New Posts New Posts RSS Feed - Koliko ste izgubili kg?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koliko ste izgubili kg?

 Post Reply Post Reply Page  <1234 15>
Author
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2013 at 09:07
Od 29.8.2012. - 25 kg - tj. 25 kg u 6 mjeseci.
Vec sam zaboravila koliko je prošlo
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 21:56
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Hvala
Osjecam se odlicno i sada mi je pod normalno napraviti barem 3 treninga tjedno bez obzira na kolicinu posla. Moram reci da je sve krenulo s ovim sajtom i extremefitovim programima, a nastavila sam s njegovim rutinama, takav nacin treninga mi bas odgovara i zbilja sam zadovoljna rezultatima.


odlicno samo nastavi
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2013 at 19:49
Hvala
Osjecam se odlicno i sada mi je pod normalno napraviti barem 3 treninga tjedno bez obzira na kolicinu posla. Moram reci da je sve krenulo s ovim sajtom i extremefitovim programima, a nastavila sam s njegovim rutinama, takav nacin treninga mi bas odgovara i zbilja sam zadovoljna rezultatima.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2013 at 22:01
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Originally posted by adatar adatar wrote:

17 kg od 6 mjeseca prosle godine

Svaka cast . Ja isto tako krenula 1.6. 2012 i do sada -17kg


majke ti Sarpetta !! 17? svaka cast
Back to Top
Matan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 20:28
Poceo sa 101 kg (na 189 cm visine). U 2 mjeseca skinuo oko 7 kg i planiram još 4, osim ako u medjuvremenu ne povecam mišicnu masu...
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 21:13
Originally posted by adatar adatar wrote:

17 kg od 6 mjeseca prosle godine

Svaka cast . Ja isto tako krenula 1.6. 2012 i do sada -17kg
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 12:30
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by Gabrijel7 Gabrijel7 wrote:

ja sam citao da je znojenje povezano sa topljenjem masnih naslaga, a ujedno se znojenjem iz organizma izbaciju toksini sto je dosta bitno...kako god okrenes, jedno s drugim je povezano (bpm-znojenje)... a sto se tice gubitka vode-dehidrirat mozes ako vodu ne nadoknadujes...zato ja nikad ni nisam vozio bicikl (a vjerujem i ostali koji rade kardio) u teretani a da nisam imao bocu vode uz sebe..


je da, izbacuju se toksini znojenjem to stoji i da tijelo nastoji ohladiti se kako bi oslobodilo višak topline ali NEMA veze s topljenjem masti. takodjer nema smisla kozi ne pustat da dise dok radis kardio, treba nositi laganu pamucnu odjecu.. uglavnom, da ne filozofiram iduci put u kupace gace i trcanje kraj plaže

ko je vidia trcat kraj plaze udes u more i plivas :P inace izgubia san 7 kg u 2 miseca
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 11:46
e da, taman sam taku zamišljala
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 11:44
ja sam vise za ovu opciju



Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 11:31
hahah, pa kako nema plaže u Karlovcu ma ok, to je samo savjet jer tijelo,a i unutranji organi pate kad se zapakuješ ko sendvic do grla.. ako ti mislis da ti je pomoglo radi
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 11:27
nadi mi plazu u Karlovcu i trcat cu gol ako treba hehe

konkretno znoj kao takav nema veze sa topljenjem, vec hipertermija, ciji je onda krajnji produkt znoj.
znam da nije bas najbolje ne dat kozi da dise, al evo, znam da je meni takav nacin vjezbanja tada pomogao...a sad, cemu to pripisati, manje je bitno ;)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 11:22
Originally posted by adatar adatar wrote:

17 kg od 6 mjeseca prosle godine
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 11:21
Originally posted by Gabrijel7 Gabrijel7 wrote:

ja sam citao da je znojenje povezano sa topljenjem masnih naslaga, a ujedno se znojenjem iz organizma izbaciju toksini sto je dosta bitno...kako god okrenes, jedno s drugim je povezano (bpm-znojenje)... a sto se tice gubitka vode-dehidrirat mozes ako vodu ne nadoknadujes...zato ja nikad ni nisam vozio bicikl (a vjerujem i ostali koji rade kardio) u teretani a da nisam imao bocu vode uz sebe..


je da, izbacuju se toksini znojenjem to stoji i da tijelo nastoji ohladiti se kako bi oslobodilo višak topline ali NEMA veze s topljenjem masti. takodjer nema smisla kozi ne pustat da dise dok radis kardio, treba nositi laganu pamucnu odjecu.. uglavnom, da ne filozofiram iduci put u kupace gace i trcanje kraj plaže
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 11:10
17 kg od 6 mjeseca prosle godine
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 11:10
ja sam citao da je znojenje povezano sa topljenjem masnih naslaga, a ujedno se znojenjem iz organizma izbaciju toksini sto je dosta bitno...kako god okrenes, jedno s drugim je povezano (bpm-znojenje)... a sto se tice gubitka vode-dehidrirat mozes ako vodu ne nadoknadujes...zato ja nikad ni nisam vozio bicikl (a vjerujem i ostali koji rade kardio) u teretani a da nisam imao bocu vode uz sebe..
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 11:03
znojenje nema baš prevelike veze s mršavljenjem. da je tako svi bi išli u saunu i bili super mršavi. vidim dosta ljudi po gymu da to radi pa mi nije jasno ono što tijelo prepoznaje i zašto mršavi kod kardija je HR odnosno jesi li aerobnoj ili anaerobnoj zoni tj koliko bpm imas. ovako bezveze gubis vodu s pojacanjim znojenjem i mozes riskirat dehidraciju (narucito ljeti).
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.