New Posts New Posts RSS Feed - Whey protein - koji pijete trenutno?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Whey protein - koji pijete trenutno?

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Dadinho View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dadinho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Whey protein - koji pijete trenutno?
    Posted: 21 Listopad 2010 at 16:32
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 taman danas mi dosla posiljak od lika s fejsa. je da je umisto wheya od banane kako san narucija dosa unflavoured, al eto sta je tu je. i da ne zaboravin 4 boce omege.


uhvatio si zadnji vlak...
Back to Top
Dadinho View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dadinho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2010 at 16:30
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 <SPAN =bold>dadinho0007, vratit ce ti lovu sigurno kao što je i drugima vracao ako bi nešto pošlo po zlu ili bi se duže cekalo ili ako uplatiš više nego što treba itd.</SPAN>

ma ne bojim se za ja lovu, žao mi je jeftinih(a dobrih) proteina i omege3...     
sad sam narucio omegu3 iz USA u tekucini(Carlson) pa sam skoro duplo skuplje prošao(zobg skupe dostave) nego što bi preko lika s fejsa za myprotein...   
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2010 at 01:05
 taman danas mi dosla posiljak od lika s fejsa. je da je umisto wheya od banane kako san narucija dosa unflavoured, al eto sta je tu je. i da ne zaboravin 4 boce omege.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2010 at 20:55
 dadinho0007, vratit ce ti lovu sigurno kao što je i drugima vracao ako bi nešto pošlo po zlu ili bi se duže cekalo ili ako uplatiš više nego što treba itd.
Back to Top
dadinho0007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dadinho0007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2010 at 18:10
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

...neki uzimaju preko "decka s fejsa"

Nadam se da ce nekima nakon ovoga doci iz znate odakle u znate gdje


 



još kad bi decko s fejsa i dalje distributirao myprotein...


citam vaše komentare kako nabavljate whey preko fejsa, i kad ja narucim(i uplatim lovu, naravno), on otkaže zbog problema oko nabavljanja istog...a baš sam se obradovao omegi3 i proteinima...    

sad se nadam da ce vratit lovu natrag...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 23:22
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Bilo je vec price o Dymatizeu, znaci deklaracija malo laže i placa se u ovom slucaju ime, dymatize  ja ga pijem samo zato što me kila ispadne oko š20 kn i to s dostavom na vrata, neda mi se zezat s narudžbama preko interneta i slicno.


da, tako nekako sam i ja prije...najviše cijene radi..

zadnje vrijeme sam se na mvp prebacila, a sad cu vidit šta dalje..
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 22:33
pa mogu ti rec da sam ozbiljno razmišljao o tim bjelanjcima, ak se ne varam, kila ispadne nekih 80 kn što je i više nego ok

uzet cu za pocetak one 4 kg, po pola s frendom za probu
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 22:24

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Bilo je vec price o Dymatizeu, znaci deklaracija malo laže i placa se u ovom slucaju ime, dymatize 

ja ga pijem samo zato što me kila ispadne oko š20 kn i to s dostavom na vrata, neda mi se zezat s narudžbama preko interneta i slicno.
 

iz zg-a si, radije si bjelanjke u prahu naruci , jeftinije te izađe nego dymatize i moš ih trošit na sve moguce nacine

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 21:19
Bilo je vec price o Dymatizeu, znaci deklaracija malo laže i placa se u ovom slucaju ime, dymatize 

ja ga pijem samo zato što me kila ispadne oko š20 kn i to s dostavom na vrata, neda mi se zezat s narudžbama preko interneta i slicno.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 20:35

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Thorn, a tvoja usporedba Sciteca i Dymatize-a?
što je bolje?
 

ni jedan niti drugi ne bih uzimao, taman ni da ne mogu nikako nabavit myprotein whey, radije bih taj novac spremio za posni

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 14:17
Thorn, a tvoja usporedba Sciteca i Dymatize-a?
što je bolje?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 13:45

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by dianna dianna wrote:

eto , taj mi se cini ok, a i jedna cura ga pije kaže da je dobar


Dymatize je daleko kvalitetniji proizvođac nego Scitec.
Uz Scitec obicno idu loši komentari.. no ako želiš, probaj i javi kakav je!
 

Svjestan sam toga da dymatize igra veliku ulogu u fit shopu ali na ovakve izjave ne mogu ostati hladan, a da ne bude da pricam bez pokrica izvolite

http://picasaweb.google.com/lh/photo/W6DšayGRZHš8Q8Eo3KgcQ? feat=directlink

Također postoji i nova analiza i to rađena u Hrvatskoj (može se isto lako naci na guglu) ali tom komadu papira kojeg sam jednako tako mogao i ja sastaviti ne mogu vjerovati, iako i na toj analizi se pokazalo kako ima cca 72% proteina a ne 80 il 82% kako navode.

Nadalje, da vidite primjer pravog proizvođaca stavit cu analizu impact whey proteina s myprotein.co.uk, onog kojeg neki uzimaju preko "decka s fejsa"

http://www.myprotein.com/uk/Files/Documents/709.pdf

Nadam se da ce nekima nakon ovoga doci iz znate odakle u znate gdje

 

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 13:07
Originally posted by dianna dianna wrote:

eto , taj mi se cini ok, a i jedna cura ga pije kaže da je dobar


Dymatize je daleko kvalitetniji proizvođac nego Scitec.
Uz Scitec obicno idu loši komentari.. no ako želiš, probaj i javi kakav je!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 11:35
cijena?
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 11:32
eto , taj mi se cini ok, a i jedna cura ga pije kaže da je dobar
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 10:34
http://www.scitec-hr.com/proizvodi.php?id=4

Zakj baš taj?
Za cijenu ih nazovi i pitaj, broj ti je tam pod "o nama"

Edited by The Phoenix
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.