New Posts New Posts RSS Feed - Najljepša muška fitness tijela (slike)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Najljepša muška fitness tijela (slike)

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 51>
Author
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 22:12
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by AnastasiaBeaverhausen AnastasiaBeaverhausen wrote:

, ja postam underwear modele tako da se na mene ne odnosi,
Ziku to ide.........Zikaaa, ona tvoja "plasticna" ona sa dobrim cicama je po meni jaca i definiranija od ovih, zakaj te onda plc kržljaviji tipovi a želiš izugledat ko ona cura?


Mene??? Daj mi sad jednog mojeg koji je mršav tako kako ti opisuješ! Ajde...pokaži ga! A da nije bio poklon curama ! Moj tip su ovi - frajer s leđima i zadnjeg kojeg sam stavila crno-bijela slika!
Parekselans
LiveStrong
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 22:13
  evo pravog covika...


I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 22:14
Ah znaci meni je onda dozvoljeno da volim ''rahiticne'' i ''mrsave''(ocigledno je definicija anoreksicnosti kad lik ima ispod š00 kg ) posto ne volim ni napucane likuse

Elem, tema je ''Najlepsa muska tela'', naravno da ce to uvek podlagati subjektivnom misljenju...


Hm, meni je to isto kao da neko kaze ''Zena nije zena bez velikih sisa'', a to naravno...Nije tacno.

Edited by Morrighan
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 22:15
Ja sam komentiram svoje mišljenje, ja bi malo više mase i to je to, ono mi je premršavo i osjecao bi se ko balonja. Ne mislim da je neko sa više mišica više muško da nebi krivo shvatile , ne ulazim u vaše ideale, svako ima svoje.
Zato su i postane slike da ih se komentira
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 22:15
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Onaj lik Anoreksija?!

Ne znam sta je za vas anoreksija, meni to definitivno nisu VITKI likovi koji nemaju 2 sa 2 i ne izgledaju kao od brega odvaljeni.


Daaa, taj totalno, poge prsni koš, nema prsa uopoce, ravan ko daska, kosti strše kolo je ravan
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 22:17
Davore, kako smo mogli zaboravit na ovu legendu (nemrem nac sliku bez puške... ):
LiveStrong
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 22:18
da, i ne vidim razlog za stalno, ali staaalno patroniziranje, cak i jer se ne palim na mrcine! ok, još mogu shvatit da me pljujete ako postam za svoju motivaciju underwear modele, a ne "žene", iako je i to stvar ukusa, i što se tek ucim o fitnessu, ok, knock yourselves out guys, ali ovo...phoenix, ovo naprosto nije stvar toga da "ti znaš bolje" pa sacvaj to za navedene druge teme, thorn također, može?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 22:18
Originally posted by zika zika wrote:

Davore, kako smo mogli zaboravit na ovu legendu (nemrem nac sliku bez puške... ):


Mojoj noni je to pravi frajer.. kaze da ova ljepuskasta djecja lica, da je to za nista.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 22:19
  Evo , ispal bum peder al evo jedna slika

Meni je ovo OK, malo više od onog vašeg a nije ko bilderi na mr olimpia što mi se ne sviđa.....negdje između recimo........

Slušam komentre


Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 22:20
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Evo , ispal bum peder al evo jedna slika

Meni je ovo OK, malo više od onog vašeg a nije ko bilderi na mr olimpia što mi se ne sviđa.....negdje između recimo........

Slušam komentre




Po meni je ovo predefinirano. vidi se da nije prirodno..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 22:21
Originally posted by AnastasiaBeaverhausen AnastasiaBeaverhausen wrote:

da, i ne vidim razlog za stalno, ali staaalno patroniziranje, cak i jer se ne palim na mrcine! ok, još mogu shvatit da me pljujete ako postam za svoju motivaciju underwear modele, a ne "žene", iako je i to stvar ukusa, i što se tek ucim o fitnessu, ok, knock yourselves out guys, ali ovo...phoenix, ovo naprosto nije stvar toga da "ti znaš bolje" pa sacvaj to za navedene druge teme, thorn također, može?


A zakaj ti misliš da te se napada ili nekog? Kak sam rekel, sam sam dal svoje mišljenje jer se ocekuju komentari, ak Zika moze rec Vauuuu padam u nesvjest, ja valjda mogu rec dal je tja kaj jeo zadnjih tjedan dana ak tak mislim?
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 22:21
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Daaa, taj totalno, poge prsni koš, nema prsa uopoce, ravan ko daska, kosti strše kolo je ravan


Nema prsa i ravan je?A treba da ima sise mozda, vece od mojih?
Po meni nije Anoreksija ako ti koja koska viri tu i tamo, pih pa i meni strce a daleko sam od mrsavosti i anoreksicnosti.

Meni su Anoreksicni/mrsavi likovi likovi koji nemaju ni gram misica ili mesa na sebi, koji su kost i koza, kojima se definicija ne vidi ni u najavi.
Shvatam da po tvom misljenju lik nema dovoljno mase, ali nemati dovoljno mase po nekim standardima i biti anoreksican nisu dve iste stvari.



Edited by Morrighan
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 22:22
  De gustibus non e disputandum!!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 22:22
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Evo , ispal bum peder al evo jedna slika

Meni je ovo OK, malo više od onog vašeg a nije ko bilderi na mr olimpia što mi se ne sviđa.....negdje između recimo........

Slušam komentre




Po meni je ovo predefinirano. vidi se da nije prirodno..


 

Ali ovo je slika za photoshhoting ko i sve one od cura, ova skroz desno je normala kakav je everyday i vidi se da tip vježba, ima ga, ima ruku i sve, al onima malima kad nije zdehidriran pred shootin taj zgleda nikak, ravan


Edited by The Phoenix
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 22:24
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Mojoj noni je to pravi frajer.. kaze da ova ljepuskasta djecja lica, da je to za nista.


Tvoja nona meni zakon!
Jel ti kupila nove bandaže?
LiveStrong
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 22:25
  hehe.. ne, oprala mi je one.. kaze da su joj dobro posluzile

A i mene stalno vrijedja, da ca ce mi ti misici na meni.. da san grozan
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 51>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.