New Posts New Posts RSS Feed - Najljepša muška fitness tijela (slike)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Najljepša muška fitness tijela (slike)

 Post Reply Post Reply Page  <1 3738394041 51>
Author
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 12:02
  Ovaj bar nije anoreksican..a zato sam i rekla da je on MENI wooow...ipak..ako nema sarma, ono nesto..ma dragi moj mozes imati picolovacko tijelo ali dabe ti
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 12:12
Nije anoreksican, ali ima zapravo prosjecno tijelo bar po
mojim kriterijima, nit izdefinirano nit mase, onak nekaj ni
vrit ni mimo
Al o ukusima se ne raspravlja i ne vidimo te slike svi s
istim ocima i ukusima....
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 12:14
Originally posted by strada strada wrote:

 
Ovaj bar nije anoreksican..a zato sam i rekla da je on MENI wooow...ipak..ako nema sarma, ono nesto..ma dragi moj mozes imati picolovacko tijelo ali dabe ti


a oni drugi su anoreksicni? to se zove fitness i nizak bodyfat a ne anoreksija ne mora ti se sviđati samo da ne brkamo kruške i jabuke, a ako znaš vec onda pazi oko takvih pojmova na ovakvom forumu, potaknut ceš sve i svašta   
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 15:18
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by strada strada wrote:

 
Ovaj bar nije anoreksican..a zato sam i rekla da je on MENI wooow...ipak..ako nema sarma, ono nesto..ma dragi moj mozes imati picolovacko tijelo ali dabe ti


a oni drugi su anoreksicni? to se zove fitness i nizak bodyfat a ne anoreksija ne mora ti se sviđati samo da ne brkamo kruške i jabuke, a ako znaš vec onda pazi oko takvih pojmova na ovakvom forumu, potaknut ceš sve i svašta   


Ma gle..bila je zafrkancija na temu anoreksije..nista vecini postanih slika ne fali..kao sto je receno sto ljudi..jelte..ali ima tu par slicica (a ovo je ipak fitness forum kako sam dosta puta vidjela da ljudi vole naglasavati), za koje stvarno mogu reci da su na granici anoreksije..e sad..text toliko nisam pratila pa ne znam jel to bilo iz zajefrkancije postano ili 4 real..
Eto ispricavam se ako sam nekom stala na zulj..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 15:32
Originally posted by strada strada wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by strada strada wrote:

 
Ovaj bar nije anoreksican..a zato sam i rekla da je on MENI wooow...ipak..ako nema sarma, ono nesto..ma dragi moj mozes imati picolovacko tijelo ali dabe ti


a oni drugi su anoreksicni? to se zove fitness i nizak bodyfat a ne anoreksija ne mora ti se sviđati samo da ne brkamo kruške i jabuke, a ako znaš vec onda pazi oko takvih pojmova na ovakvom forumu, potaknut ceš sve i svašta   
Ma gle..bila je zafrkancija na temu anoreksije..nista vecini postanih slika ne fali..kao sto je receno sto ljudi..jelte..ali ima tu par slicica (a ovo je ipak fitness forum kako sam dosta puta vidjela da ljudi vole naglasavati), za koje stvarno mogu reci da su na granici anoreksije..e sad..text toliko nisam pratila pa ne znam jel to bilo iz zajefrkancije postano ili 4 real..Eto ispricavam se ako sam nekom stala na zulj..


meni sigurno nisi

na koje slike misliš da su grnaicile s anoreksijom, nekih forumašica ili nepoznatih ljudi?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 15:54
Kontam da sam ja kriva za promovisanje anoreksicnog looka na muskarcima posto je poznato da ja volim vrbe

SalimO se malo...Evo sta fali ovom ,meni je on na primer super, nit' je premrsav nit' je mnogo nabudzen, a tek kakve nogeeee imaaaa :baaaal:



I onaj Zikin je naaajs!
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 15:57
  Ma ne forumasa.Vecina ti slika je wooooow!!! Drago mi je sto sam ih vidjela jer je to jako dobar poticaj za nastavit sa zdravom prehranom i treningom!!

