New Posts New Posts RSS Feed - cajevi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

cajevi

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: cajevi
    Posted: 18 Svibanj 2007 at 21:40
  jel netko pije cajeve???
  ja evo pijem crni,zeleni i bijeli...svaki dan mijenjam
  puno se bolje osjecam,a izgubio sam i kila
  preporucam svima...
 
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2007 at 21:44
Ja skoro da i ne pijem caj, trebao bi pocet stvarno

Ali zeleni mi se uopce ne svidja , nekako je bljutav
 
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2007 at 22:08
i meni je bio,ali se naviknes.
zeleni je jedan od najboljih,ali ga nemoj piti prije spavanja jer ima puno kofeina,a znamo posljedice uzimanja kofeina

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2007 at 15:39

 Preko ljeta pijem puno vise caja nego preko zime.

Vocni caj + limun + zasladivac + led =

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2007 at 17:03
Da, to je dobra kombinacija, to i ja znam preko ljeta dosta, ali preko zime gotovo uopce ne pijem caj, a tu naviku bi mogao sada po malo mijenjat 
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2007 at 22:30

 Po zimi cesto pijem cajeve, ali one obicne vocne u filter vrecici. Naranca+cimet i jagoda+vanilija su mi najbolji. Jos s medom i limunom, mmm. 

Od "pravih" cajeva mogu popiti zeleni, ali rijetko. Bijeli sam probala i ne svidja mi se. Crni pijem samo kod probavnih smetnji. Znam da su zdravi, ali ne da mi se to kuhati pa cijediti, a ni okusi me ne odusevljavaju.

Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2007 at 10:16
 ja bas i neam naviku pit cajeve.. nekad sam znala onaj zeleni, na silu :) posto mi je bljutav
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2007 at 15:15

 Ma dobri su cajevi, pogotovo kad se naviknes.

 

Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2007 at 15:21
japanci ih piju svaki dan ko ludi pa valjda moraju valjat
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2007 at 15:37
 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2007 at 11:00
 Valjda....?
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2007 at 11:48
Originally posted by dejanelo dejanelo wrote:

i meni je bio,ali se naviknes.
zeleni je jedan od najboljih,ali ga nemoj piti prije spavanja jer ima puno kofeina,a znamo posljedice uzimanja kofeina

      Mislis na umanjeno sexualno zracenje?????Big smile
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2007 at 11:49

Originally posted by dejanelo dejanelo wrote:

japanci ih piju svaki dan ko ludi pa valjda moraju valjat
  

                            produkti toga stanja, preobilnog pijenja caja su mozda -KAMIKAZE I HARIKIRI

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2007 at 20:27
ima nesto i u tome hehehe ima tamo tih kamikaza i toga popiz.... od caja silnog 
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2007 at 22:05
  vidis nisam ni razmisljao o utjecaju na seksualno zracenje...hvala na upozorenju

ma te kamikaze su lude od rize,a ne od caja
Back to Top
Mihaela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mihaela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2007 at 22:57

Originally posted by dejanelo dejanelo wrote:

  jel netko pije cajeve???
  ja evo pijem crni,zeleni i bijeli...svaki dan mijenjam
  puno se bolje osjecam,a izgubio sam i kila
  preporucam svima...
 
 

Ja pijem cajeve!:)

Moja saznanja su da je caj najbolje piti bez secera, ako se bas mora zasladit onda definitivno med u topli,ne vruci...

Zapravo,kad se naviknes uopce ti ne treba dodataka!

Vocni cajevi su najgori jer u njima ima dodataka i aroma koje su stetne.Jedino im je okus mmmm...tako da ih konzumiram samo ponekad iz gusta.

Najbolji mi je caj od koprive koji ima puno zeljeza i drugih korisnih stvarcica.Super je i hladan.

Koristim i maticnjak,mentu,kamilicu,korijen maslacka(super za celulit kazu),kadulju....

Vazno je i da li spravljate oparak ili uvarak:)

Uglavnom, ne obozavam cijedjenje i slicno,pa odjednom napravim dozu za cijeli dan.

Dobro se od njih osjecam, i svaki dan nesto novo mijesam...cara-bara...

I tak...

   

Edited by Mihcla
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.