žicam brata da napravi integralno tijeto i donesem škg purece šunke i š kg pilecih prsa, da kao skombiniram š% masti i 5% ovu purecu socnu šunkicu (nije otišlo sve 2 kg na pizzu dont worry :) ), pa da dobim zdravu pizzu :) Jedino nisam mogel i ne stavit sira hahahahaha....
Ali da sam frikast jesam, pogotovo kad sam na rezanju, sad si i ja popustim tu i tam,al fala bogu pa nemam slabost na slatko.
5kg u kolko dana?
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:34
gym, potpuno te razumijem za guzu, meni je iz istog razloga najdraža za radit meni su još bokovi slaba tocka, to zapravo malo funny izgleda, imam neke naznake defke, štoviše uocljive, ravan trbuh, i onda sa strane skinny fat, uf te nazovimo ih lošije faze,they come with the teritory, toga sam svjesna pa ih stoga i ne doživljavam tako ozbiljno, znam da sam na putu "do tamo". samo imaš se potrebu požalit ponekad a glede viđenja sebe kako želiš izgledat, mislim da su i one silne debele cure u kratkim uskim haljinama to prigrlile šalim se, shvacam point
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:34
Heheheh naravnooo, svjesna sam ja toga! Ama i briga me, nekak mi je i cool bit "drugacija" i furat svoj fazon! Njahh...zivim u malom gradu i tak dok sam prosle godine trenirala svaki dan i trcala ionak sam za sve bila freak... Aliii mene briga boli, nastavila sam trcat svaki dan 5 km :D

Ehhh kako sam tad bila jaka covjece...Doduse, imala sam š0 kg vise

Tad sam htjela istopit misice i dobila belaj

Prokleta moda ili tzv moda i mrsavice!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:26
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:



Kad buš znala dal je taj silazak s putanje zapravo svakodnevnica? 


Kad pocnem pucat po šavovima..i to ne psihicki ovaj put Ma ne, ne..sve je to i dalje pic mic za mnoge, samo je meni u odnosu na prije prilicno opuštanje s obzirom da sam bila prilicno freakasta oko te prehrane ne tako davno :) Ali i dalje se trudim da sav taj junk sadrži neke proteine...ono..pizza sa tunom, piroška sa sirom Zabavljam se malo...što ako mogu jest sve te fine stvarcice a da mi se niš ne vidi? A ja uvjerena da sam nesretni endo kojeg zrak deblja...možda sam ustvari ektic Yeah..5 kg sam dobila vec

Ma nema straha, znam ja kako srezat neželjeno...valjda..

Smajlice, briga te za druge..mnogima se neda mrdnut guzicom pa se izvlace da su sretni takvi kakvi jesu..a da im se ponudi dal da izgledaju fit bez ikakvog truda, preko noci, ili da ostanu takvi, svi bi izabrali ovo prvo

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.