Mislila sam na slike tu u ovoj temi..ako uhvatim vremena nadem pa postam jopeta..ali kazem opet..ne znam da li su postane kao sprdnja ili sto vec..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 16:03
Originally posted by strada strada wrote:

 
Ma ne forumasa.Vecina ti slika je wooooow!!! Drago mi je sto sam ih vidjela jer je to jako dobar poticaj za nastavit sa zdravom prehranom i treningom!!Mislila sam na slike tu u ovoj temi..ako uhvatim vremena nadem pa postam jopeta..ali kazem opet..ne znam da li su postane kao sprdnja ili sto vec..


ajde nađi bar jednu ako možeš, baš me zanima
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 16:30
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Kontam da sam ja kriva za promovisanje anoreksicnog looka na muskarcima posto je poznato da ja volim vrbe

SalimO se malo...Evo sta fali ovom ,meni je on na primer super, nit' je premrsav nit' je mnogo nabudzen, a tek kakve nogeeee imaaaa :baaaal:



I onaj Zikin je naaajs!


Me gusta muuuuchoooo!!!
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 16:30
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by strada strada wrote:

 
Ma ne forumasa.Vecina ti slika je wooooow!!! Drago mi je sto sam ih vidjela jer je to jako dobar poticaj za nastavit sa zdravom prehranom i treningom!!Mislila sam na slike tu u ovoj temi..ako uhvatim vremena nadem pa postam jopeta..ali kazem opet..ne znam da li su postane kao sprdnja ili sto vec..


ajde nađi bar jednu ako možeš, baš me zanima


Ajd cek da prevedem ove puste racune dilda i vibratora pa potrazim
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 16:34
Originally posted by strada strada wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by strada strada wrote:

 
Ma ne forumasa.Vecina ti slika je wooooow!!! Drago mi je sto sam ih vidjela jer je to jako dobar poticaj za nastavit sa zdravom prehranom i treningom!!Mislila sam na slike tu u ovoj temi..ako uhvatim vremena nadem pa postam jopeta..ali kazem opet..ne znam da li su postane kao sprdnja ili sto vec..


ajde nađi bar jednu ako možeš, baš me zanima
Ajd cek da prevedem ove puste racune dilda i vibratora pa potrazim

, ok, nema problema   
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 16:48
ne znam kako je opet stavit tu ali pogledaj ovog lika na str. 4..dobro..nije bas anorexija ali po meni ja preeemrsav!!

 Str5, 28...al dobro..zakljucit cemo temu da se o ukusima ne raspravlja i ajmo dajte cure nesto da mi sline procure da zaboravim ovu bol u krizima a pilates loooptu nisam stigla kupit danas


Edited by strada
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 16:55
To je na granici anoreksije kaj se tog lika tice, to je
zapravo neuhranjeno i nerazvijeno ne lik, neg dijete, bar
tak izgleda,
tak da ni meni nije jasno kaj radi na fitness forumu pod
slikama najljepših muških tijela.
A znam da je bilo još takvih slika di sam rekao isto

Edited by The Phoenix
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 16:57
  Pa ajde stavi neku slicicu lika za kojeg se mislis ono hmm bas bi bilo dobro kad bih ovako izgedao!!
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 16:59
Ja ne vidim slicke! ):
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 17:03
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Kontam da sam ja kriva za
promovisanje anoreksicnog looka na muskarcima posto je
poznato da ja volim vrbe

SalimO se malo...Evo sta fali ovom ,meni je on na primer
super, nit' je premrsav nit' je mnogo nabudzen, a tek
kakve nogeeee imaaaa :baaaal:


vjev/roberto-bolle-hot-x-lhofficiel-hommes-magazin-L-
MysYm0.jpg">
I onaj Zikin je naaajs!


po mom ukusu, ovaj je mršav

Edited by Pitbull
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3738394041 51>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.